Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

konkretnie to wszystko :) ja niestety nie lubię Kochanowskiego. mam problem z zapamiętaniem która pieśń ( z tych podobnych) to która i o czym konkretniej niż o tym że trzeba się cieszyć ale bez przesady :P:( eh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na razie tkwię wśród porozrzucanych rzeczy i nic nie mam spakowane oprócz jednej rzeczy, zgadnijcie której:

 

a) dmuchanej kaczuszki

b) kremu pod oczy

c) białych kozaczków wersja letnia

d) kosmetyczki z lekami

e) stringów do opalania

f) zestawu 5-ciu harlequinów

 

:mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korba, Trzymam kciuki za Twój wyjazd, zeby sie Tobie udał,żeby popawiła się Twoja kondycja psychofizyczna.

 

NIe było mnie w weekend-byłam na Podlasiu u rodziny. Przyjechałam i czas do pracy, nic mi się nie chce, ogarnęła mnie niemoc totalna. Tylko ciągle bym spała. Takie depresyjne stany. Wszystko robię na przymus. Nic mnie nie cieszy. To nie życie......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Valeria, ja mojego nowego psychologa poznam w czwartek, mam nadzieję, że nastroi mnie pozytywnie na urlop a jak wrócę to zaczniemy regularną pracę nad moją zrytą psychiką ;)

to wymienimy sie nowinkami:P jak i co:)) heh

och boje sie tak bardzo chciałabym to kontrolowac......wiem ze czeka mnie ciezka praca ..to tak bardzo mocno boli......:(te stany euforii przechodzace w skrajny lęk (Maniek moj)..chce zby se polazł a kysz....:)

Jaksaiu byłas wczesniej na terapii??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Valeria, tak moja terapia + Cital trwała 4 miesiące. Na początku było dla mnie strasznie żenujące, ale po 3 wizycie jakoś się przekonałam...a później było lepiej...ale czy mi faktycznie pomogło? nie wiem? przez krótki okres czułam się jak młody bóg, ciesząc się z każdego dnia i robiąc totalne pierdoły....no ale się zesrało znowu :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Valeria, tak moja terapia + Cital trwała 4 miesiące. Na początku było dla mnie strasznie żenujące, ale po 3 wizycie jakoś się przekonałam...a później było lepiej...ale czy mi faktycznie pomogło? nie wiem? przez krótki okres czułam się jak młody bóg, ciesząc się z każdego dnia i robiąc totalne pierdoły....no ale się zesrało znowu :(

Jakasiu odezwe sie jutro to poplotkujemy bo moaz mi mowie ze jego kolej do kompa:)dobrze z emaly spi bo by byuło 2 chetnych

jakie masz objawy i czy brałas zwolnienie lekarskie czy chodizłas prywatnie?

oki babo zmykam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×