Skocz do zawartości
Nerwica.com

nerwica natręctw ,pogadajcie zemna bo czuje sie olewany


Rocco

Rekomendowane odpowiedzi

Prosze o pomoc bo zwariuje,mam jakas manie robienia problemow ktorych nie ma i najciekawsze ze robie z dobrych rzeczy zle i potem to aklceptuje ,jest tego mnostwo ale podam pare przykladow,np kochalem sie ze swoja dziewczyna i zawsze bylo oki ,zawsze lubialem ostro perwersyjnie ,i zawsze jak mi sie tak udalo na maksa to zrobic to sie cieszylem,az pewnego dnia mielismy z kobeteta naprawde ostry perwersyjne sex,jej sie podobalo ja tez bylem bardzo dumny z siebie ze tak mi sie udalo i nie wiedzialem w tym nic zlego,az tu w nocy kiedy bylem szcsesliwy ze tak super bylo naszla mnie mysl kurde ja robilem to jak nienormalny jak swir pewnie nikt tak sie nie kocha i zaczelem robiz z tego problem zaczelo mnie to dolowac do tego stopnia ze jak nastepnym razem kochalem sie z kobieta to naszla podczas sexu mnie ta mysl i opadl mi penis,ponznziej juz mialem blokade przed sexem wogole nie moglem sie kochac jakos mi to przeszl09o z czasem ale znopwu nastepny problem sex z moja kobieta zaczo mi spawiac niesamowita przyjemnisc podniecenie do granic mozliwosci,przezywalismy przepiekny sex w ktorym oderwani bylismy od rzeczywistosci i pochlanieci wlasnymi cialami i bylem bardzo szvczesliwy oi znowu leze sobie kiedys w łóżku i pomysalem czy to normalne ze ja az tak bardzo sie podniecam jak wspolzyje ze swoja kobieta?tak jak bym nigdu y nie widziaL NA oczy nagiego ciala i zaczelem zastanawiac sie nad tymz znwou stwierdzilem ze to nienormalne ,doszlo do tego ze podczas sexu gdy osuiagalem porzadne pdniecenie sam je likwidowalem na mniejsze po to zeby nie poczuc sie nienormalnym pytalem kobiete zczy to normalne ze jaktajk strasznie sie podniecam i ze az tak cudownie mi z nia ona sie ucieszyla i powiedziaka zze super i nie jeen by mi zazdroscil przyjemnosci z sexu no i na chwile udalo soie jej mnie uspokiuc ale wnocu znowu zatakowaly mnie mysli natretne ze jednak to jest nienormalne teraz moj organizm jak by sam zwalcza podniecenie moje na mniejsze i nie panuje nad tym i mam slaby sex przez to juz nie mam takiego szczescia jak kiedys doluje mie to bo chcialbym zeby bylo tsak jak kiedys ale te mysli nie moge kontrolowac,i tak wkolko mam z rozymi sparwami nie tylko zewiazanymi z sexem,codziennie mnuie zrerzaja mysli natretne roznego rodzaju i odbieraja mi szczesxcie ,biore leki seroxat od psychiatry ale mi nie pomagaja juz o wszystko sie podejrzeaalem nawet o opetanie,nie chce mi sie zyc ,poradzcie cos,najgorze jest ze jak cos mi wyjdzie super ze pierwsza moja reakcja jest ale super i wogole to potem analizuje czy to normalne i wkoncu swteirdzam ze to nienormalne ,prowadze poniej wywiady z ludzmi wypytuje sie ich jak maniak jakisn czy tak samo kochaja sex jakja wystarczy ze ktos poie no lubie ale tak srednio to wteduy popadam w dola i stwuerdzam a jednak mialem racje jetsem nienormalny i tak w kolko poszujkuje powtewierdzenia swojego problemu,kiedys ogladalem fil erotyczny i widzialem ze aktor jeden calowal zupelnie inaczej swoja kobiete po miejscach intymnyych mnie nagle ogarnela panika o kurde to ja to zle robie znowu zaczelem wypytywac sie kobiety czy wszystko jest oki itp nie spalem przez takie cos tydzien czasu po nocach moialem tylko jedna mysl dobrze caluje czy nie?tak jak pisze jest tych mysli natretnych mnostwo jedne odchodza nastepne przychodza,to jest jakas obsesja mania,ktora rujnuje mi zycie

pomozcie prosze

skopiowalem moj problem z tematu "przewrazliwienie"dlatego ze kazdy mnie olla a to dla MNIE wazne

moze teraz bedzie ktos laskawy pogadac zemna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rocco drogi skąd takie myśli? Powinieneś się cieszyć że masz taki dobry seks :!:

Myślę ze masz problem bo żyjemy w takim a nie innym spoleczenstwie gdzie nadal jeszcze seks jest tematem tabu, kościol piętnuje uprawianie go dla przyjemnosci i ogolnie jak lubisz lekką perwersje to jestes zboczony i chory :?

Nie przejmuj sie tym to co robisz ze swoja kobieta jest piekne i ważne i nie myśl o tym że jesteś zły bo sie podniecasz, bo możesz to stracić :!:

 

ps.Ja też bardzo lubiłam kiedys seks, ale niestety nerwica mi i tę przyjemnośc odebrala :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aluniu jestes kochana ,znowu przezylem cudowny sex ,wczoraj z dziewczyna swoja zaczelismy sie calowac itp no i znowuy ogarnelo mnie nieamowite porzadanie a jewdnoczesnie nattretna mysl czy to nie za duze to porzadanie?opomyslalem sobie tak jak pisalas ze to tylko natrectwo i moge hje zwyciezyc i zwyciezrzylem:)potem juz po grze wstepnej nasteoppne natrectwo mnie naszlo podzcas stosunku ale moje silne podniecenie bylo takie ogromne ze nawet nie doposcilem nastreytnej mysli,po upojnym sexie jkak zwykle analiza czy nie za batrdzo?podniecony itp"?ale odgnonilem te mysli ,udalo mi sie:)uffffmam nadzieje ze juz mnie nie beda nachodzic ,ale to jest pieprzone bledne kolo przejda natrectwa z sexem zaczna sie jakie nowez innej dziedziny:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aluniu ,nie nie nie,spoko mialem i mam rodzicow zero konserwatystmu,ja nie mam zadnych uprzedzen czy tematow tabu przed sexem,bo za tym nie jestem katolikiem wiec to nie jest przyczyna, sex uwazam za dar boski, i nalezy z niego korzystac,poprstiu mysli mi wchodza w glowe w momentach mojej szczesliwosci, np z ta perwera zawsze kobiewty mi mowiluy ze jestem wariat ale wiesz w sensie pozytywnym nie to zeby oim sie to nie podobalo i hja tez tak uwielbialewm ,i dążyłem zawsze do takiego sexy zeby moje ruchy byly bardzo szybkie i bardzo mocne no i jak juz tak superoewo mi kiedys wyszlo ,moja kobieta odplywla od orgazmow ja tez bylem szczesliwy i potem za godzine wkret nie z powodu wiary czy religi zaczelem analizowac i porownywac z innymi wkrecac sobie ze nikt tak nie robi tego jak ja,ze jestem waruiat i wogole no i potem wkretry i natrectwa sie posypaly,a to ze strasznie poidniecony jestem podczas stosunku [ytalem sie kolegow czy jak maja stosunek zdziewczyna to czy rowniesz sa jak w raju ,wystarczylo ze chociarz jeden mi odpowiedzial ze tak extra ale nie znowu az tak jak w raju to ja juz zalamka ze swir jestem bo ktos mial srednie podniecenie a ja szczytowe wiec tem ktos jest normalny a ja nienormnalny to jest smieszne i chore wiem o tytm ale takie glupoty rujnuja mi zyccie ,naprawde!!!!!!nie zyczew niku miec natrectw w dziedzinie waznej dla niego,bo naoprawe idzie sie powiesic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×