Skocz do zawartości
Nerwica.com

Pytanie do Admina/Moderacji


Astro

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanko-zalega mi kilka lekow, ktore sie u mnie sprawdziły

Chetnie je komus z tego forum oddam.

Oczywiście za darmo

Czy i w jakim dziale mogę napisać co mam do zaoferowania??

Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rober6666, ja na Twoim miejscu oddałabym je do apteki, prawie w każdej aptece (a napewno w większości) są specjalne pojemniki na stare leki. Myślę, że to najlepsze rozwiązanie i chyba jedyne.

 

scrat, sorry, ale pierwszy raz słyszę, żeby lekarze rozdawali leki, których ktoś nie zużył do końca. Owszem rozdają za darmo, ale nowe w opakowaniach, z ulotkami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rober6666, zrob to co ja zrobilam-oddaj zapasy do szpitala psychiatrycznego,skoro masz zamiar je uplynnic,to znaczy,że nie są przeterminowane,prawda?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rober6666, ja na Twoim miejscu oddałabym je do apteki, prawie w każdej aptece (a napewno w większości) są specjalne pojemniki na stare leki.

I leki się zmarnują.

 

scrat, sorry, ale pierwszy raz słyszę, żeby lekarze rozdawali leki, których ktoś nie zużył do końca. Owszem rozdają za darmo, ale nowe w opakowaniach, z ulotkami.

Właśnie tak zrozumiałem posta Roberta - że ma jeszcze kilka opakowań leków których już nie potrzebuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zlasu, włączyłem tę opcję. Od teraz odpowiadając w temacie używając opcji 'odpowiedz' możesz skorzystać z funkcji 'zapisz'.

(funkcja ta nie działa w tzw. szybkiej odpowiedzi - trzeba kliknąć w temacie na 'odpowiedz')

O, dzięki :) Z tymi esejami to w sumie żartowałem, rozpisywać się nie lubię tak czy inaczej :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×