Skocz do zawartości
Nerwica.com

Jesteście zadowoleni z tego forum..?


Artur

Jestem...  

616 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jestem...

    • ...zadowolony/a z forum
      606
    • ...niezadowolony/a z forum
      157


Rekomendowane odpowiedzi

hej pozdrowienia dla wątpiących i zachwyconych forum myslę że brakuje w wielu wypowiedziach optymizmu chociaż rozumiem jak ktoś ma doła to nie tryska energią życiową ja chcialabym znależć tutaj osoby z którymi mogłabym wymieniać się problemami radościami bo tak naprawdę większość nerwicowcow to osoby nad wyraz wrażliwe i samotne wśród ludzi :lol::lol::lol: mam nadzieje że znajdę tutaj choc trochę ,,życzliwych" dusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

już nie jestem zadowolona z tego forum :cry::cry:

spotkałąm tu wielu wspaniałych ludzi z niesamowitym podejściem do życia , którzy swoim pozytywnym podejściem do nerwicy bardzo mi pomogli :mrgreen::mrgreen:

ale dawanie lupki za to co sie myśli to przesada :twisted::twisted:

można się pocieszac , wspierac ale czasami zdarza się wymiana zdan bo czasami coś lub ktoś się nam nie podoba :roll::roll: na tym forum ironia czy powiedzenie co się myśli nie jest mile widziane :!::!: dlatego nie podoba mi się już to forum :!::!::!:

droga adm długo powstrzymywałam się aby nie byc złośliwą i ironiczną w stosunku do moniczki ale od kiedy tu jestem ona cały czas te same posty nic do przodu :!::!::!: jeszcze trochę a będzie to kółko hipochondryczek :!::!:

pisałam już i będę pisała zdenerwowała mnie lupka angeliki :x

 

piszę znowu nie zasłużyła na to :!::!: takie jest moje zdanie :!::!:

pierwszy raz się tutaj zdenerwowałam :x

moniczka aż się prosiła o takie odpowiedzi , ktoś może napisze że jestem wredna ale mnie jej posty śmieszą

dużo bardziej rozumiem terrorusia , pomimo że pisał że lubi straszyc ludzi

, że nie cierpi ludzi to wszystko to maska pod którą widzę człowieka któremu chciałambym pomóc

natomiast moniczka to snobka i egoistka widząca czubek tylko swojego nosa :!:

nie współczuje jej nic a nic (jestem wredna ale tak czuję)

terror dostał bana bo straszył ludzi , jego posty w oczach niektórych ludzi

były oburzające ale nie zawsze tak pisał , potrafił się czasami otworzyc , był inny ale ja widziałam w nim człowiek z dużo większymi problemami niż drętwienie i pseudo choroby moniczki

przypomina mi się kiedy terror zaczął pisac o labotomii, sama byłam na początku oburzona ale przemyślałam to i nic nie napisałam , póżniej dark angel zaczął z nim rozmawiac i napisał mu ok jestes jednak w porządku ale nie pisz więcej o labotomii :!: myślę że te słowa akceptacji ze strony darka spowodowały że terrror odpowiedział"ok nie będę"

do moniczki nic nie docierało i nie dociera

najłatwiejj było zbanowac terrora , tylko dlaczego potrafił rozmawiac z niektórymi ludzmi??? dlaczego tak się wszyscy wzburzyli kiedy powiedział że nie ma BOGA? to było jego zdanie każdy ma prawo do swojego zdania :!::!: ok nie będę teraz negowała bana terrora .. jego ostanie posty wyglądały tak jakby chciał go dostac.... tylko zastanawiam dlaczego tak się stało....dlateczego był moment że zaczynał się otwierac a póżniej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czarna741, już wyjaśniam Twoje obawy:

ad. 1 Angelika i jej lupka,

dostałem pw od Użytkownika forum, który był zniesmaczony postami Angeliki i prosił o interwencje. Zobaczyłem wszystkie posty Angeliki i na początku na 10 przeczytanych, było 9 atakujących Moniczke i bodajże Joasie. Jest na forum opcja prywatnych wiadomości, nie rozumiem czemu w trakcie trwania dyskusji, zaczynają się kłótnie i wyśmiewania.

Wysłałem upomnienie Angeliki i przyznałem jej rangę ostrzegawczą. Uważam, że moje zachowanie było jak najbardziej w porządku.

 

Sprawa speedcore terrora jest jasna jak słońce. Za wykluczeniem go z forum była cała Administracja, i kilkunastu Użytkowników forum.

Ban dla niego był tymbardziej słuszny, kiedy zobaczyliśmy, że na forum mamy nowego gościa: 'chemniczy' czyli speedcore terror w drugiej osobie żartujący i straszący innych użytkowników.

 

Mam nadzieje, że rozwiałem wątpliwości.

 

Prawie miesiąc temu napisałaś przeczenie:

już nie jestem zadowolona z tego forum

Mam nadzieje, że we wrześniu znow nas polubisz. ;)

 

Pozdrawiam Serdecznie,

Admin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

shadow co do terrorała napisałam:

ok nie będę teraz negowała bana terrora .. jego ostanie posty wyglądały tak jakby chciał go dostac...

tylko zastanawiam się dlaczego tak nagle się zmienił???????

 

shadow to teraz ja napiszę jestem zniesmaczona postami moniczki, uważam że nakręca ludzi, jej posty to wieczne biadolenie co jej drętwienie, gdzie ją strzyka jaką ma nową chorobę :x:x:x zaczyna się tworzyc tutaj kółko hipochondryczek a nie forum które ma pomóc ludziom z nerwicą i depresją :roll::roll:

w którymś poście pisała lekarz mi powiedział że to stany depresyjne , próbowałam w to uwierzyc że to "tylko depresja" , rozumiesz napisała tylko depresja :twisted: ja wiem co to jest depresja wiem że TY też

powiedz mi co jest ważne w leczeniu depresji??? ja omijam wszystkie negatywne wiadomości , filmy staram się byc taka jak kiedyś, bo chce byc zdrowa jak kiedyś , radosna i uśmiechnięta i takie wieczne biadolenie moniczki wnerwia mnie , zresztą myślę że wielu ludzi tutaj omija jej posty szerokim łukiem jak i samą moniczkę

jest to forum dla ludzi z nerwicą???? czyli jesteśmy nerwowi i w kńcu angelika nie wytrzymała ... zresztą pamiętam jakiś czas temu była jakaś wymiana zdań z moniczką i wtedy angelika próbowała ją bronic.. ktoś jej napisał posiedzisz tutaj dłużej to zrozumiesz... i zrozumiała ...

 

mnie osobiście jej posty bawią a wrecz śmieszą(wiem jestem wredna i złośliwa) ale jest wielu ludzi którzy zamiast poszukac tutaj wsparcia zaczną się wkręcac razem z moniczką i wpadną w jeszcze gorszy dół :(

 

nie pisałąm ostatnio w jej postach bo to walka z wiatrakami

zdania nie zmienię, uważam że lupka dla angeliki nie jest słuszna monika zapracowała sobie na takie komentarze, zresztą nie pierwsze i zapewne nie ostanie

shadow myślisz że nie będzie więcej takich komentarzy??? przecież już same tytuły jej postów to śmiech na sali.... :shock:

jeżeli ktoś jest początkującym użytkownikiem to myśli sobie jaka ona biedna ... ale posiedzi tutaj trochę... i wiadomo o co chodzi...

 

masz rację pisałam miesiąc temu że podoba mi się to forum... ale nie myślałam że ktoś dostanie lupkę za to że powie parę słów prawdy moniczce.. tak było to ironiczne ale ja też tak do niej pisałam , tylko stwierdziłam póżniej że to przerwę bo szkoda moich nerwów na taką dziwaczkę moniczkę...

shadow naprawdę uważasz że postąpiłes słusznie ;)

przemyśl to ;)

i nie pisz mi że Cię nie rozbawiły komentarze angeliki

wiem wiem nic nie napiszesz bo nie wypada adm takie rzeczy pisac

 

Pozdrawiam shadow

aa i pozdrowienia dla "zniesmaczonego kapusia"

;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz racje czarna741, posty Moniczki może i nie są najwyższych lotów, ale przynajmniej nie obrażają innych osób (z tego co czytałem, to ironiczne wypowiedzi kierowała w stronę Angeliki po 'ataku' z jej strony).

Po raz kolejny napiszę, że takie sprawy załatwia się na pw, a jeżeli nie ma się na to ochoty, wysyła się pw do Adminów, żeby coś zaradzili w tej sprawie. Nie dostałem pw ani od Angeliki, ani Moniczki, ani Ciebie, tylko od Użytkownika który denerwował się, że Angelika ostatnio nie pisze nic prócz tekstów o Moniczce.

 

i nie pisz mi że Cię nie rozbawiły komentarze angeliki

Nie rozbawiły.

 

Nadal uważam, że postąpiłem słusznie. Angelice przecież nie zabroniłem pisać na forum. Poprosiłem ją tylko o uspokojenie się w tej kwestii. Ranga ostrzegawcza jest zdejmowana po pewnym czasie, o ile Użytkownik który ją dostał wykazuje chęć poprawy.

 

...dziwaczkę Moniczkę...

Ja z moją depresją i nerwicą też byłem postrzegany jako dziwak, mimo tego, że nie wydaje mi się abym nim był. Sądzę, że Moniczka również nie jest dziwaczką. Co najwyżej może być chora.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie rozumiem czemu w trakcie trwania dyskusji, zaczynają się kłótnie i wyśmiewania.

tak jak w życiu.... nie uniknie się tego tutaj ... nie zmienisz tego .. są różni ludzie i rózne opinie.. czasami kogoś poniesie.... i awanturka gotowa ;);)

 

[ Dodano: Nie Sie 13, 2006 2:12 am ]

Nie rozbawiły.

 

nie spodziewałam sie innej odpowiedzi ;);)

 

[ Dodano: Nie Sie 13, 2006 2:15 am ]

posty Moniczki może i nie są najwyższych lotów, ale przynajmniej nie obrażają innych osób

 

i tu się mylisz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz racje, są różni ludzie, ale to forum na przede wszystkim pomagać. Każdemu bez wyjątku. Tylko, że pomoc powinna być obustronna, wrócę do speedcore`a... Jego osoba nie wpływała korzystnie na conajmniej 5 osób które znam osobiście, on [jak sam mówił] się z tego cieszył. On lubi, kiedy sie o nim mówi, kiedy ktoś czuje się przez niego źle - to mu daje satysfakcje. Został wydalony z forum, gdyż na jego pomoc z pewnością nikt nie mógł liczyć, wręcz przeciwnie.

 

czasami kogoś poniesie.... i awanturka gotowa

My, Admini i Moderatorzy jesteśmy właśnie od tego, żeby pilnować prządku na forum. Kiedy ktoś się kłóci, musimy jakoś reagować.

Forum jak sama wiesz rośnie z dnia na dzień, przybywa Użytkowników, codziennie pojawia się kilkanaście tematów, i kilkadziesiąt(kilkaset) postów, nas jest 6, a właściwie 5 (obecnie jedna osoba na urlopie ;) ) często nie jesteśmy w stanie wszystkiego przeczytać, dlatego czekamy na sygnały od Was. Najbardziej wiarygodne są osoby postronne, które nie oceniają sytuacji przez pryzmat danej osoby.

Ostateczna decyzja jednak należy do mnie, absolutnie nie twierdze, że zawsze mam racje, baaa, ja mogę się często mylić, nie wiem. Chcę wykonywać swoją rolę jak najlepiej potrafie. Chcę, żeby tutaj było spokojnie, miło i optymistycznie. Właśnie dlatego czasem muszę zareagować ostrzej niż zwykle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli jednym słowem na tym forum nie można napisac co się myśli, co czuje

bo jest się bebe i zaraz dostaję się rangę ostrzegawczą. Ironia absolutnie nie.

Nie każdy jest taki że biegnie na skargę i robi z igły widły. NO tak biedna moniczka została zaatakowana :cry::cry: Shadow obudz się , nigdy nie będzie tak że wszyscy ludzie będę się głaskac i kochac , są tu różni ludzie i różne charaktery zawsze będą jakieś spory i dyskusje czy też kłótnie. To nie jest powód żeby zaraz dawac bana czy lupkę. To mi się nie podoba. Co CI miałam napisac że denerwuje mnie moniczka, że mnie śmieszy czuję się tutaj jak w przedszkolu.( Prosę pani prosę pani a on mi zabrał lizaka)

Takie danie lupki angelice to jakby ostrzeżenie , nie mów nic co może się komus nie spodobac lub urazic. Normalnie wróciła komuna :shock::shock:

 

Myślisz że angelika będzie chciała sie "poprawic"???

Ja myślę że nie będzie chciała tutaj bywac . Shadow pomyśl nad tym czemu uciekają stąd ludzie którzy mają choc trochę optymizmu i poczucia humoru. Coraz bardziej zaczyna wiac tutaj przygnębieniem i można wpaśc w doła. Dla mnie lupka dla angeliki to porażka i wielkie rozczarowanie tym forum ale cóż jeżeli chcesz miec tutaj kółeczko hipochondryczek...

 

[ Dodano: Nie Sie 13, 2006 2:58 am ]

Jego osoba nie wpływała korzystnie na conajmniej 5 osób które znam osobiście, on [jak sam mówił] się z tego cieszył. On lubi, kiedy sie o nim mówi, kiedy ktoś czuje się przez niego źle - to mu daje satysfakcje. Został wydalony z forum, gdyż na jego pomoc z pewnością nikt nie mógł liczyć, wręcz przeciwnie.

 

co do terrora faktycznie jego opinie mogły wpływac żle na niektóre osoby ale pisałam już że tego nie neguję , mnie osobiście jego osoba nie drażniła ba nawet powiem że go lubię( hehe dziwne ) on potrafił przestraszyc tylko osoby które brały go bardzo serio ja przymykałam nieraz oko na jego wypowiedzi bo pomimo wszystko uważam że kiedyś w życiu ktoś musiał go bardzo skrzywdzic i żal mi go :cry::cry:

jak widzisz potrafię zroumiec terrora ale za cholerę nie zrozumię zarozumiałej snobki moniczki mam na nią alergię

gdyby miała choc odrobinkę dystansu do swojej choroby choc troszkę poczucia humoru wiele scysji z jej udziałem nie miałoby miejsca ;)

pisałam już jest posty same krzyczą o takie komentarze jak angeliki więc nie dziw się kiedy takie sytuacje będą miały miejsce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślisz że angelika będzie chciała sie "poprawic"???

To zależy od niej, ja ją poprosiłem wyluzowanie, i mam nadzieje, że się do tego zastosuje.

 

Ja myślę że nie będzie chciała tutaj bywac .

To już tylko i wyłącznie jej sprawa, ja jej do niczego nie zmuszam.

 

 

Shadow pomyśl nad tym czemu uciekają stąd ludzie którzy mają choc trochę optymizmu i poczucia humoru.

...i taka też jest kolej rzeczy... Niestety... Jedni odchodzą, inni przychodzą. Jesteś z nami dopiero od 27 Czerwca, to forum przechodziło już wiele rewolucji, wiele się tutaj działo, nasze kierowanie forum zmieniło się o 180 stopni w porównaniu z początkami. Wtedy byliśmy za łagodni, za bardzo liczyliśmy na dobre serca ludzi, liczyliśmy, że wszystko samo się rozwiąże. Ale prowadziło to do tego, że z pozoru zwykła wymiana zdań kończyła się na atakach nerwicy lękowej u osób 'zaangażowanych' w kłótnie. Pamiętam jak dziś co się wtedy działo. Sam nie spałem przez to do rana.

 

O właśnie, już 3:00, pora się chyba położyć, w pokojowych nastrojach (?) Myślę, że tutaj już zostało wszystko powiedziane.

Ty masz swoje zdanie, ja swoje. Jeżeli nie podoba Ci się u nas - nikt Cię tutaj na siłe nie zatrzymuje. Jednak, proszę o to, abyś przemyślała tą sytuacje z mojej perspektywy. (dalszą rozmowę prosił bym kontynuować na pw)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pora się chyba położyć, w pokojowych nastrojach (?)

oczywiście że pokojowych pomimo że mamy całkiem odmienne zdanie na temat lupki Angeliki ;);)

Pozdrawiam Ciebie i Angelikę ;)

 

[ Dodano: Wto Sie 15, 2006 7:32 pm ]

shadow z tego co czytam tutaj takie zdanie jak ja na temat lupki angeliki ma co najmniej kilku użytkowników (sorry że nie na pw ale powiino to byc wyjaśnione tutaj)

 

Jednak, proszę o to, abyś przemyślała tą sytuacje z mojej perspektywy. (dalszą rozmowę prosił bym kontynuować na pw

 

ja proszę żebys przemyślał tę sprawę z perspektywy zwykłych użytkowników tego forum :) :)

 

My, Admini i Moderatorzy jesteśmy właśnie od tego, żeby pilnować prządku na forum. Kiedy ktoś się kłóci, musimy jakoś reagować.

 

rozumiem że Wasza praca nie jest łatwa czasami niewdzięczna

 

Ostateczna decyzja jednak należy do mnie, absolutnie nie twierdze, że zawsze mam racje, baaa, ja mogę się często mylić, nie wiem. Chcę wykonywać swoją rolę jak najlepiej potrafie. Chcę, żeby tutaj było spokojnie, miło i optymistycznie. Właśnie dlatego czasem muszę zareagować ostrzej niż zwykle.

 

nie wątpie że bardzo się starasz ale czasami problem jest bardziej złożony i trzeba bardziej się w niego wgłębic

:(

Pozdrawiam resztę napiszę CI na pw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pretensje do niektórych użytkowników, mianowicie tych, którzy bardzo niedbale edytują swoje posty. Niekiedy nie da się wręcz zrozumieć sensu danej wypowiedzi. A już najgorsze są błędy ortograficzne-u niektórych osób wręcz makabryczne. Jest to o tyle złe, iz z czasem mogą się one zacząć utrwalać u czytelników jako właściwe wersje :twisted:

 

Swoją drogą Moderatorzy powinni zwracać uwagę "wyróżniającym się" jednostkom...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie czytałam poniższych postów, tylko je przejrzałam, więc jeśli coś namieszam, to przepraszam. :D

 

Ogólnie to forum jest dla mnie jedyne w swoim rodzaju, bardzo je lubię, choć nie wiem, czy przywiązałabym się do niego. Bo nie umiem. Po prostu czasem nie potrafię napisać tego, co czuję. Podziwiam te osoby, które precyzyjnie potrafią określić swoje emocje i myśli, ale... czy naprawdę jest u Was tyle pesymizmu i smutków w życiu?

 

 

 

:* .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie bardzo sie podoba to forum.... :D jako art doceniam ladna szatke..no i porzadek tez musi byc,a najwazniejsze dla mnie jest to..ze przed kilkoma miesiacami wlasnie tu dowiedzialam sie dlaczego tak cierpialam cale zycie..bo szczerze mowiac myslalam ,ze taka jest moja rola artystki..hahahahha..buziaki dla forum :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej,

ja na początko wszytsko co czytałam na forum odnajdywałam w sobie, wszystkie objawy itp. ale potem przyszedł spokój i już jest lepiej, w ten weekend nie mogłam się z forum połączyć, jakieś kłopociki były ?? I brakowało mi WAS. Super że jest takie miejsce gdzie wszyscy się doskonale rozumieją. Buziaki, PA. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej,

ja na początko wszytsko co czytałam na forum odnajdywałam w sobie, wszystkie objawy itp. ale potem przyszedł spokój i już jest lepiej, w ten weekend nie mogłam się z forum połączyć, jakieś kłopociki były ?? I brakowało mi WAS. Super że jest takie miejsce gdzie wszyscy się doskonale rozumieją. Buziaki, PA. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×