Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witam


Gość Nortt

Rekomendowane odpowiedzi

No cóż, dobrze by było się przywitać :).

Nazywam się Daniel i mieszkam w Gdyni. Od 2-3 lat (nie pamiętam dokładnie kiedy zaczęły się pojedyncze natręctwa) cierpię na zaburzenie obsesyjno-kompulsyjne. Zdiagnozowano mnie dopiero rok temu w kwietniu - wtedy nasilenie nerwicy osiągnęło swoje "apogeum", nie szło z nią wytrzymać. Biorę leki (Citabax) i chodzę na terapię CBT od lutego tego roku. Wszystkim gorąco polecam, bo bez leków nic się nie zmieni, wg. mnie trzeba jeszcze dać coś od siebie - czynnie walczyć z nerwicą ;). O natręctwach już chyba nie będę mówił, ale w większości są standardowe (mycie rąk, przesadna dokładność itd.)

Pozdrawiam.

 

Witamy na forum.

Zaiste, ciekawą masz nazwę użytkownika :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaiste, ciekawą masz nazwę użytkownika :>

Przyznam, że sam się zdziwiłem że w polu Login można wpisać japońską katakanę ;)

 

..bo to nowoczesne i kosmopolityczne forum jest :D

 

Witaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ダニエル, Hej.

 

A jak brzmi Monika w zapisie w katakanie (japońskim sylabariuszu) mojego imienia ??????????? :D

 

Hehe...co prawda robi się mały off-topic ale podam ;). モニカ (sorasy, wcześniej było niepoprawnie)

A dla reszty zainteresowanych polecam http://japonka.pl/mod/glossary/view.php?id=165 lub słownik Denshi Jisho (dla hardkorów :D)

Pozdrawiam.

 

EDIT: Pewnie jakiś wprawny japonista skapnie się, że mam błąd w swoim nicku ;) Co prawda drobny.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×