Skocz do zawartości
Nerwica.com

Szczyt hipochondrii


Gość Moniczka

Rekomendowane odpowiedzi

Nie lubie Cie limba-nie tylko nie nadawalybys sie na psychologa ale brak Ci codziennej gotowosci pomocy innym i ciepla w kontaktach

Nie moniczka,bardzo się mylisz...Mnie czasem i psycholog zdrowo opieprzył.Myślisz,że to ciągłe użalanie się nad sobą coś Ci pomoże???Zauważ,że wiele z nas ma problemy,każdy czytając rady,mniej lub więcej stosuje się do nich.Wielu cieszy się maleńkim sukcesikiem.Ale z tego co czytam Ty nie należysz do tych co kiwną palcem ,aby z tej choroby wyjść.Cały czas szukasz współczucia i litości.Piszesz z tymi co się nad tobą rozczulają,słowa prawdy omijasz!!!Wybacz ja też byłam chora!!!,,Byłam"- bo nigdy nie dałam się stłamsić tej chorobie.A Ty chcesz być chora bo ciągle to w sobie pielęgnujesz.Popatrz ilu ludzi Ty już z tego forum wyprowadziłaś z równowagi?????Ciesze się,że jestem po prawie 5 letniej kuracji i gdzieś tą nerwicę stłamsiłam,ale uwierz jak by to było 4 lata temu-to mój lekarz zabronił by mi czytać Twoje posty,abym to co piszesz nie dopisywała do siebie!!!!!Monika nie zauważyłaś,że wielu ludzi dosłownie straszysz?????Zawsze tak myslisz tylko o sobie??????

 

[ Dodano: Sob Sie 12, 2006 2:52 pm ]

potrzebny mi koniak na opamietanie czasem wiec jak zobaczysz kiedys ze apatia marudzi to wiesz...

i to mi się własnie podoba,Nerwicę trzeba kopniakiem :D -pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moniczko sorry ale czytając Twój post dostałam ataku śmiechu. Boże to jest chore,chore,chore, ale kilka lat temu miałam podobnie. Może nie aż tak jak Ty ale podobnie. Jak robiłam sobie badanie krwi to gdy szłam po odbiór wyniku oblewały mnie poty w przekonaniu,że mam białaczke. Z tego stresu pojawiały się u mnie stany podgorączkowe więc z termometrem chodziłam cały dzień.Przeszło samo kiedy zaszłam w ciąże i lęki o zdrowie skierowałam na swoje dziecko. Ale nerwica poszła w innym kierunku, pojawiły się objawy somatyczne które są bardziej uciążliwe niż hipohondria. Współczuje Ci i radzę schować ciśnieniomierz i termometr,uwierzyć że Twoje problemy pochodzą z nerwicy i przestać łazić po lekarzach bo zwariujesz.Ja wiem,że nie jest to proste ale trzeba zacząć walczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tunia mnier posty moniczki od dawna bawią, zresztą Twoich rad i tak nie weżmie sobie do serca, wymyśli nowy post pt"zwariowałam , nic mi nie pomaga, nic mi nie pomoże poradzcie, właściwie to i tak mam gdzieś wasze rady" Moniczka teraz wyjechała ale pewnie leży gdzieś cała zdrętwiała ze strachu bo przecież jej wszystko drętwieje , strzyka i trzaska. Liczy się tylko ona i jej bóle .

Do adm mam jedno pytanie czemu Angelika jest pod lupką??? Bo uraziła , zaatakowała moniczkę??????? Nie rozumiem :shock::shock: Wiem zaraz ktoś napisze że to jest forum aby sobie pomagac ale jak pomagac komuś kto tego nie chce. Proponuję założyc subforum specjalnie dla moniczki i zatytułowac dla ludzi o silnych nerwach i dużej cierpliwości. Skończyłam a teraz możecie mnie wziąśc pod lupkę jak Angelikę za to że napisała kilka słów prawdy.

W jednym terrorus mił rację to jest forum gdzie ludzie głaszczą się po główkach i nie można napisac co się myśli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

limba dokładnie straszy i jeszcze nakręca :evil::evil:

co robi z tym adm , daje lupkę angelice, bo ktoś wreszcie napisał jej kilka słów prawdy :evil::evil: jestem tym oburzona :evil::evil:

uważam że angelika na to nie zasłużyła :evil::evil: ale mam to już gdzieś czy ktoś mnie zbanuje czy nie to forum straciło w moich oczach :evil::evil:

tak tak adm zaraz odpisze że tutaj są ludzie chorzy i moniczka też jest ale do cholerci nie tylko ona jest chora , ja też mam silną nerwicę cierpię na depresję , zresztą jak każdy tutaj i co będziemy się głaskac po główkach i wymieniac co nas boli co nam puchnie i jeszcze bardziej się nakręcac????

zauważyłam że wielu wspaniałych ludzi z pozytywnym nastawieniem przestaje tutaj pisac

dlaczego??????

mo że adm się nad tym zastanowi, bo inaczej będzie to forum pt"użalajmy się nad sobą"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

drań poczytaj sobie dokładnie wszystki posty moniczki to nie będziesz się dziwic angelice ;);) i nie dziwię się angelice . zresztą nie tylko angelika tak reaguje na moniczkę ;);) przeczytałam posty angeliki :D:D

zresztą pisałam już możecie dac mi bana bo w tym momencie podniosło mi sie ciśnienie i wkurzyłam się aż zaczyna mi wszystko drętwiec(nogi, oczy ręce) a co mi nie może drętwiec , żle się poczułam i proszę o radę , pomoc i zrozumienie a kto mnie nie zroumie to go pod lupkę bo jestem biedna chora i na skraju wyczerpania nerwowewgo :twisted::twisted:

dlaczego nikt nie widział kiedy moniczka potrafiła mi napisac że siedzi ze swoimi kolegami i oni się dziwią i śmieją kto siedzi na tym forum, że [potrafię tylko wysłac seledynowe minki itp i wiele innych rzeczy nie tylko mi :x:x

może mnie uraziła, może jestem wrażliwa i chciałam wziąśc sznurek i nie powiesic :twisted::twisted:

w nosie mam moniczkę i jej choroby bo już nie raz pisałam że to egoistka i snobka

róbcie tak dalej a to forum będzie pełne takich moniczek i jej podobnych i wtedy i będzie tytuł" użalajmy sie razem a będzie nam gorzej" :cry:

 

to forum przypomina mi czasy komuny, powiesz co myślisz dostaniesz w łeb :twisted::twisted:

 

przez długi czas dałam sobie spokój z czytaniem durnowatych postów moniczki bo przy nich doła można załapac ale zobaczyłam że angelika ma lupkę i chciałam zobaczyc dlaczego..... no ok teraz poproszę o lupkę bo uraziłam panią moniczkę i napisałam że jej posty są durnowate :oops:

sorry moniczko bidulko TY jedna :cry::cry:

biedna nawet seks z dwoma facetami musiała przerwac bo jej coś drętwiałao :roll:

 

życzę Wam tutaj więcej takich moniczek :roll:

 

teraz lepiej się poczułam :D napisałam co myślę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Angeliko uśmiałam się do łez :lol::lol:

Moniczko ja CI odpowiem jesteś jak najbardziej dziwna , powiem wiecej bardzo dziwna :roll::roll:

Wreszcie napisałam co myślę o Moniczce hurrrrraaaaaaaaaaaaa

jest dziwna jak cholera , tak dziwnej osoby nie spotkałam........

moniczko proponuję nowy wątek "czy ja jestem dziwna czy zdziwaczeję od myśli zdziwaczenia" :) :) i znowu Twoi koledzy będą się pytac co za tłuczki siedzą na tym forum :(:(:( ale trudno nie każdy jest tak inteligentny jak TY :D:D:D

a teraz lupka bo napisałam co myślę :roll::roll: tak przecież tutaj jest :roll:

ech ta cenzura :roll::roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

drań poczytaj sobie dokładnie wszystki posty moniczki to nie będziesz się dziwic angelice

 

Odkąd przebywam na tym forum przeczytałem prawie wszystkie posty Moniczki ;)

 

Owa Angelika przegieła poprostu w licznych tematach Moniczki pisząc

 

"Huuuuuurrrrrra Moniczka wyjezdza mam nadzieje ze na dlugo sie obejdziemy bez jej biadolenia......YUPI YUPI YUP"

"utro wszyscy obudzimy sie z opuchnietymi nosami bo to tez jeden z objawow nerwicy prawda Moniczko? "

"Moniczka + Joasia = Przyjacioleczki na dobre i na zle jak juz sie tak zgadalyscie to zalozcie zgrupowanie hipochondryczek.....bo co rusz wynajdujecie nowe glupoty i zbadajcie sobie komorki mozgowe czy Wam nie topnieja...."

"a mam taki pomysl Moniczko-zwariuj i juz nie bedziesz sie o nic martwila skoro juz zwariowalas o mysli o zwariowaniu to niedaleko Ci do zwariowania......a moje oczy wariuja kiedy Cie czytam ale to chyba ta mysl o zwariowaniu ktora Cie do tego wariactwa doprowadza poprzez myslenie o zwariowaniu albo juz wszyscy zwariujemy i tyle.......oczywiscie po przeczytaniu Twoich zwariowanych wariacji..... " itp

 

Bardzo śmieszne ;]

 

A ja Moniczki wcale nie głaszcze wręcz mnie męczy i swoje stanowisko co do Niej zachowam dla siebie ;)

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla mnie bardzo śmieszne bo sama się prosiła o takie komentarze :!::!:

ja się powstrzymywałam żeby jej nie napisac coś jeszcze bardziej ironicznego :!::!:

widocznie drań mamy inne poczucie humoru :?;);)

z Angeliką zgadzam się w stu procentach i zdania nie zmienię :szukam:

ja swojego stanowiska co do niej nie mam już zamiaru zachowywac tylko dla siebie :!::!: moim zdaniem lupka jest niesłuszna :!::!:

czy mogę miec swoje zdanie , czy też nie :!::!:

 

jeżeli te komentarze rozbawiły tylko mnie to chyba nie pasuję do tego forum :roll::roll: powiem więcej popłakałam się ze śmiechu :!::!:

moniczce to się należało od dawna i wrecie ktoś na to się zdobył :!::!:

drań nie udawaj że Cię to nie rozbawiło ;)

ja spadłam z krzesła, prawie się herbatą udławiłam :roll:

jeżeli Cię to drań nie rozbawiło to życzę CI abyś nabrał większego dystansu do życia , więcej humoru bo komu jak komu ale nam jest ono bardzo potrzebne

 

dobra drań , wiem że nie możesz napisac że Cię to rozbawiło bo jesteś moderatorem

:!::!:

ale ja mogę napisac rozbawiło mnie to ... rozbawiło.... rozbawiło.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popieram czarną-Angelice lupka się nie należy.Czytając to co ona pisze,biorę się do życia.Posty moniczki dołują,

ja jak widzę jakiś nowy temat,który napisała Moniczka to nawet go nie czytam już,bo mi się niedobrze robi
Zastosuje się do zasady :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam po długiej przerwie....czytam i czytam i naczytac sie nie moge.... O co ta burza w szklance wody??? O Moniczke??? He, tez nie macie sie o kogo kłócić!!! Mnie tez pare razy dziennie dretwieje pewna czesc ciała ( ale na szczęście jeszcze nie strzyka i trzaska) :shock: W szczególnosci gdy w poblizu pojawi się jakaś atrakcyjna kobitka!!!! .......hehe

 

Musze sie zgodzić...Moniczka jest strasznie meczącą i wysysajaca siły witalne osobą... Ale co nam pozostaje, jak tylko ignorowanie jej osoby, jak i również hipochondrycznych wypocin które pisze... Gdybym miał taką kobitę poszedł bym do lasku i juz nie wrócił.....

 

Co do "lupki" którą dostała Angelika to jakas paranoja!!! Shadow popatrz....Przeciez Moniczka sama sie prosi o takie odpowiedzi, ile czasu mozna krążyc wokół swoich dolegliwosci??? I to nie koniec, bo ciagle dochodzą nowe. Musisz zrozumieć, ze to juz zrobiło sie męczące..... A co za tym idzie, takich reakcji bedzie coraz więcej, moge sie załozyc że Angelika nie bedzie ostatnia osoba która naskoczyła na Moniczkę. I co zamierzasz każda taka osobe brac pod lupę? Może czas zajac sie przyczyna całej afery, niz jej skutkami.......

Angelika ma racje niedługo z forum zrobi sie kółko hipochondryczne....i siedząc przy kominku popijając goraca herbatke, bedziemy opowiadac sobie co dzis nowego nam nawaliło, strzykneło, trzasnęło, zdrętwiało.....od czasu do czasu wzywajac karetkę, do kolegi (kolezanki) który/a rzekomo umiera na zawał serca......czysty obłed!!!!

 

Pozdrawiam!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

draniu...jak to, "lupka" to nic takiego???......mozna to porównac do wyroku w zawieszeniu..... Ktos jest pod obserwacją....Każdy jego krok jest obserwowany, małe podkniecie i ban......a Ty mówisz że to nic złego??

Nie mam do Ciebie, ani do Shadowa żadnych wiekszych pretensji, ale zanim wystawi sie lupke, powinno sie przeanalizowac oba punkty widzenia... Angelika nie zawiniła swoimi wypowiedziami i uwazam ze są one jak najbardziej na miejscu (te dotyczace Moniczki)...

Prosze wiec o zniesienie....rangi nadanej Angelice bezpodstawnie. Na forum sa inne osoby zasługujące na nią bardziej od Angeliki.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi tam nie przeszkadza ta Lupka niech sobie tam bedzie :idea::idea:

Fajnie wyglada przy moim nicku nie sadzicie 8):D :) :arrow: W ogole czuje sie zaszczycona moim nowym tytulem......Pozdrawiam Wszystkich

Aha i tego co doniosl o moich niepokojacych postach do naszego Bossa

tez-dziekuje za uwage...... :roll::roll::roll::roll::roll::roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O co ta burza w szklance wody??? O Moniczke??? He, tez nie macie sie o kogo kłócić!!! Mnie tez pare razy dziennie dretwieje pewna czesc ciała ( ale na szczęście jeszcze nie strzyka i trzaska) Shocked W szczególnosci gdy w poblizu pojawi się jakaś atrakcyjna kobitka!!!! .......hehe

 

dark nie o moniczkę tylko o lupkę angeliki ;)

jeżeli masz na myśli tę częśc ciała o której ja teraz myślę tzn że w porządku z Tobą i to jak w porządku :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie tez pare razy dziennie dretwieje pewna czesc ciała ( ale na szczęście jeszcze nie strzyka i trzaska) W szczególnosci gdy w poblizu pojawi się jakaś atrakcyjna kobitka!!!! .......hehe

No widzisz Ty się cieszysz,ale nasza moniczka,już by miała problem ;););););)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×