Skocz do zawartości
Nerwica.com

Uzależnienie od forum..?


bibi

Rekomendowane odpowiedzi

Kazde Uzaleznienie ma rowniez dobre aspekty!

 

Tak i z uzaleznieniem od forum

 

 

otoz to :D uwazm to za nic szkodliwego..mam czas na pracè ,dla mèza,obowiàzki w domu,sport,obejrzenie dobrego filmu,przeczytanie ksiàzki a ostanio nawet spotkania ze znajomymi w weekendy.Podstawa to dobra organizacja dnia :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to wszystko zalezy od podejscia... jesli ktos traktuje to forum jako dobre spedzenie czasu , super , ja osobiscie traktowalem to jako zrodlo informacji i pytan co z czasem wpedzilo mnie w kazda chorobe ktora mozna tu znalesc, z tego co wiem jest o wiele wiecej takich osob... od kad zdystansowalem , czuje sie o niebo lepiej:)grunt to dystans... pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wysnuł ktoś teorię że jestem uzależniony bo się dużo udzielam to nieprawda bo lubię psychologię i lubię pomagać innym i nie ma objawów uzalenienia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vasques, ale Ty nikomu nie pomagasz!! i wydaje mi się, że ktoś, kto będąc na forum marzy o nabijaniu postów, jest uzależniony od bycia na forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi to forum w jakiś sposób pomaga, dlatego się uzależniam, czuję się lepiej jak wiem że ktoś mnie wysłucha, że mogę napisać i liczyć na odpowiedź, a także podzielić się swoimi doświadczeniami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez to forum ,odeszła żona ..zabrała dzieci ,straciłem pracę i znajomych .Sprzedałem dom i samochód ,żeby mieć na rachunki za internet.

 

Aaaaa ...jestem na dnie -HELP,HILFE,PAMAGICIE :why::why::why::why::why::why:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×