Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Wrocław] Lękowcy z Wrocławia - łączmy się!!!


anielka

Rekomendowane odpowiedzi

co z tym spotkaniem?? :lol: wypali w koncu? ja czekam na nie z niecierpliwoscią bo jak ewnie większosc z Was jestem sam ze swoim problemem, nikt z najbliższych mnie nie rozumie, kiedy dostaje ataku zamiast wsparcia słyszę tylko: symulant, hipohondryk itp :oops::cry::( niewiem dlaczego tak jest ale to przykre bo przeciez nerwica jak wiecie jest uciążliwym problemem , o wiele cięższym niz grypa czy zapalenie płuc ktore mozna w tydzien tabletkami wyleczyć a nerwicy nie!! :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć też jestem z Wrocławia i męczy mnie to cholerstwo już od dość długiego czasu. Kilka lat. Leczę się i raz lepiej raz gorzej !

Niech ktoś napisze jak ma ochotę spotkać się z Wrocławia. A może już się spotykacie - znam też ludzi którzy chętnie się spotkają... Pozdrawiam Trzymajcie się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak sobie wyobrazacie takie spotkania?????? Spotkamy sie i co bedziemy rozmawiac o swoich problemach i jeszcze bardziej sie dolowac????? Nie wiem jak Wy ale mi jest trudno rozmawiac o tym w wiekszym gronie. Ale chcetnie bym sie spotkała i spedzial miło czas z nowym towarzystwem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W jednym z postów wyczytałem że w Leśnicy jest coś co może pomóc nerwicowcom KARANA ul. skoczylasa 8 wrocław-leśnica 349-15-56 czy ktoś już z tego kożystał!?

A tak dodatkowo terapia nerwic to psychoterapia wsparta jeżeli jest potrzeba farmakologią . Mój koleżka psychiatra który wsparł mnie farmakologicznie i diagnostycznie stwierdził że tylko te wzajemnie wspierające się obszary terapii mogą pomóc nerwicowcom. Sam zresztą niechętnie jest moim psychoterapeutą ze względu na znajomość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja aktualnie terapetyzuje (lekuje sie :P) sie u pani doktor Malgorzaty Pyki, przyjmuje podobno na podwalu (panstwowo ?) a napewno na zielinskiego 41 (prywatnie)

 

przepisala mi FEVARIN juz prawie 2 tygodnie biore dawke 50mg zobaczymy czy pomoze ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witajcie.

od kilku dni przeglądam to forum, a dziś zdecydowałam się zarejestrować i dołączyć do was... tak sobie myśle, wszyscy czujemy się tak podobnie, nie możemy nigdzie znaleźć zrozumienia... a kto nas lepiej zrozumie jeśli nie my sami?

czy kiedykolwiek spotkaliście się już, wrocławianie? pisze, bo już nie wytrzymuję w tym swoim chorym świecie, w samotnosci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×