Skocz do zawartości
Nerwica.com

zadajesz pytanie


jaaa

Rekomendowane odpowiedzi

Odstrzelona tym bardziej nie będzie przekonana ;).

 

Cola light i taka kawa z aromatem kokosowym, którą ostatnio dostałam w prezencie i muszę wycisnąc skąd 'darczyńca' ja wytrzasnął.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat ten ma na celu bliższe poznanie naszych forumowiczów Utworzony także po to, aby troszeczke urozmaicić życie

 

Zasady: Odpowiadamy na pytanie przedmówcy, zadajemy następne pytanie, odpowie na nie ten, kto tu następny trafi...

 

Zaczynam:

 

 

czy jestes szczesliwy/szczesliwa?

 

kretyński temat.

I tyle w temacie. Chyba ci się nudzi i nie wiesz, co zrobić z tą nudą. może podłub w nosie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

kretyński temat.

I tyle w temacie. Chyba ci się nudzi i nie wiesz, co zrobić z tą nudą. może podłub w nosie?

 

Kretynizm to ja widzę tutaj w innym punkcie niż ten temat. Tobie też się nudzi chyba skoro nie masz innych zajęć w życiu niż jechanie po ludziach. W twoim wieku wypadałoby już mieć trochę oleju w głowie.

 

Odp- mam przyjemne plany na dziś. Chcę jechać nad morze. Choć żle się czuję :-|

 

Pyt- jaką masz dziś pogodę? U mnie pada od tygodni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A masz coś do ukrycia? ;)

Lubię spać w majtkach i w koszulce. Natomiast nie lubię długich pidżam, halek i spania nago.

Najlepiej top na ramiączkach i bawełniane gatki.

 

 

A Twój?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To samo : ) Chociaż bluzka musi być luźnaaa. Czasem majtki, czasem męskie bokserki, których mam dwie pary. :oops:

Magdaa, do ukrycia... Cóż. Po prostu wolę go nie widzieć bo nie lubię swojego ciała.

 

Z tej samej kategorii: facet w bokserkach, slipkach czy czym tam jeszcze innym najlepiuej? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na co dzień noszę tylko stringi. Nie lubię jak bielizna odznacza się na ubraniu. Ale lubię spać w bokserkach. Różnie to bywa, raz w takich a raz w takich. Natomiast u faceta najbardziej podobają mi się obcisłe bokserki.

 

Nosisz czasami seksowne komplety, np gorset, pończochy itd?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×