Skocz do zawartości
Nerwica.com

Walka o krzyż


Gość Magdaa

Rekomendowane odpowiedzi

Ja to bym w ogóle powiedziała, że najlepiej jakby sam Papież wziął ten krzyż na plecy i go poniósł.... 8)

Chcą przeżywać dramat bo 4 miesiące to za mało? Niech przeżywają i do końca życia......

Ten pan który się wypowiada na początku, widać, ze rozsądnie mówi co ma do powiedzenia i troszkę go później wykręca jak się wypowiada ten chłopek.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korba- miałam to szczęście oglądać w relacji na żywo :? Dziś Aleks dobrze komuś napisała:

-powinni leczyć się na nogi, na głowę już za póżno.

 

Look na tego artystę :pirate: :

 

[Dodane po edycji:]

 

Krzyż jest pamiątką po ofiarach katastrofy , i powinien zostać... Co nam po krzyżu w jakimś kościółku ? .. pewnie kościół po pewnym czasie chciałby pieniędzy żeby się do niego pomodlić..

 

A nie myślisz o tym że w kościele będzie chroniony a na dworze jest wystawiony na warunki atmosferyczne- deszcz, wiatr, grad, śnieg... W ciągu rok strzępy z niego zostaną. I tyle po pamiątce będziecie mieli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krzyż jest pamiątką po ofiarach katastrofy .

 

Dla mnie to też nie jest krzyż jako dołowny symbol - krzyża jezusowego.

 

Tablica nie rozwiązuje sprawy, jak sie okazuje, nie była nawet skonsultowana z rodzinami tych osób, które zginęły w Smoleńsku. Teraz mają być jeszcze dwie tablice, oddzielne dla Marii i Lecha...no sorry bardzo, może zrobią ich 96? :? DLaczego tak handlują tablicami? Jakimiś kaplicami?

 

Rzeczywiście powinna być jedna tablica, z nazwiskam, (może mały pomnik), połączona z uroczystościami, ( na które zaproszone zostaną rodziny, opozycja, wysokiej rangi duchowieństwo, itp., może sam prezydent Warszawy HGW by się zjawiła, a nie wysłała któregoś z rzędu zastępcę, Broniław też mile widziany), a uroczystościom tym towarzyszyć będzie przeniesienie krzyża, do kościoła św. Anny. Wtedy owca cała i wilk syty. Także za jedym razem można by upiec dwie pieczenie na jednym ogniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz mają być jeszcze dwie tablice, oddzielne dla Marii i Lecha...no sorry bardzo, może zrobią ich 96? :?

A ja proponuję 96 pomników! A co, jak jechać to po bandzie :mrgreen:;)

 

Wtedy owca cała i wilk syty. Także za jedym razem można by upiec dwie pieczenie na jednym ogniu.

Eee tych oszołomów nic nie usatysfakcjonuje (http://www.youtube.com/watch?v=CmrMD09zBWQ hahaha). Zawsze coś nowego wymyślą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dobrze zrozumiałem, to w planie zagospodarowania terenu nie ma żadnego pomnika, tylko coś innego - nie jest rolą harcerzy decydować o planie zagospodarowania terenów wokół pałacu prezydenckiego. Zresztą pomnik powinien być w miejscu ogólnodostępnym a nie tak by tłumy chodzące do tego pomnika pałętały się koło pałacu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dobrze zrozumiałem, to w planie zagospodarowania terenu nie ma żadnego pomnika, tylko coś innego - nie jest rolą harcerzy decydować o planie zagospodarowania terenów wokół pałacu prezydenckiego. Zresztą pomnik powinien być w miejscu ogólnodostępnym a nie tak by tłumy chodzące do tego pomnika pałętały się koło pałacu.

 

Dokładnie. O planie zagospodarowania nie mają prawa decydować ani księża, ani harcerze, ani tym bardziej te mohery spod krzyża. W ogóle czemu oni sobie roszczą do tego prawo?! :shock::?:roll:

A propo planu to ostatnio na łamach 'Polityki' czytałam, że główny konserwator czy architekt (cholera, nie pamiętam) miasta absolutnie nie zgadza się na jakikolwiek pomnik na placu przed Pałacem bo zaburzy to estetykę. I racja.

 

[Dodane po edycji:]

 

http://www.pardon.pl/artykul/12209/zobacz_tablice_ku_czci_lecha_kaczynskiego_ladna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nortt,linka,dominika92 ,Magdaa,MOCca

 

dajcie znac jak "zdechna" wasze matki. Jestem programista i choc nie nasczam na wasz grob bo "po mohersku" zostalem wychowany. Nie napadne was i nie oszczam ani nie opluje ale widzac ile radosci wam sprawia kpienie ze smierci osob ktorych rodziny stoja pod tym oszczanym i oplutym badylem napisze wam gierke gdzie "pobawimy sie" jak zdycha waszam macierz. To na pewno bedzie "zabawne"(dla was jak widze tak ciekawe jak sie bawia rodziny zabitych widzac kolejny cyrk Tuska) jak bedziecie stali (wirytualnie) nad jej grobem.Ale bedzie jazda moze zdecydujecie sie na osobiste oszczanie grobow swoich matek czy tez koledzu z Po moga jakos pomoc ? maja wprawe jak by co. Ale tych od oplucia, oszczania to musicie gdzies w PO znalesc bo ja nie znam takich .. "ludzi"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nortt,linka,dominika92 ,Magdaa,MOCca

 

dajcie znac jak "zdechna" wasze matki. Jestem programista i choc nie nasczam na wasz grob bo "po mohersku" zostalem wychowany. Nie napadne was i nie oszczam ani nie opluje ale widzac ile radosci wam sprawia kpienie ze smierci osob ktorych rodziny stoja pod tym oszczanym i oplutym badylem napisze wam gierke gdzie "pobawimy sie" jak zdycha waszam macierz. To na pewno bedzie "zabawne"(dla was jak widze tak ciekawe jak sie bawia rodziny zabitych widzac kolejny cyrk Tuska) jak bedziecie stali (wirytualnie) nad jej grobem.Ale bedzie jazda moze zdecydujecie sie na osobiste oszczanie grobow swoich matek czy tez koledzu z Po moga jakos pomoc ? maja wprawe jak by co. Ale tych od oplucia, oszczania to musicie gdzies w PO znalesc bo ja nie znam takich .. "ludzi"

 

Zdycha to twój zawszony, małpi ród a nie moja matka.

 

Tusk nie ma nic do krzyża, to wszystko zainicjowało PIS.

 

Pewnie z przyjemnością wypróżnię się na tego ''badyla''. Wywala truchło pani prezydentowej i dojdę w niej parę razy.

 

Możesz napisać, będzie kupa śmiechu i zabawy :>

 

Myślę że rodziny bawią się zajebiście, w końcu te zimne Leszki i inne buraki pozostawiły im niezły spadek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szybkirys, Mistrzostwo chaosu .Szkoda tylko ,że brak w tym jakiejś wyrażonej myśli.Problemy z ekspresją czy ubogość narzędzi wyrazu?

 

Co by totalnie nie było-jest mi przykro,że znów przez grupę fanatyków jesteśmy pośmiewiskiem dla świata.

 

[Dodane po edycji:]

 

Nortt, Nie jestem jakoś specjalnie religijny i sentymentalny. Myślę jednak ,że dwa ostatnie zdania Twojej wypowiedzi -były nieprzemyślane

 

( właśnie zajarzyłem o czym piszesz i moja krytyka przestała mieć sens -sorki)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@brokenwing

 

rozczaruje cie nikt powazny na "swiecie" ktorego ogarniacie nawet nie odnotowal tego faktu poza kilkoma dziennikami konserwatywnymi w stanach i nazwaly to bydlo co szczalo na te staruszki ...bydlem. To tyle ale michnik brat ludobojcy sandowego ukrywajacego sie w szwecji (o czym cisza w mediach) wam tego lemingi nie przedrukuje.

 

Pewnie z przyjemnością wypróżnię się na tego ''badyla''. Wywala truchło pani prezydentowej i dojdę w niej parę razy.

 

typowy wyborca PO nekrofil, bandyta i co jeszcze ?

 

@Nortt

 

skoro cie tak bawi szczanie po grobach innych to daj prawo naszczac innym na twoja matke po smierci - o co ci chodzi ? swiete to truchlo twojej matki bedzie czy co ? daj sie wysikac innym bo choc mnie to NIE bawi to marzacych o szczaniu na groby innych takich jak TY jest z pewnoscia (i jak widac po postach) wiecej. Wiec jak ty masz prawo szczac a inni nie ? jakim praeem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×