Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mam fioła na punkcie zwierząt !!!


Gość toya75

Rekomendowane odpowiedzi

To były Synki-Rudolf i Nerwusek,a

teraz córunia Chelsea zwana Czesią :)

 

[Dodane po edycji:]

 

wiola173, pewnie,podaruję Ci jakiegoś dzidziusia,jak akurat będziemy mieli młode (a mamy często) :angel:

hmm...a swoją drogą czy ja dobrze widzialam??Kobyłka zwala się Hanka? :twisted:

Dziękuję bardzo raz jeszcze :)

IMG_0818pomniej.thumb.jpg.249d7bb345f8f4223fe137fcff0e5b8f.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

shadowmere - jakie niebieskie oczęta - zakochałam się! : )

 

suicidesilence, właścicielka ładniejsza...? eee tam, złudzenie.

Kropkowi komplementy przekażę.

 

viola173 - mój Hamlet mimo, że szczypirzyna to straaaszny pieszczoch, chociaż nie zawsze tak było, bo swoje przeszedł. Podobno kto nie miał siwego, ten nie miał dobrego, ale mój też po części siwek ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chojrakowa

 

My chyba zrobiliśmy błąd biorąc ją ze stadniny, gdzie była w towarzystwie. Chociaż sama nie wiem , może dlatego ,że klacz. Facetów i dzieci tolerowała, mnie natomiast nie bardzo. Jednego dnia 3 razy mnie zrzuciła i podziękowałam jej za współpracę:). W każdym razie jeśli kiedyś będzie mi dane jeszcze mieć konia to tylko wałacha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hania na razie jest "Młoda" :D bo nie moge sie zdecydowac : Balbina, Kika, Carmen, Bastet :D

Ale zauważyłam, że reaguje na Kika, więc chyba tak zostanie :)

Ma około 2 mieś. ktoś ją podrzucił pod dom babci mojego M. i przygarnęliśmy sierotke :) Cięzko pracuje, żeby nauczyć ją korzystac z kuwetki, jak narazie upodobała sobie 2 kąty w domu :/ xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od razu zaznaczam, że nie jestem żadnego rodzaju aktywistą, który z uporem maniaka śledzi oraz stara się uczestniczyć w tego rodzaju akcjach, zawsze jednak podobne przypadki ogromnie mnie bulwersowały. Stąd też kolejny post o tematyce zbliżonej do tego, zamieszczonego przeze mnie powyżej stanowi tutaj jedynie zbieg okoliczności. Tym razem chodzi o petycję przeciwko okrucieństwu wobec zwierząt, do jakiego na szeroką skalę dochodzi w Chinach. Prawdę powiedziawszy powątpiewam, ażeby kilka dodatkowych podpisów było w stanie cokolwiek zmienić, tym bardziej w sytuacji, gdy rzecz dotyczy kraju, w którym w sposób drastyczny łamane są prawa człowieka, z drugiej jednak strony, jest to chyba jedynym co jako ludzie, dla których problem nie pozostaje obojętny możemy w tej chwili zrobić...

http://www.ptroa.co.il/petition/index.php

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alienated Ech, co poradzić, takie petycje raczej mało zmienią, a problem zniknie (albo zmniejszy się), ale może ze kilkanaście, kilkadziesiąt lat, kiedy ludzie chociaż trochę dojrzeją, a niewinne zwierzęta będą dalej ginąć. Jeśli za coś mam mieć niechęć do chinoli, to właśnie za ich brak moralności w tej kwestii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×