Skocz do zawartości
Nerwica.com

Walka o krzyż


Gość Magdaa

Rekomendowane odpowiedzi

powinni stołki stracić za taką szopkę.

 

 

A kto konkretnie?

Mocca, a wg Ciebie Jarek nie ma takiej siły aby nawołać te bydło do spokoju?

 

ktore bydlo te staruszki zdewociale czy tych zwolennikow PO z wyrokami za gwalty i rozboje obszczywajacych te dewotki po nocach ? Na te "elity" PO chyba maly ma wplyw. To juz raczej niech sie Jarek zajmie nawolywaniem do spokoju "swoich" dewotek a Donald "swoich" kryminalistow

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korba, a kto wydaje decyzje i analizuje społeczne oczekiwania? Myślisz, że to może latająca chmurka podpowiada im co mają robić. :PMagdaa, doradcy Pana Prezydenta, bo przecież on sam do dymisji się nie poda heh.

 

Luz, blues, w ogóle czytacie posty innych ludzi... ustosunkowujecie się do nich, podajecie jakieś rozwiązania, argumety, przykłady?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

więc usiłujesz powiedzieć, że ta część społeczeństwa, która przylazła pod krzyż wykonuje perfidnie zaplanowane przez rządowych doradców czynności? nie rozumiem do czego zmierzasz? bo ja, jeśli mam być szczera, to bardziej jestem zdegustowana tym przeciętnym Polakiem spod krzyża, niż którymkolwiek politykiem.

nie będę siedzieć i jęczeć, że ta wstrętna władza nami manipuluje i że to diabeł wcielony ten Bronek, Donek czy jakiś tam Kaziu..., bo tak jest najłatwiej! ja jestem takim przeciętnym Polakiem i w życiu manifestować pod żaden krzyż bym nie poszła, sorry, ale każdy tworzy swoją własną rzeczywistość.... polityka zawsze była śliska i dyskusje na temat, kto za tym wszystkim stoi, są jak dla mnie bezprzedmiotowe. do niczego to mi nie jest potrzebne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

więc usiłujesz powiedzieć, że ta część społeczeństwa, która przylazła pod krzyż wykonuje perfidnie zaplanowane przez rządowych doradców czynności? nie rozumiem do czego zmierzasz? bo ja, jeśli mam być szczera, to bardziej jestem zdegustowana tym przeciętnym Polakiem spod krzyża, niż którymkolwiek politykiem.

 

sugerujesz ze ta czesc ktora przyszla go "bronic" wykonuje "perfidnie" polecenia opozycji ? 8). Ludzie zostali zmanipulowani. Do akcji "usunac krzyz" nawolywano m.in. z anteny radia TOK-FM (nalezacej do medium Michnika) Do tego media "tym zyja" podgrzewaja klimat "koniecznosci walki z ciemnogrodem". Wyobraz sobie sytlacje ze nikt tych dewotek nie atakowal by po nocach nie zniewazal a media potraktowalyby te sprawe jak podobna w Niemczech. Jedna informacja o takim protescie bo tyle to bylo warte zachodu. Czy bylaby ta zadyma ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Polsce to jednak maja "szczescie"

 

http://blog.rp.pl/blog/2010/08/05/zdzislaw...i-kult-smierci/

 

"Germański kult śmierci"

 

Niestety, zaraza się szerzy. Nekrofilia i kult Tanatosa dotarły do Niemiec. Po tym, jak w Duisburgu w czasie Parady Miłości zatratowano 21 osób, kraj pogrążył się w niepotrzebnej, niezrozumiałej dla cywilizowanego świata zachodniego, żałobie

 

Uderza fakt, że żaden z czołowych niemieckich pisarzy nie opublikował na łamach polskiej lub amerykańskiej prasy wnikliwej analizy swoistego niemieckiego przywiązania do klęski i śmierci. Żadna filozofka nie zastanawia się nad tym kuriozalnym zjawiskiem, żaden polityk nie krzyczy, że nie wolno grać trumnami, żaden minister z Urzędu Kanclerskiego nie potępił nekrofilii w austriackim tabloidzie. Nikt nawet nie wyśmiewa się z ofiar w swoim blogu.

 

I niestety także w Niemczech natychmiast pojawił się chrześcijański fundamentalizm. Nie zważając na rozdział Kościoła od państwa, kanclerz, prezydent i premier Nadrenii Północnej-Westfalii wzięli udział w nabożeństwie żałobnym. Władze nie nakazały usuwania kwiatów, zniczy ani nawet krzyży położonych w miejscu tragedii przez miejscowych nieoświeconych.

 

Burmistrz Duisburga Adolf Sauerland nie miał niestety odwagi naszego prezydenta elekta. Nierozsądnie stawia się natomiast pytanie o odpowiedzialność, także odpowiedzialność polityczną. Demonstranci domagają się ustąpienia burmistrza Sauerlanda. A przecież jest oczywiste, że winni są ci, którzy się tam niepotrzebnie pchali. Gdyby zostali w domu, nic by się im nie stało. Niestety, nie ma w Bundestagu nikogo, kto by to tak przekonująco wytłumaczył, jak czynią to u nas prominentni posłowie PO ze Stefanem Niesiołowskim na czele. Odwołanie burmistrza jest więc tylko kwestią czasu, bo – jak mówiła w swym przemówieniu premier Nadrenii Północnej-Westfalii – ta tragedia nie zdarzyła się w przestrzeni, w której zawieszona została odpowiedzialność. Tunel w Duisburgu to przecież nie lotnisko w Smoleńsku.

 

Wszystkie te niepokojące fakty zdarzyły się zapewne dlatego, że Niemcy nie mają swoich prawdziwych autorytetów i kompetentnych filozofek i politolożek. Brakuje im Wajdy, Bartoszewskiego, nie mówiąc już o Kutzu, Palikocie i Niesiołowskim. Proponuję więc, by w ramach sąsiedzkiej pomocy wysłać do Duisburga i Berlina komisję złożoną z tych ekspertów, wspartą wybitnymi polskimi intelektualistami i intelektualistkami, by pomogli uchronić zaprzyjaźniony kraj od fali irracjonalnego fanatyzmu. Wszak pokazaliśmy wszem i wobec, co należy czynić, by państwo zdało egzamin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szybkirys, Wiesz, że wklejając tak subiektywne teksty zupełnie niczego nie dowodzisz? Takim bełkotem niczego nie udowadniasz poza swoją dziką radością za każdym razem gdy znajdziesz cokolwiek co obwiniałoby PO.

 

Najfajniejszy jest ten fragment:

Władze nie nakazały usuwania kwiatów, zniczy ani nawet krzyży położonych w miejscu tragedii

Zawsze możesz jechać w miejsce tragedii i składać kwiaty oraz palić znicze - nikt nikomu tego nie zabronił .

 

No i jeszcze strasznie mnie bawi twoje straszenie nas Grecją :mrgreen:

W końcu nie mieszkasz tu....więc właściwie, przejmujesz się?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szybkirys, Wiesz, że wklejając tak subiektywne teksty zupełnie niczego nie dowodzisz

 

a jakie sa to te "obiektywne" te z TVN-u czy z radia rydzola ?

 

 

No i jeszcze strasznie mnie bawi twoje straszenie nas Grecją :mrgreen:

 

ja sie nazywam Janusz Jabłonowski z departamentu statystyki NBP (umknelo ci ze tam rzadzi PO) albo Uniwersytet we Fryburgu ze "strasze was Grecja" ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szybkirys, Wiesz, że wklejając tak subiektywne teksty zupełnie niczego nie dowodzisz

 

a jakie sa to te "obiektywne" te z TVN-u czy z radia rydzola ?

 

Hmm.....a znasz tylko takie? Czy zakładasz z góry, że ja nie znam innych?

 

Swoją drogą, zakładasz że popieram PO ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczmy tablicę, może będzie już spokój...w cudowny sposób nagle sie pojawiła, jak manifestacje i cała ta "zadyma" już się odbyła, dobre działanie. ;)

 

watpie,od zbyt wielu rzeczy ta zadyma ma odwracac uwage. Parenascie dni temu poslowie zapytali ministra finasow na co wydal te 170 mld zl. pozyczki no to kazal im sie .................. tyle ze wczoraj zaczeli pytac o to ekonomisci ze oni tez nie wiedza gdzie "rozplynely sie te pieniadze" a dodatkowo wyszlo na jaw ze koszt budowy "stadionu narodowego" w ciagu 3 lat podrozal ponad 5cio krotnie kiedy z uwagi na kryzys budowy takich obiektow na calym swiecie od 2 lat tanieja.Oczywiscie "zaprzyjaznione media" nie widza tej sprawy ale jednak jest internet wiec trzeba te wycieki jakos "zakrzyczec"

Klasyka. Widać, że jednak nic się nie zmieniło z kolesiowstwem i korupcją przy zamówieniach publicznych :( .

 

 

kolejna rzecz ktora ma zakrzyczec "afera krzyzowa".Europejscy ekonomisci stwierdzili ze minister finasow rzadu tuska falszuje informacje o zadluzeniu, dokladnie tak samo jak robil to rzad Grecji.

 

http://www.bibula.com/?p=24868

Niedobrze. A więc co proponujesz?

 

nie dziwi was ze tego w "zaprzyjaznionych" mediach nie zobaczycie?:

 

http://niezalezna.pl/article/show/id/37641

 

"Młodzi nigdy nie zagłosują na Kaczyńskiego" - mówi Zbigniew S. pseud. "Niemiec", mężczyzna (...) skazany na 9 lat więzienia za gwałt i napady z bronią w ręku. S. to jeden z najbardziej aktywnych zwolenników usunięcia Krzyża Smoleńskiego.

 

Film, umieszczony na serwisie YouTube przez internautę, przedstawia kulturę osobistą Zbigniewa S. i "młodych, wykształconych" postępowców.

 

Kurwa, takie typy zawsze muszą mieć gadane :evil: . To niesprawiedliwe. Tak swoją drogą, to ciekawi mnie krótkowłosość widocznych na filmikach typów przejawiających małpie zachowania. To tak jakby ktoś sprowadził tam doły społeczne na imprezkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szybkirys- ale właściwie to z czym Ty masz problem? Czy będzie bieda w Polsce, czy będą zadymy to tak właściwie co Ci do tego skoro nawet tu nie mieszkasz?

I znowu najwięcej o sytuacji w kraju wiedzą Ci, którzy w tym kraju nawet nie są :roll::brawo:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Polsce to jednak maja "szczescie"

 

http://blog.rp.pl/blog/2010/08/05/zdzislaw...i-kult-smierci/

 

"Germański kult śmierci"

 

Niestety, zaraza się szerzy. Nekrofilia i kult Tanatosa dotarły do Niemiec. Po tym, jak w Duisburgu w czasie Parady Miłości zatratowano 21 osób, kraj pogrążył się w niepotrzebnej, niezrozumiałej dla cywilizowanego świata zachodniego, żałobie

Hej, to mi coś przypomina. Coś co się zdarzyło w kwietniu tego roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

“Polska The Times” ekscytuje się tysiącem dni rządu Donalda Tuska i tym, co z tego wynika. No właśnie – co z tego wynika? Ano nic nie wynika. ;)

 

To, że nie mieszka w Polsce nie oznacza, że nie może sie wypowiadać, zresztą Madzia, Ty chcesz się i tak wyprowadzić. :}

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I znowu najwięcej o sytuacji w kraju wiedzą Ci, którzy w tym kraju nawet nie są :roll::brawo:

Tez mi się to zawsze podobało....a skąd wiedzą?? Jeśli nie z tych zatrutych przez PO mediów .....to pewnie mają swoje wtyki :lol:

Proszę, o proszę zdradź ten super nie znajdujący się pod niczyim wpływem, obiektywny środek masowego przekazu, żebym mogła spojrzeć na to trzeźwym okiem.

 

[Dodane po edycji:]

 

MOCca, no tak w temacie o Krzyżu oczywiście nie wspomniano jeszcze Tuska :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To taka konkluzja, że nic nie wynika z tego co robią, również w temacie krzyża. To nie jest topik wytykania sobie słówek, więc pokój siostro. ;) Może jutro Kwaśnieski z całą świtą przybędzie pod pałac by przenieść krzyż. :lol: Sorry, to tylko taki żart, Linka coś nerwowa jesteś ostatnio, kurde..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale Tusk jest jak najbardziej do rzeczy w temacie, posłużę się cytatem niesławnego Niesiołowskiego, który mnie naprawdę, w obliczu tego wszystkiego, po prostu szczerze rozbawił, bo sama tego lepiej nie ujmę:

 

Kancelaria Prezydenta wypełniła porozumienie warszawskie, ale nie mam złudzeń, że tych fanatyków, którzy się nazywają bluźnierczo obrońcami krzyża cokolwiek zaspokoi - poza pomnikiem wielkości kolumny Zygmunta na cześć Lecha Kaczyńskiego, gdzie będzie ujawniona prawda. A prawda - ich zdaniem - jest taka, że Putin i Tusk wspólnie zamordowali najlepszego na świecie, genialnego prezydenta.

 

:mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra to robimy "Akcja Krzyż 2" ;) Przebierzemy się za harcerki ^^

Może być jak dla mnie, mam kilkuletnie doświadczenie w służbie ZHP (poważnie) :mrgreen:

 

Zamówię Wam stroje z hurtowni. Mogą być takie? :pirate::lol:

hy.jpg.8643e1d7c7d04c3bb959ca9580f3cbc9.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×