Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

A ja zostałem rachmistrzem. Jezu, czemu ja sie na to zgodziłem! Dziś byłem raptem pod 3ma adresami ( tyle zastałem) a nerwówe dostałem już po pierwszym bo coś było nie tak jak miało! Za każdym razem jak idę to boję się, że będzie trzeba coś zmieniać, dopisywać a moje nerwy tego nie wytrzymują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siedziałam ponad 5h na fotelu u fryzjera. Najpierw nałożono mi pasemkami rozjaśniacz (kolo wyjściowy- praktycznie czarny), następnie nałożono mi toner-farbę kolor tytoniowy blond. A potem ścięto mi włosy z moich długich do... A zobaczcie sobie sami jak jesteście ciekawi, zaraz wrzucę zdjęcie do 'Ludzi z forum'.

 

:pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dochodze dzisiaj do wniosku że spontan jest lepszy niż planowanie czegokolwiek....

 

Mi psych dwa lata temu powiedział że przez moje planowanie min mam nerwicę. Od tamtej pory nic nie planuję, żyję z dnia na dzień i zajebiście mi z tym- od razu mniej stresu :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Magdaa, przede wszystkim w obu wersjach Ci ładnie (wiadomo, ładnemu we wszystkim ładnie!) - ale wiesz jak zupełnie inaczej wyglądasz tak na pierwszy rzut oka? W nowej fryzurce masz taki łagodniejszy look, poprzedni był bardziej drapieżny :D

 

Dzięki za miłe słowo :smile: Czyli cel osiągnięty bo właśnie chciałam wyglądać delikatniej i bardziej dziewczęco :smile: Teraz fryzjerka dała mi miesiąc na namyślenie się czy zostajemy przy tym kolorze (na zdjęciach tak średnio go widać, ale na żywo jest BOSKI) czy robimy złoty blond- mój kolor dzieciństwa.

 

Magdaa, no ja właśnie dzisiaj zrobiłem coś co było dobry ruchem... :mhm:

 

No i pozytywnie. Codziennie powinniśmy takie ruchy podejmować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Magda wyladasz pieknie,elegancko i klasycznie a la Audrey Hepburn:) :twisted:

Zupelnie inna buzka.Masz piekne duze oczy o ktorych zawsze marzylam :105:

Kolor masz podobny do mojego teraz:)Moj sie jeszcze spierze i bedzie jasniejszy.

Mysle,ze w odpowiednim odcieniu blond bedziesz wygladac wystrzalowo:))

 

[Dodane po edycji:]

 

dodam,ze teraz wygladasz napewno bardziej delikatnie,subtelnie,dziewczeco,wiec cel osiagnelas.Z ,,starych'' wlasach wygladalas nijako.Nigdy nie przyciemniaj juz wlosow:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

K***a, właśnie zobaczyłem, że zgubiłem wczoraj całe 50 zł w jednym banknocie. No ale się wkurzyłem i zdołowałem. :( Nic tylko się pociąć i pozabijać. No akurat wtedy gdy są mi tak bardzo potrzebne. Eeeech, szkoda gadać... nic tylko mieć do siebie pretensje. Musiały mi gdzieś wypaść wczoraj - nie znoszę tych spodni! (chyba je wyrzucę!). :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja dzisiaj wyjeżdżam na wypoczynek. Od rana boli mnie głowa, wziełam dwa paracetamole. No i oczywiscie napięcie mnie nie opuszcza. Z jednej strony chcę wyjechać, a z drugiej nie. Bo się źle czuję. Z drugiej strony mam dość siedzenia w domu. W niczym nie umiem się określić. Jestem naprawdę w kawaleczkach. rozdrobniona na części pierwsze. Każda moja mysl to ciągła analiza.......dlaczego? Dlaczego myślę w taki sposób, staram się układać te myśli w jakąś calość, ale mi naprawdę nie wychodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korba, kochana, trzym się, głowa do góry te horrory muszą w końcu minąć!!

 

Dziękuję że trzymaliście kciuki, niestety nic z tego nie wyszło. Miała to byc praca jako pomoc biurowa, a okazało sie, że pomocy biurowej nie potrzebują tylko akwizytora :/ Odmówiłam bo przyjmę każa pracę ale nie akwizycja, nie będe chodziła po domach i wciskała czegoś bo sie .... boję po prostu :(

Czemu ja mam takiego pierd**ego pecha z pracą......

 

Teraz siedzę sobie, piję drugą kawę i przyglądam sie jak kociczka szaleje po pokoju :D bardzo spodobał jej sie kwietnik i zasłona, jeszcze troche i będzie uskuteczniać wspinaczkę wysokogórska xDD

Jakie kochane stworzonko :105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×