Skocz do zawartości
Nerwica.com

Walka o krzyż


Gość Magdaa

Rekomendowane odpowiedzi

Mocca - bez urazy, ale mam wrażenie, że będziesz broniła wszystkich aktywności, jakich dokona elektorat PiS - u, nawet gdy działają wbrew wszystkim prawom logiki...

 

Uważasz, że takie anarchistyczne działania są jak najbardziej w porządku? Ci ludzie za nic mają prawo i obowiązujące zasady, ale za to w kościele siadają w pierwszej ławce...

 

troche faktow "okiem liberala" zebranych "do kupy" moze ochlodzi rozpalona medialnie glowke 8) :

 

http://uniapolitykirealnej.pl/wiadomoci/253-by-yo-si-lepiej-czyli-trzy-lata-psucia-pastwa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie przesadzasz "zdziebko" ? chyba Anglia, Francja czy Niemcy to "normalne" kraje a tam takie cos to "norma" i to codzienna:

 

 

Ja tam nie zamierzam mieszkać. Jak już to np Dania albo Norwegia czy coś takiego.

 

Słyszeliście- dziś w nocy internauci chcą zabrać krzyż stamtąd :mrgreen::pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie przesadzasz "zdziebko" ? chyba Anglia, Francja czy Niemcy to "normalne" kraje a tam takie cos to "norma" i to codzienna:

 

 

Ja tam nie zamierzam mieszkać. Jak już to np Dania albo Norwegia czy coś takiego.

 

to mnie twoj post ubawil. Szczegolnie w Danii a to dobre. :lol:

 

Słyszeliście- dziś w nocy internauci chcą zabrać krzyż stamtąd :mrgreen::pirate:

 

nie "internauci" a "bohaterowie uliczni" ktorzy nawet stara babcie potrafia pobic zwyzywac i opluc do tego co gorsza antysemici.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A niby czemu Dania Cię śmieszy? Mi się tam bardzo podoba, szczególnie w Kopenhadze.

I tak pewnie nigdzie nie wyjadę, ale mam już dość tego narodu.

 

p.s. W telewizji mówili że INTERNAUCI.

p.s.2. Aspirujesz w starszych babciach że tak ich bronisz? :pirate:

 

Masz, posłuchaj, i się wyluzuj:

hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A niby czemu Dania Cię śmieszy?

 

bo akurat w tej kwestii to jest jeden z najbardziej muzelmanskich krajow poza FR i UK a podalas go jako przyklad "laickosci"

 

p.s.2. Aspirujesz w starszych babciach że tak ich bronisz?

 

nie poprostu zyje od lat na zachodzie a widok mam duzo szerszy niz z "perspektywy zmywaka" i jakby tacy "bohaterowie" tylko sprobowali modlacym sie co dzien na ulicach muzelmanom przeszkodzic w jakikolwiek sposob uslyszeli by szybki swist maczety a to co by z nich zostalo zostalo by rozsmarowane przez media za przesladowanie na tle wyznaniowym.

 

kilka dni temu byl w UK jeden taki "bohater" i do dzis resztki z niego zdrapuja ze sciany ale coz ci w koncu moze zrobic stary katol co nie. Nie strzela nie wysadza sie i mozna go uzyc medialnie jako temat zastepczy zeby ukryc drastyczne podwyzki podatkow i fakt wsadzenie do pudla kilku dzialaczy PO za branie lapowek. Z jednego powodu zalecam ci "ucieczke" nauczysz sie szacunku do innych religii nawet gdy jak ja bedziesz "poganinem" a dwa nauczys sie myslec samodzielnie no o ile na wstepie zrezygnujesz z jakiekolwiek kontaktu z mediami polskimi (dobrze robi na trzezwosc myslenia korzystanie wylacznie z np. zagranicznych mediow)

 

powodzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szybkirys, jak to świetnie, że taki otwarty umysł zawitał u nas na forum, uświadomisz nas wszystkich którzy omamieni telewizyjną głupotą 8) nie chcieliśmy głosować na Kaczyńskiego i nadal nie popieramy ani jego poczynań ani zamysłów jego partii.

Po raz kolejny zaczęło się od pytania o krzyż itd a skończyło, na tym, że członkowie PO biorą łapówki i w ogóle to wina Komorowskiego.

 

No a jakby spojrzeć na tą całą sprawę całkiem bez konotacji politycznych?

 

 

Skoro od lat żyjesz na zachodzie, to wybacz ale skąd możesz wiedzieć jak się żyje w obecnej Polsce?

 

Ps. Wolę już tych "normalnych" muzułmanów w Danii niż tych psychopatycznych oszołomów spod krzyża....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Nie. Umiejętność czytania i słuchania ze zrozumieniem przyda się każdemu. Prokuratura bada okoliczności wypadku, w tym okoliczność zamachu także."

 

Ja pytałem, a nie oznajmiałem więc wygląda na to, że z Twoim czytaniem ze zrozumieniem jest cienko skoro się ciśnieniujesz:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szybkirys, jak to świetnie, że taki otwarty umysł zawitał u nas na forum, uświadomisz nas wszystkich którzy omamieni telewizyjną głupotą 8) nie chcieliśmy głosować na Kaczyńskiego i nadal nie popieramy ani jego poczynań ani zamysłów jego partii.

Po raz kolejny zaczęło się od pytania o krzyż itd a skończyło, na tym, że członkowie PO biorą łapówki i w ogóle to wina Komorowskiego.

 

No a jakby spojrzeć na tą całą sprawę całkiem bez konotacji politycznych?

 

Umykaja ci proste fakty:

 

ta zadyma jest na reke rzadoowi bo musi poniesc podatki a to sie zawsze konczy spadkami notowan. Dwa poza lokalnymi gazetkami zadne liczace sie media nie wspomnialy nawet o aresztowaniu za lapowki czlonkow PO. Taka "zadyma" swietnie odwraca uwage. Bo czy zadalas sobie proste pytanie czy tak sie rozwiazuje problem protestow ? poprzez medialna nagonke "zaprzyjaznionych" jak to ujol wajda mediow ? Nie dziwi cie fakt ze od tygodnia nikt z rzadu nie wyslal negocjatora nie poprosil o przedstawienie postulatow i nie zaczol negocjowac tak ja robi sie to na calym swiecie. Co w zamian zadyma medialna i bojowki "pokunujace oszolomione stare babcie" . Bylem w czerwcu pod tym krzyzem byl luz paru ludzi przystanelo, paru sie pomodlilo. U mnie z modlitwa troche na bakier ale zadumalem sie i tyle. Nie bylo tam setek ludzi ta cala zadyma zaczela sie dokaladnie wtedy kiedy ogloszono podwyzki podatkow i "wyplynelo" w lokalnych gazetach aresztowanie czlonkow PO. Niedziwi cie to ? Kompletny brak negocjacji. Cyrk medialny, organizowanie przez TOK - FM jakis bojowek ktorych co gorsza jest jakis facet ktory nie do konca rowno ma pod deklem i lata po miescie z kalachem ? Co to jest polowanie na czarownice ? Szczerze nie sadzilem ze da sie zrobic z gospodarki wiekszy syf niz pis ale okazuje sie ze niestety "dobre juz bylo" (z naciskiem na cudzyslow)

 

 

Ps. Wolę już tych "normalnych" muzułmanów w Danii niż tych psychopatycznych oszołomów spod krzyża....

 

swietnie jak bedziesz w Danii odwiedz jakas szkole gdzie ucza sie dzieci z Izraela i zapytaj czemu musi przypominac twierdze. Nie polecam tez przechodzenia chodnikiem (ta czescia) w czasie jak zaczna zbiorowa modlitwe bo wiele osob skonczylo "za obraze" na tamtym swiecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no prosze jak to sie zdanie zmienia w zaleznosci od perspektywy...

mamy prawie ze analogie z wawelem - tylko troche na odwrot ;) zamieniamy wp...jacych se w kompetencje duchownych na wp...jacych sie w kompetencje urzednikow panstwowych (kolejny dowod na stosowanie podwojnych standardow wobec 'wroga')

w ocenie skutecznosci wygrywaja ci drudzy i obawiam sie ze niestety na skutek (raczej) zamierzonego (nie)działania wspomnianych urzednikow

 

btw w calej tej dyskusji caly czas rzuca mi sie kilka rzeczy:

- wszechobecna niezrozumiala dla mnie agresja 'antymoherowcow' - ok kazdy ma swoje frustracje ale znam przypadki zrywania znajomosci z powodu pogladow politycznych (dodam ze jednostronne) - jej! poki co nie miesci mi sie to w glowie :lol:

- powtarzany z ust do ust a nawet wspierany przez media slogan pt 'za granica sie z nas smieja' - wtf? ja sie z czyms takim nigdy nie spotkalam a znam wielu obcokrajowcow a nawet gdyby sie smiali to co? kiedy Polacy w koncu pozbeda sie kompleksow...

- polityka bez religii? - forget it! jesli waznym politycznym uroczystosciom towarzysza msze dostojnicy koscielni etc - chocby obchody rocznicy powstania warszawskiego czy zaprzysiezenie nowego prezydenta (jak bylo widac nawet kwasu sie musial w koscielnej lawce na stojaco lansowac :P ) to o czym tu w ogole dywagowac? taka specyfika naszego dzidzictwa narodowego a dyskusja na takie tematy przypomina mlocenie rekami po wodzie - rozdzielnosc panstwa i kosciola dziala w obie strony a w praktyce z obu stron wyglada to jak wyglada czyli nijak

i jeszcze jedno: niektorzy chyba zapominaja ze demokracja nie polega na 'moge robic i mowic co i gdzie mi sie podoba ' a na umowie spolecznej o ktorej decyduje wiekszosc

 

wg mnie przyczyna takich absurdalnych sytuacji jak teraz walka z i o krzyz jest albo ulomnosc aparatu panstwowego albo perfidne dzialanie lub niedzialanie poszczegolnych jego pracownikow

byla przeciez sytuacja ze krzyz schowano po jakiejs tam wichurze a gdy zaczely sie protesty wrocil on na swoje miejsce w dodatku naprawiony! trudno powiedziec co by sie stalo gdyby nie wrocil - moze wszystko rozeszloby sie po kosciach a moze ludzie przyniesliby kolejne krzyze

tak czy inaczej to tylko wierzchnia warstwa konfliktu ktory zapewne wymaga o wiele glebszego rozwiazania na o wiele wyzszych szczeblach - pytanie tylko komu zalezy zeby go rozwiazac

ciekawe czy gdyby to byl zwykly badyl sprawa wygladalaby podobnie :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

a nie masz wrazenia ze w tej calej zadymie umyka najistotniejszy fakt ? W zalewie medialnym nie pamieta sie faktow sprzed kilku dnia a co dopiero tygodni. Ja mam pewien "plus dystansu" wiec postaram sie ocenic to "chlodnym okiem" A mianowicie. W pierwszej polowie czerwca bylem sobe obejrzec tez krzyz. W zasadzie mialem sobie odpuscic bo spodziewalem sie "dzikich tlumow" ale w koncu poszedlem z mysla ze najwyzej "zawine sie" ul. Kozia i wdepne do ulubionej kiedys kawiarni. Na miejscu szok "pod krzyzem" byly moze ze 4 osoby, wygladali na turystow. Z modlitwa u mnie "srednio" wiec sie zadumalem na kilka minut. Ludzie przystawali, modlili sie albo jak ja "udawali" szli dalej. Przez tydzien pobytu kilkukrotnie przejezdzalem obok. Raz widzialem wieksza niz kilka osob grupke tyle ze z plecaczkami. Kilka razy jakies staruszki grubo po 80tce z wygladu i tez po ubraniu sadzac "z poza miasta" wygladaly jakby sie modlily. Po co to pisze. A no po to ze owe " oszolomskie tlumy" nie pojawily sie tam przypadkiem. Pytalem znajomych czy cos sie moze po moim wyjezdzie zmienilo. Nic zadnych tlumow az do ...

 

"minister Boni oglasza podwyszek trzech podatkow VAT"

 

"unia europejska zagrozila polsce sankcjami jezeli nie obnizy deficytu ktory jej zdaniem przekroczyl juz konstytucyjny poziom krytyczny"

 

"kilku czlonkow PO zostalo zatrzymanych pod zarzutem przyjecia lapowki za ustawianie przetargow"

 

.... itd

 

nagle pada decyzja prezydenta "wszystkich polakow" ze "przenosimy krzyz" Delegacja "katol oszolomstwa" wysyla przedstawicieli z prosba o to zeby do czasu postawienia pomnika/tablicy krzyz mogl zostac.

 

i co sie dzieje pada twarde "NIET" . Ok mozna powiedziec "tradycyjny wpadka Bronka" . No dobra ale co dalej ? Mija tydzien, drugi media w kolo walkuja "sprawe krzyza" (wszystkie "mniej wazne" w/w znikaja pod pylem "zadymy oszolomow") i czy rzad (a od tego jest) wyslal wzorem rzadu Niemiec (ktory tez ma podobna sprawe i ja rozwiazal w mig) Jakiegos negocjatora ? poprosil o postulaty, spotkal sie z przedstawicielami.Zapomnij. "Rzad to za wysokie progi na takich...." No dobra wiec moze Pani Hanna Gronkiewicz w koncu prezydent miasta z PO. Zapomnij z "wysylanych" dotarlo tylko niezastapieni w tropieniu "oszolomstwa katolandzkiego" dzienikarze GW i TVN z reszta "zaprzyjaznionych mediow". Wylapujac skrzetnie sytlacje wycienczonych starszych ludzi ktorzy maja wrazenie ze rzad ma ich za nic. Do tego jakies dziwne "samoistne grupy walki z ciemnogrodem" ktore pojawiaja sie w TOK-FM (radiu GW) ktorych to szefem jest osoba nie do konca chyba zdrowa na umysle zajmujaca sie ganianiem z kalachem po miescie.

 

nie dziwnym jest chyba w tej sytlacji postawienie pytania czy tak powazny rzad/wladze rozwiazuja konflikty ? A moze jest im ta zadyma na reke ? trudno nie odniesc takiego wrazenia. Tym bardziej ze owe "oszolomstwo" jest pokazywane przez media na okraglo ale juz ataki bydlakow lzacych, oplowajacych a nawet grozacych im calymi godzinami jakos kamery "zaprzyjaznionych mediow" zarejestrowac nie potrafily. Wszystkie filmy z wyczynow tych "oswieconych" bydlakow pochodza z kamer amatorskich glownie z telefonow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już wiadomo dlaczego Mirosław Sekuła tak śpieszył się z napisaniem raportu...dziś wyszły kolejne fakty, w sumie krzyż jest dobrym sposobem na odwróceniem uwagi od bieżących problemów.

 

Żyjemy w Państwie PO, w całości przejętym i nadzorowanym od 6 sierpnia na czele z nowo obranym Prezydentem RP, i ta sytuacja "walka o krzyż" dzieje się w Państwie PO nie PiS. Trochę mediacji ze strony rządu, wyjaśnienie sytuacji, zabranie głosu, tego zabrakło. Przecież wystarczyło trochę zainteresowania, zdrowego rozsądku, widać komuś zależy na wojnie polsko-polskiej.

 

Dziwi mnie, że Pani Gronkiewicz pozwala na taki hyde-parc przed Pałacem Prezydenckim, tym bardziej na takie manifestacje jak dziś wieczór, która nie zapewnia pokojowego przebiegu. Jeśli występuje zagrożenie zakłócenia ciszy nocnej i otwartego konfliktu, nie powinna wyrażać zgody.

 

I to nie jest obrona...padanie na kolana, tylko zauważenie głębszego problemu, drugiej strony tej całej sytuacji, kto nie chce, kogo to nie interesuje przyjmie postawę za medialną inspiracją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem przeciwnikiem PO, gdyż można nic nie robić, nie mieć żadnych pomysłów, a mimo tego utrzymywać się przy władzy, wszystko, że jest taki Kaczyński, który moim zdaniem jest największym sojusznikiem PO, zniknie Kaczyński zniknkie poparcie dla PO, bo ta partia nie ma nic do zaoferowania oprócz, tego, że straszą powrotem Kaczyńskiego do włądzy i PIS-u

 

niech się w tym Pis-ie otrząsną i wyślą Jarusia na emeryture, szybko zacznie spadać poparcie dla nierobów z PO

 

kto najwięcej zyska na tej walce o krzyż zwolennicy pańswta laickiegio i PO, przegonić oszołomaz PIS-u (Kaczyńskiego, który podjudza i podburza tych wszystkich obrońców,a później ludzie przegonioą PO, tak to jak pisze Jarosław to gwarant wygranych platformy w każdych wyborach

 

zwoleenicy obrony krzyża to w dużej mierze oszołomu i fanatycy, choć nie wszyscy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kuzyn,

 

No zebys wiedzial, ze to jest "prawdziwa prawda".

 

Jakby zapodali na przod Poncyljusza, Kluzik, Kowala i zapewne kilka innych osob to poparcie Pisowi by dramatycznie wzroslo.

Przeciez nie bez powodow Kaczynski uzyskal 48% kiedy realne szanse wynosily 32-38% max.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sama bym tam poszła jakbym nie miała tak daleko.

 

mysle ze zle bys sie tam czula albo dzis bys miala kaca moralnego wiedzac ze spolecznym organizatorem "walki z ciemnogrodem" byl m.in. wielokrotny gawlciciel i bandyta z ogromna kartoteka:

 

http://niezalezna.pl/article/show/id/37570/articlePage/2

 

Kim jest człowiek w różowej bluzie, który sprawia wrażenie nieformalnego lidera grupy podsycającej ataki na obrońców krzyża pamięci? To Zbigniew S., oskarżony w sprawie szantażowania senatora Krzysztofa Piesiewicza.

 

Bogaty kryminalny życiorys Zbigniewa S. ps. „Niemiec” mogliśmy poznać dzięki śledztwu „Rzeczpospolitej” i Polsatu. Dziennikarze ujawnili, że w 1997 r. Zbigniew S. został skazany za gwałt i napad z bronią w ręku na 9 lat więzienia.

 

Policjanci wskazywali na bezwzględność działań grupy, do której należał „Niemiec”. – Mężczyźni dokonują napadów rabunkowych na agencje towarzyskie z użyciem broni palnej, rabują i gwałcą zastane tam osoby – można przeczytać w policyjnej notatce z 1995 r. Jak podała „Rzeczpospolita”, „funkcjonariusze podejrzewali, że grupa ta napadła na przynajmniej pięć agencji towarzyskich w samej Warszawie. Sąd udowodnił Zbigniewowi S. trzy napady z bronią w ręku, podczas których ukradł m.in. telefon, kalkulator i 600 zł gotówką. Zbigniew S. z kolegą zgwałcili Katarzynę M, współwłaścicielkę jednej z agencji. Ofiara zeznała na policji, że była wówczas w 7-tygodniowej ciąży, którą poroniła po 3–4 dniach (»każdemu z mężczyzn, którzy mnie gwałcili, mówiłam, że jestem w ciąży«), dodała również, że po gwałcie Zbigniew S. ukradł z jej łazienkowej szafki szampon i mydło. Sąd skazał „Niemca” również za gwałt na Monice J. z innej agencji towarzyskiej”.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niezłą beka z tym krzyżem, jak zwykle powoduje to drewienko agresje. Chrześcijaństwo to religia nietolerancji, gniewu, nienawiści i fanatyzmu, trza wyplenić z tej ziemi wszystko co jest z nią związanie, ta żydowska wiara nie ma nam już nic do zaoferowania, jest zacofana i ma karty swej historii krwią niewinną zalane, jak mało która.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy te tlumy nie przypominaly wam hatifnatow? :mrgreen:

Hatifnatowie. Żyją wyłącznie w wielkich wspólnotach. Nie posiadają zindywidualizowanej świadomości-czują i działają wspólnie (nie zanotowano zaawansowanych procesów myślowych). W wyniku połączenia zbiorowej świadomości i skłonności do impulsywnych reakcji, ich emocjonalne sinusoidy niezwykle wzmacniają się. Dlatego nieobce są im stany skrajne-

od euforycznych uniesień do czarnej depresji. Resztę czasu spedzają w biernym odrętwieniu, głównie przed telewizorem. Wygladają znajomo...

(...)jedyną rzeczą, która ożywić może Hatifnata, jest wielka, ogromna burza. Byli silnie naelektryzowani, ale bezgranicznie ograniczeni. Nic nie czuli, nic nie myśleli - mogli tylko szukać. Dopiero kiedy zetknęli się z elektrycznością, zaczynali żyć ze wszystkich sił, pełni wielkich, gwałtownych uczuć (...)
ź

a najlepszy byl taras mowiacy ze juz takiej akcji nie zorganizuje bo lubi spac hehe

 

Nortt, nie generalizowalabym

mnie sie wydaje ze dla niektorych wiara jest czesto swoistym sumieniem jesli nie maja wlasnego - wlasnie trzyma ich w ryzach

a fanatyzm w kazdej postaci nie jest zdrowy

rowniez antykatolicki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mocca - bez urazy, ale mam wrażenie, że będziesz broniła wszystkich aktywności, jakich dokona elektorat PiS - u, nawet gdy działają wbrew wszystkim prawom logiki...

 

Uważasz, że takie anarchistyczne działania są jak najbardziej w porządku? Ci ludzie za nic mają prawo i obowiązujące zasady, ale za to w kościele siadają w pierwszej ławce...

 

troche faktow "okiem liberala" zebranych "do kupy" moze ochlodzi rozpalona medialnie glowke 8) :

 

http://uniapolitykirealnej.pl/wiadomoci/253-by-yo-si-lepiej-czyli-trzy-lata-psucia-pastwa

 

Co niby masz na myśli?! Powiadasz, że mam rozpaloną medialnie główkę... Otóż mój drogi - to co napisałam powyżej, to moja własna opinia wynikająca z obserwacji przeprowadzonych za pośrednictwem gazet, a przede wszystkim z relacji life w TV... Nic dodać, nic ująć. Chyba, że nagrania są spreparowane i żadnych fanatyków, wyzywających policję i SM od gestapo i NKWD, tam nie ma...

 

Niestety ale muszę stwierdzić, że jesteś jednym z tych ludzi, którzy nie potrafią przyjąć do wiadomości zdania innych... W Twoim mniemaniu każdy kto jest przeciwko tej całej parodioaferze, jest półgłówkiem powtarzającym medialne slogany.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sama bym tam poszła jakbym nie miała tak daleko.

 

mysle ze zle bys sie tam czula albo dzis bys miala kaca moralnego

[/i]

 

Chłopie naczytałeś się jakiejś szmiry zza granicy i przerysowywujesz problem. Organizatorem nie był ten człowiek i pewnie nawet jakbyś go wskazał ręką w tym tłumie to nikt by nie wiedział kto to i każdy by to miał w d... :D Ja tam byłem wczoraj i powiem tylko, że fajnie było :) Kulturalnie, spokojnie (w miarę:)) i imprezowo:D . Było się z czego pośmiać - nie wiem czy w tv pokazywali parę z sąsiedniego Bristolu, która pojawiła się w workach na głowach w oknie na 2 piętrze w bieliźnie i rozochoceni zaczęli udawać, że się bzykają :mrgreen: Tłum rechotał i krzyczał do pani - "pokaż cycki". :) Pojawił się papież na chwilę i pozdrawiał ludzi. Były znaki "grunwald pamiętamy", duża kaczka, która fruwała od jednego do drugiego w rytm kolejnych rzutów (na bank tego nie ma w tv:)) i masa innych "przerywników". Generalnie było bardzo wesoło i pokojowo. I bardzo dobrze! Debile zostali obśmiani i tak powinno być.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

He sama śmietanka. Szczególnie podobalo mi się jak wspinali się po pijaku na latarnie i znaki drogowe, póżniej dwójka z nich się pobiła na górze i spadli, klimatyczny ten piknik.

 

Za to babcie moherowe - nawet bez alkoholu dają czadu... Chyba, że to efekt regularnego wdychania kadzidła na mszy i przez to im się w deklach poprzestawiało. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×