Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

no ja osobiscie dawno nie widzialem tak chudej dziewczyny:)

 

to raz a dwa k082 jak mozesz udostepniac zdjecia tej dziewczyny na forum? Czyzbys mial pozwolenie od niej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tu nie tylko chodzi o twarz,ale o cialo i skoro juz zajela sie modelingiem musi liczyc sie z krytyka.Dziewczyna sie troche przeliczyla.Niech lepej jedzeniem sie zajmie.Figura fatalna.Jestesmy szczere,na tym polega forum.To mamy mowic,ze czarne jest biale skoro tak nie jest?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Shadowmere, Barcelona....ho ho ho ....fajnie. To nic,że w interesach, zawsze to zmiana otoczenia.

 

k_o82, nikt nie krytykuje Twojej pracy. Popatrz na to z innej strony. Może Twoje ujęcia poprawily jej wizerunek? A może ujęły to, jak naprawdę wygląda.

Wiec skoro ona jest modelką to chcac czy nie chcąc musi liczyć się z opinią ogladających.

Mnie też nie podobają się chude, wyglądające jak zagłodzone, wiecznie odchudzające się dziewczyny.

Mnie się podobają krągłości. Dziewczyna wtedy zdrowiej wygląda wg mnie. Jeśli dba o siebie, to nie musi miec cellulitu. Kobieta dla mnie musi mieć to coś. Naturalna opalenizna, najlepiej pochodząca od morskiego wiatru, jędrne ciałko. Nie będę przytaczała przykladów znanych medialnych osób, które są w moim guście. Każdemu podoba się coś lub ktoś inny.

Ja osobiście wolałabym oglądać dziewczyny, które mają wiecej ciałka, mają wysportowane sylwetki. Dla mnie one są bardzo kobiece, sexowne.

 

Jak zrobisz fotke dziewczynie, która w Twojej opinii ma wiecej tego ciałka...to ja chętnie popatrzę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja zaczynam dietè od jutra-ostatnimi czasy posmakowala mi pizza i trochè kg przybylo :twisted: tak wièc-czas na basen i dieta" mniej zrec" Korba, co Ty robilas do 6 rano?? ;) ja o 6 dzisiaj wstalam i czujè ,ze jakas dzremka by sie przydala-podroz nie byla mèczàca,ale jednak tydzien wolnego mnie rozleniwil. Monika1974, a Ty kiedy wyjezdzasz na urlop?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

k_o82 doczytalam o cellulicie cos tam...Wiesz ja mam ladna figure,dbam o siebie bardzo.Moja waga stoi w miejscu od 10 lat.Jem dobre rzeczy,duzo wody,warzyw i owocow.Jestem w ruchu,kiedys chodzilam na silownie.I mimo tego ,ze tak jest od zawsze mam cellulit.Niestety 90% kobiet to ma.To dzieki Naszej fatalej gospodarce hormonalnej oraz luznej tkance tluszczowej.|Chyba pojecia o tym nie masz,a ublizasz;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

isabella_28, to i tak nie ma znaczenia-Ty nie aspirujesz do bycia modelką,tak jak ja i to czy mamy czy nie mamy cellulitu na dupie nikogo nie powinno oburzac,bo do zdjęc nie pozujemy i kariery takiej robic nie zamierzamy.A tamta dziewczyna jest bardzo zgrabna, akurat mnie pasuje,tylko opalenizna mi sie taka nie podoba-i u profesjonalnych modelek takiej nie widzialam,mam prawo do swojej opinii..

Monika1974, niby fajnie,ale ja i tak najbardziej się cieszę na lot samolotem i na Kaszuby-mi jest najlepiej w lasach,nad jeziorkiem,nawet komary i inne robactwo mnie nie zniechęcają. :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wovacuum, 12-tego w czwartek wyjeżdzam.

 

Shadowmere, aaaaaaaa........ja się bałam jak pierwszy raz leciałam. Z czasem już było dobrze. Teraz znów się boję po wydarzeniach z 10-tego kwietnia.

Ale podrózowanie samolotami to jedna z najmniej kolizyjnych środków transportu ludzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lili-ana, ty na pewno jesteś lepszą modelką i od 4 lata się tym zajmujesz profesjonalnie?

pokaż swoje zdjęcia z sesji profesjonalnych, na pewno lepiej wyglądasz? oceń swój wygląd a potem sie dopie.... do innych.

na pewno ma lepszą dupe i cycki od Ciebie i nie mam celulitis, nigdzie jej się tłuszcze nie przelewa

taka moja rada, dla Ciebie też Shadowmere.

predzej mi strzeli 50tka niż ty osiągniesz tyle co ona. śmiać mi sie chce z was, ale dobrze że krytyka leci

bo zazdrość wam dupe ściska że nigdy tego nie bedziecie miały.

 

Po 1- profesjonalne modelki to są w Mediolanie albo w Polsce, ale nie robią zdjęć u K_o82 tylko u Tyszki.

Po 2- co to za modelka której fotograf plecy masuje a potem ona wraca do swojego chłopaka?

Po 3- a co niby takiego osiągnęła ta dziewczyna? Jakie ma sukcesy w modelingu??? 4 lata w modelingu? To mało. Ja jestem już 9lat i nie chwalę się tym bo nie ma czym, a na pewno nie jest to osiągnięcie!

p.s. Pomarańczowa 'modelka' to lekka siara.

 

Co do wyglądu- nie porównuj tej dziewczyny do Shadow, bo to inna liga. Na przewagę Shadow oczywiście.

Resztę zostawiam bez komentarza bo szkoda słów.

 

 

Lili-ana- jestem umówiona na przyszły tydzień z mamą załatwiać urzędy. Mam już kasę uzbieraną, ale chcę się jeszcze dowiedzieć czy mogę dostać dotację. Ale w przyszłym tygodniu już jadę rejestrować firmę :smile: Nie możesz się doczekać? :mrgreen:

 

P.S. Dziś też jadę na ten festiwal Sztucznych Ogni, wrzucę Wam jakieś foto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie no po prostu paranoja jakaś. laska, która daje sobie zrobić kilka rozbieranych zdjęć w lesie to nie jest żadne osiągnięcie i żaden fotomodeling, no na litość boską. na mój gust to są zdjęcia do jakiegoś profilu na stronie erotycznej, ale ja się nie znam, za to Magdaa się zna, więc lepiej wie, jak wygląda profesjonalna sesja i profesjonalne zdjęcia.

 

uważam, że powyższy tekst k_o82 przekroczył pewne granice kultury i zajechało mi chamstwem.....

 

a co ja robiłam dziewczyny do 6.00 rano - miałam doła i nie mogłam zasnąć ;)

nie czuje się wcale wypoczęta, a weekend się kończy, boję się tego tygodnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korba- znam się tak samo jak Wy, ale jaki jest koń każdy widzi :P Nie trzeba być ekspertem aby to stwierdzić... Każda z nas wie jak wygląda prawdziwa modelka i każda z nas wie, że kilka zdjęć w lesie to nie jest jakieś zajebiste osiągnięcie. Tym bardziej że K_o napisał w innym temacie, że ta panna po masażu chciała uprawiać z nim seks... No litości :hide: Także tu w sumie nie ma co komentować. A ten tekst owszem, jest poniżej pasa. Mocno poniżej.

 

Korbuś, zrób sobie gorącą czekoladę do picia, wrzuć się swoim jędrnym tyłkiem na łóżko, włącz dobrą komedię na dvd i spróbuj wyluzować myśląc o Turcji :twisted: A wieczorem zrób sobie spa- peeling, balsam, maseczka. Może to poprawi Ci nastrój? A najlepiej zacznij się już pakować na wyjazd, to musi pomóc.

 

[Dodane po edycji:]

 

Macie tutaj pokaz który wczoraj miałam przyjemność oglądać z tej samej perspektywy, CUDO na żywo:

 

Oglądajcie do końca.

Będąc tam nie słychać 'pykania' tylko muzykę głośno. CZAD.

 

[Dodane po edycji:]

 

A nie, to jest nagranie z mostu, trochę z boku. Ja stałam naprzeciw tego. Ale wrażenie podobne.

 

[Dodane po edycji:]

 

I jeszcze tutaj, inna część pokazu, do muzyki Chopina:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Madzia wszystko ok ? Dzięki za nowy tel. :)

 

Jako tako. Mam nadzieję że nie gorzej niż u Ciebie :P Jakoś się trzymam... Esci wprawdzie za bardzo nie działa a mój psych wyjechał za granicę, ale co tam, nie jest żle. Mam nadzieję że Ty też się trzymasz i jakoś do przodu to wszystko idzie. Dawno nie gadaliśmy :P

Ciepłe pozdrowienia dla Ciebie, żony, dzieci i kota :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Magdaa, tak zrobiłam, wprawdzie zamiast gorącej czekolady był rumianek ;), obejrzałam sobie po raz n-ty "Save the last dance" z piękną Julią Stiles, potem dłuuuga kąpiel, peeling arbuzowy do ciała (tak pachnie, że by się go zjadło) i już jestem w łóżku :mrgreen: Tak mi się nawet lekko błogo zrobiło ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korba- nie ma takiego złego nastroju którego domowe spa, telewizor i coś dobrego do picia nie poprawiło :mrgreen: Cieszę się, że już Ci lepiej!

 

Monika- wspaniałe, prawda? :smile: Na żywo to jest coś! Właśnie wróciłam z drugiego pokazu. Wczoraj była Francja i Chiny, a dziś Korea i Polska. Wczorajsze takie subtelniejsze były, a dziś dali tak w kosmos że hej, musiałam uszy zatykać! Po prostu nie do opisania! Jutro pewnie na YouTube będą dzisiejsze pokazy więc wrzucę tu linka :smile: To było chyba najbardziej niesamowite przeżycie moje- dzisiaj stałam dosłownie 20m od miejsca wystrzeliwania, kosmos!

 

Linka- to opowiadaj jak było :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poniedziałek zaczyna mi się pod znakiem złego humoru. :evil: Nie wyspałam się, przewracałam się prawie całą noc z boku na bok i nijak nie mogłam zasnąć :bezradny: , a teraz wstałam z podkrążonymi oczami i jakby na kacu, jak zawsze, gdy się nie wyśpię. :evil: Do tego mam PMS, i jeszcze cały dzień w Wawie mnie czeka... :roll::pirate: Mam nadzieję, że chociaż nie będzie gorąco. :roll: Dobrego dnia Wszystkim!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejszy poranek był chyba najgorszym w moim życiu :roll: obudził mnie potworny ból brzucha-okropna biegunka i @. Se poszłam na kibelek, se robię co mam do zrobienia i fuuu-nie mogę tchu złapać, zimno mi się robi, w głowie kręci- zdążyłam na wyrko dolecieć bo bym w kiblu zemdlała :roll: Poleżałam w łóżku z 15 minut i przeszło ale troche się przestraszyłam :roll:

 

Próbuję przekonać rodzinkę do kupna kota ;) Sama nie jestem przekonana ale ze zwierzątkiem w domu jakoś inaczej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Magdaa, aj tam co tu opowiadać, Jastarnia wspaniałe miejsce, z jednej strony morze z drugiej zatoka a my mieliśmy z kwatery po 5 minut w każdą stronę. Słońce co prawda było tylko pierwszego dnia - ale nie padało, więc wzięliśmy się za zwiedzanie, na helu było muzeum obrony wybrzeża, szybka łódź motorowa, w Gdyni akwarium, Dar wybrzeża, promenada, później promem do domu, w samej Jastarni było (o dziwo) bardzo tanio - więc dodatkowy plus :D

 

No i jedyny, ogromny, paskudny minus wyjazdu...................czemu tak krótko!!!!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po śniadaniu, prysznicu, przed kawą, pakuję się z powrotem do szpitala po przepustce. słabo mi się robi na samą myśl, że mam tam wracać cholera.. w perspektywie nędza:/ Ale wczoraj byłam w Kazimierzu na doskonałej kawie i to mnie trochę podładowało energetycznie:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×