Skocz do zawartości
Nerwica.com

Jak można


incognito28

Rekomendowane odpowiedzi

Jak można zbudować cokolwiek z dziewczyną która ma prawie 20 lat

jest aktualnie z facetem 3-4 miesiące, pozuje do zdjęć często, na sesji zdjęciowej

uprawia seks z facetem którego krótko zna niecały tydzień.

Jak można zaufać takiej dziewczynie?

Ja nie potrafie zrozumieć tego, cały dzień próbuje to jakoś zrozumieć ale naprawdę

sam fakt tego nie daje mi spokoju.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak można zbudować cokolwiek z dziewczyną która ma prawie 20 lat

jest aktualnie z facetem 3-4 miesiące, pozuje do zdjęć często, na sesji zdjęciowej

uprawia seks z facetem którego krótko zna niecały tydzień.

Jak można zaufać takiej dziewczynie?

Ja nie potrafie zrozumieć tego, cały dzień próbuje to jakoś zrozumieć ale naprawdę

sam fakt tego nie daje mi spokoju.

 

Interesujący post, ale bełkotliwie napisany. Mógłbyś wyjaśnić kilka kwestii?

Kto jest jej facetem od 3-4 m-cy? Ty?

Kto się z nią przespał po tygodniu? Też Ty, czy ktoś inny? Jeśli ktoś inny, to czy oni spali ze sobą w czasie gdy Wy już byliście razem?

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Interesujący post, ale bełkotliwie napisany. Mógłbyś wyjaśnić kilka kwestii?

Kto jest jej facetem od 3-4 m-cy? Ty?

Kto się z nią przespał po tygodniu? Też Ty, czy ktoś inny?

 

Pozdrawiam.

 

Nie jestem jej facetem, przespała się z facetem który jej robił zdjęcia i też to nie był jej facet.

Po tygodniu rozmawiania przez sieć, pierwsza sesja i chciała uprawiać seks po masażu który

mocno ją rozgrzał, masaż był normalny, delikatny i płynny. Po masażu chciała uprawiać seks z nim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak.. Ja bym nie liczył na coś poważnego ze strony takiej dziewczyny. Na pewno nie na związek oparty na wierności i zaufaniu. A gdyby mi zależało na komforcie psychicznym to dał bym sobie spokój i poszukał innej dziewczyny. Ale podkreślam... gdyby ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry, moim zdaniem ona się nadaje tylko do jednego (sam wiesz do czego). Jak się ma lekkie obyczaje we krwi to trudno ci będzie to zmienić. Rozumiem bawić się i flirtować z chłopakami, ale dawać po tygodniu bo ją masaż podjarał to na jakieś tworzenie relacji nie licz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Interesujący post, ale bełkotliwie napisany. Mógłbyś wyjaśnić kilka kwestii?

Kto jest jej facetem od 3-4 m-cy? Ty?

Kto się z nią przespał po tygodniu? Też Ty, czy ktoś inny?

 

Pozdrawiam.

 

Nie jestem jej facetem, przespała się z facetem który jej robił zdjęcia i też to nie był jej facet.

Po tygodniu rozmawiania przez sieć, pierwsza sesja i chciała uprawiać seks po masażu który

mocno ją rozgrzał, masaż był normalny, delikatny i płynny. Po masażu chciała uprawiać seks z nim.

 

K_o82 odpowiedz jest prosta- to nie jest modelka tylko tania dupodajka. Tyle co mam do powiedzenia. Na Twoim miejscu poinformowałabym o tym fakcie jej faceta, ma prawo widzieć że panna mu doprawia rogi na każdym zakręcie. Może zyskasz tym przyjaciela.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

K_o82 na dziewczyny,ktore sie puszczają na prawo i lewo istnieje tylko jedno dobre określenie-i jest stanowczo zbyt wulgarne by go użyć na forum.Dlaczego nie rozejrzysz się za porządną,wierną dziewczyną?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Shadowmere, bo tylko mam okazje poznać jakąś dziewczyna na sesji zdjęciowej.

nie zaczepiam na ulicy, w pracy, w busie, moge poznać dużo dziewczyn umawiając się na zdjęcia ale nie wiem dlaczego przyciągam tylko toksyczne dziewczyny których faceci je źle traktowali.

cały czas tak jest...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie zaczepiam na ulicy, w pracy, w busie, moge poznać dużo dziewczyn umawiając się na zdjęcia ale nie wiem dlaczego przyciągam tylko toksyczne dziewczyny których faceci je źle traktowali.

cały czas tak jest...

 

No to zacznij zaczepiać (czyli zdobywać), tzn. weź udział w wojnie plemników! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Magdaa, chyba nie zastanawiasz sie nad tym co tutaj piszesz. nie dziwie się wcale teraz Twojemu facetowi że takie ma podejście do Ciebie.

Po przeczytaniu twoich postów można Ciebie też dobrze podsumować.

 

Jak mnie można podsumować?

Wiesz, ja idąc na zdjęcia nie pozwalam się masować (ba! ja nie pozwalam się dotknąć!) żadnemu fotografowi, dotykać może mnie jedynie moja stylistka (nie masować, dotykać ubierając). I ja żadnemu fotografowi nie proponuję seksu. Delikatnie mówiąc jest to nieprofesjonalne a mówiąc szczerze jest to słowo na 'k', którego nie użyję.

 

Zastanawiam się nad tym co piszę. Panna która tak się zachowuje jest łatwa i tyle w temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Magdaa, nie chce mi sie z Tobą dyskutować. przeczytaj swoje wątki, każdego

dnia jęczysz że Twój facet nie chce z Tobą spędzać czasu i się Tobą nie interesuję w ogóle więc chyba coś jest z Tobą nie tak. Czytałem dokładnie od 39 do 41 strony co napisałaś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby było ze mną wszystko 'tak' to nie siedziałabym na tym forum. Ale ja przynajmniej mam faceta który ze mną wytrzymuje od kilku lat. Lepiej czy gorzej ale wytrzymuje. A ja nie jęczę codziennie.

 

Wiesz, moim zdaniem jak nadal będziesz tak obrażał wszystkich ludzi naokoło to nigdy żadnej dziewczyny normalnej nie znajdziesz. Bo albo ona z Tobą nie wytrzyma, albo jak Cię obrazi to jej zęby wybijesz w furii.

 

Ale ok, nie chcesz ze mną dyskutować to już się nie wtrącam do tematu. W końcu tutaj tylko ze mną jest coś nie tak... Chociaż jestem oryginalna, nie jest żle.

 

p.s. Czas ze mną spędza, ale ma go mało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle tylko że Ty obrażasz ludzi często bez powodu, nawet jak ktoś nie ma złych intencji i chce Ci swoją podpowiedzią pomóc. Tak samo krytyka- bywa konstruktywna i pomocna, a Ty na każdą reagujesz atakiem. I nawet jeśli ktoś z początku darzy Cię sympatią to potem boi się przy Tobie odzywać bo boi się że go zaatakujesz, nawet jeśli coś chlapnie niechcący albo nawet jeśli nie będzie miał złych intencji. Tacy agresywni ludzie nie są lubiani bo każdy się ich boi, ma za narcyzów i egoistów.

 

Ale ok, spadam bo i tak pewnie myślisz że chcę Cię obrazić a nie doradzić. I teraz pewnie mnie obrzucisz mięsem.

No trudno. Myślę, że po prostu powinieneś o tym pogadać z psychologiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Magdaa, bez komentarza :brawo: czytałem...

i skończ te szczeniackie zaczepki...

 

[Dodane po edycji:]

 

dzieki za wasze odpowiedzi, rozmowa z kimś pomogła mi i dotarło do mnie coś.

chociaż wiem że poraz kolejny popełniłem błąd próbując komuś pomóc i wychodząc do tej osoby z otwartymi rękoma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w tym momencie pisze do admina o obraze mienia. wszystko jest , dowody sa. DOTEGO JAK MOJE ZDJECIE WSTAWILES TU. TO JEST OSZPECANIE CZYJEGOS MIENIA, ZA TO SA PARAGRAFY.

A I CO DO TEGO. SAM NAPALONY NA MNIE BYES. JA CI MOWIAM W CZASIE MASAZU NIE ZROBMY NICZEGO ZLEGO. SAM MI FIU** WOZYLES! WYKORZYSTYWACZY. RU*** CI SIE ZACHCIALO ! A TERAZ TAKIE ZECZY TU OPOWIADASZ. PISZE DO ADMINA!!!

 

[Dodane po edycji:]

 

[videoyoutube=]

Interesujący post, ale bełkotliwie napisany. Mógłbyś wyjaśnić kilka kwestii?

Kto jest jej facetem od 3-4 m-cy? Ty?

Kto się z nią przespał po tygodniu? Też Ty, czy ktoś inny?

 

Pozdrawiam.

[/videoyoutube

 

Nie jestem jej facetem, przespała się z facetem który jej robił zdjęcia i też to nie był jej facet.

Po tygodniu rozmawiania przez sieć, pierwsza sesja i chciała uprawiać seks po masażu który

mocno ją rozgrzał, masaż był normalny, delikatny i płynny. Po masażu chciała uprawiać seks z nim.

 

 

ja chcialam? MOWILAM CI NEI ZROBMY NICZEGO ZLEGO. TY MI FIU** WSADZILES NIE JA ! KRETYN.

MAM NADZIEJE ZE KONSEKWENCJE PONIESIESZ TEGO. JA TAK NIE ZOSTAWIE .

I TEN FACET NIE PRZYPOMINAM SOBIE BY MNEI ZLE TRAKTOWAL.

TO TY MNIE MASOWALES JA LEZALAM. TO TY ZACZELES WKLADAC RECE NIE JA. WIEC SIE ZASTANOW CO TY MOWISZ.

ZRESZTA NIE DZIWIE SIE ZE ZADNA DZIEWCZYNA CIE NIE CHCE. DOWIDZENIA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uahahahaha :mrgreen::lol: Trzymajcie mnie bo nie wytrzymam zaraz :mrgreen::lol: LEŻĘ

 

ja chcialam? MOWILAM CI NEI ZROBMY NICZEGO ZLEGO. TY MI FIU** WSADZILES NIE JA ! KRETYN.

(...)

TO TY MNIE MASOWALES JA LEZALAM. TO TY ZACZELES WKLADAC RECE NIE JA. WIEC SIE ZASTANOW CO TY MOWISZ.

 

 

:uklon: Gleba. Dziewczyno, nie pogrążaj się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:DD

 

Ale jaja! dawno tu takiego cyrku nie widziałam!

 

Ahhh, już wiem o co chodzi!! fota jest w tym drugim wątku...

Wywal to zdjęcie, dziewczyna ma rację że nie powinieneś go tu wkładać, to jednak jej wizerunek. W dodatku niespecjalny, a w połączeniu z postem nieco powyżej... ech.

 

Chyba że to przypadkowa zbieżność.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to nie prowokacja to nieźle się uchachałem :twisted:

 

TO TY MNIE MASOWALES JA LEZALAM. TO TY ZACZELES WKLADAC RECE NIE JA. WIEC SIE ZASTANOW CO TY MOWISZ.

 

Lol, ale o tym, że nie protestowałaś tylko jęczałaś z zadowolenia jak wchodził w ciebie nie wspomniałaś?

 

Nie mogłem się powstrzymać. Nie liczę na odpowiedź :lol: Niezły zonk tu odchodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe bo może koleżanka rąk nie ma, i ona mu grzecznie mówiła żeby 'nic złego' nie robił a ten 'napaleniec' i tak jej wsadził :lol: Nie no... Takie coś to się nazywa gwałt i jest ścigane z urzędu.

 

Czyżby nasz forumowicz dopuścił się gwałtu?

Nie rozumiem o co ta dziewczyna ma pretensje- fakt, że K_o nie powinien tutaj pokazywać jej zdjęć, ale nie rozumiem jej oburzenia względem odbytego stosunku płciowego, wszakże sama mu dała a teraz jęczy. Trzeba było wcześniej myśleć Panno Modelko.

p.s. Pozdrów swojego chłopaka :mrgreen: Musicie się bardzo kochać.

 

Co za wstyd...

 

p.s. Tam się nadajecie:

http://www.youtube.com/watch?v=-LQla5x_tfw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×