Skocz do zawartości
Nerwica.com

Czy to nerwica?


erin

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Moje dolegliwości sięgają czerwca,

kiedy to po suto zakrapianej imprezie i nieprzespanej nocy obudziłam się z kacem gigantem. No ale wiadomo,trzeba czynić swoją powinność a nie użalać się nad sobą.

Będąc już na zajęciach dostałam ogromnej tachykardii (koło 170 na liczniku), uderzenia gorąca, zlałam się cała potem, zaczęło mi się kręcić w głowie i byłam pewna że zemdleje albo co gorsza umrę.

 

Przechodząc do rzeczy,pojechałam na pogotowie dostałam leki i po dobie wyszłam,cacy.

Niestety od tamtego czasu, niezależnie od tego czy noc prześpię czy nie czuje się beznadziejnie.

Nie mam siły na nic, często mam wrażenie że się dusze, gula w gardle, gorąco, tachykardia. Jednocześnie nie odczuwam żadnych lęków i jestem osobą towarzyską, optymistycznie nastawioną do świata.

 

Aha dodam jeszcze, że tsh mam w normie, serce też działa jak należy (chociaż objawy mówią co innego)

 

Pytanie, nerwica depresja czy przypadłość organizmu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chodziłam kiedyś do psychologa i miałam wrażenie że gadam do ściany, dosłownie

psychiatra wsadził mnie na sertraline ale ja bardzo mądrze po miesiącu przerwałam leczenie bo wierzyć mi się nie chciało że mam depresje

 

jestem sceptycznie nastawiona do wszelkich psychoterapii, bo jak już mówiłam nie odczuwam żadnych lęków i nie odczuwam jakiś zmian w mojej psychice

ale to samopoczucie mnie dobija i zabiera całą chęć życia. no nic wizyta będę musiała zarezerwować wizytę u psychiatry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×