Skocz do zawartości
Nerwica.com

o kobietach


onev

Rekomendowane odpowiedzi

Ja z kolei znam masę smęcidup - kobiet to teżpowszechne zjawisko, a bo jestem za gruba, za brzydka, mam złe włosy, oczy, cokolwiek i dlatego nikt mnie nie zechce..........nie zechce bo cały czas jest mazepą 8)

 

No dokładnie, pojęcie Smęcidupa odnosi się tak do mężczyzn jak i do kobiet. I nie ma co się obrażać tylko wziąć ścisnąć poślady i wziąć się do pracy nad sobą aby to zmienić.

Shadow- ja też czasem jęczę, ale będąc w związku już można ;):pirate:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak to pieknie kobiety ubieraja w slowa ze obie strony musza pracowac, przypomniala mi sie ostatnia dyskusja z kobieta, ona mowi ze facet to ma latwo, podejdzie i juz ma laske (wczesniej opisywala jaki to facet musi miec mozg)... a ja mowie ze kobieta to ma latwo, facet to ma sie wykazac mozgiem a kobieta ma gotwe, a ona takim tonem i usmiechem: "Nie ma gotowe..." a ja jak to zwykle bywa nie dokonczylem dyskusji zamiast spytac: "Musi jeszcze cos zrobic?:)" ale pewnie by wymyslila ze musi sie odpowiednio ubrac

 

 

tak, to prawda, mezczyzna chce czuc sie pożądany, dlatego zeby nie zyc w samotnosci bo to jest najgorszy stan w zyciu, desperacko szuka zaistnienia w zyciu bo tylko wtedy przyciaga uwage kobiet i w zyciu bedzie osiagal wszyskto co mozliwe, bo nigdy nas niepożądalyscie:)

 

 

 

przejeły styl pokemonow: :-)

 

że to facet ma adorować, facet ma zabiegać......ale to też tak nie jest do końca, mężczyzna chyba też musi się czuć pożądany, kobieta też musi zabiegać

 

związek to praca zespołowa. :)

 

W związku obydwie strony muszą się starać i zabiegać, obydwie muszą czuć się pożądane.

 

no i smieci dupa z jeczydupa sie rozgadaly jak to zwykle bywa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kobiety mają więcej predyspozycji do jęczydupstwa we krwi. Kobieta jęczydupa, nigdy nie będzie odpychać tak jak facet jęczydupa :P Dlatego swoją drogą m.in uważam, że łatwiej zaburzonej kobiecie znaleźć faceta niż na odwrót (ale nie o tym temat).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Shadowmere, zmienne IP niestety.

 

niessii, skończ już te swoje wywody, nie wiem, jakaś kobieta cię molestowała, mama cię porzuciła, czy coś?

Ogarnij się, złóż sobie bloga, form "nienawidzę kobiet" tam sobie pisz, spuść z kija, nie wiem co tam jeszcze. Masz problem to go rozwiąż, bo rzygać się już chce od tych twoich smętnych teorii.........pogódź się z tym, nie będziesz miał dziewczyny i tyle. Może zmień orientację?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oj bardzo odpycha kobieta jeczydupa a jeszcze bardziej ze jeczydupa powie ze ty jestes jeczy dupa ;) taka kobieta i kolejne kobiety ktore okazuja sie ze maja to samo do powiedzenia co wspomniana jeczy* kreuja wizerunek swoiej płci w podswiadomosci mezczyzn ktorego sie nieda wymazac, co doprowadza ze nawet mezczyzna moze stac sie jeczydupa, ale w wiekszosci mezczyzn doprowadza do bezposredniej agresji bo potyczka slowna nierowiazuje nic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niessii, jesteś tak bardzo zgorzkniały i niepoprawny ,że jest dla Ciebie ratunek ...nawet dwa

1-zostań pustelnikiem

2-zmień orientacje seksualną ( choć tu też poniesiesz klęskę z prezentowanym przez siebie światopoglądem )

 

Przestań bezproduktywnie i bezpodstawnie obrzucać błotem kobiety ,uświadom sobie ,że to więcej niż 50% populacji . Napisz coś konstruktywnego . Co takiego zrobiły Ci kobiety ? Czemu ta nienawiść ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, tak, kobiety są złe :roll: Proszę bardzo- można zostać gejem albo żyć w samotności. Gdzie problem? Nie podobają się kobiety to nie, nikt nikogo nie zmusza do życia z kobietą. Jak są takie złe to można się od nich trzymać z daleka, nie ma problemu.

 

A propo autora tematu - w innych swoich wątkach pisał że w końcu zgwałci albo pójdzie zabić. Nie myślicie (zarządzie forum) aby gdzieś to zgłosić? Taki maniak może być niebezpieczny, tym bardziej że pisze o tym otwarcie, a i ja, i Wy, wiemy o tym że jego psychika nie jest do końca sprawna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Magdaa, jeszcze sie nie przyzwyczailas?nie dawno od jednego z użytkowników dostalam pw,w ktorym informowal,że powinni kobietom usuwać macicę :lol:

tyle się mówi o homofobii..a z tego co widzę heterofobia staje się problemem podobnej rangi :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do czego ten świat dąży :roll:;) Jak patrzę w tv na te walki fanatyków o krzyż to już chyba nic mnie nie zdziwi.

Jednakże maniacy są niebezpieczni, tym bardziej Ci mocniej zaburzeni, i wydaje mi się że ktoś powinien się takowym zająć, bo jak zgwałci albo zabije jakąś kobietę to dopiero się narobi.

 

p.s. Usuwać macicę- a kto im wtedy będzie potomków rodził? :lol: Boże, niektórzy to mają pomysły...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rozumiem, ale trzeba wszystko ubrac w slowa, ale jak odpowiednio nie uderzysz zdepcza cie, narazie prowadze walke u podstawy w obowiazujacym zaklamaniu zyciowym ktorego kobiety natarczywie strzega aby wyzyskiwac dostatnio meskie ciała

 

prawo do wolnosci cielesnej oznacza ze musza swiecic w kazdym avatarze tylko dupami stringami i nogami? a moze tak uwielbiaja swoję płec?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cały czas przeprowadziwszy krucjatę ,niestety ani razu nie napisałeś o powodach tej walki . Zaczynam odnosić wrażenie ,że masz 14 lat i odmówiła Ci starsza koleżanka .Bo nie masz fajnego samochodu .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaczynam odnosić wrażenie ,że masz 14 lat i odmówiła Ci starsza koleżanka .Bo nie masz fajnego samochodu .

tz ze kobiety to blachary? masz racje, ma prawo im sie podobac samochod, ale dlaczego jesli ja mialem 14lat nie mialem prawa wymagac aby starsza kolezanka miala samochod?

 

no wiec jesli kobiety lubia piekne kobiety to jaki sens byc mezczyzną?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ależ miałeś takie prawo . mogłeś się nie umawiać z dziewczyną bez samochodu . Robisz z siebie męczennika .

Napisz w końcu coś konkretnego ,czemu tak nienawidzisz kobiet ? Co takiego Ci zrobiły ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok, mam prawo do jakiejs przyjemnosci od plci kobiecej, wejde na czat, napisze ze szukam dziewczyny z fajnym samochodem - mam prawo - i prawo osiagnac swoj cel, przeciesz wymagam tak niewiele w porownaniu z listami wymagan kobiet

 

ok, mam prawo do jakiejs przyjemnosci od plci kobiecej, wejde na czat, napisze ze szukam dziewczyny z fajnym samochodem - mam prawo - i prawo osiagnac swoj cel

 

- tak mam to rozumiecc?

 

 

(pozatym przeciesz wymagam tak niewiele w porownaniu z listami wymagan kobiet)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niessii, Człowieku ,każdy ma prawo wymagać czegoś od innych ,mieć jakieś oczekiwania ...ale Ty się zabierasz do tego jak pies do jeża . Twoje szanse na dziewczynę z rowerem są bliskie zeru. Dopóki masz takie podejście . To ,że czegoś masz prawo wymagać ,nie oznacza .Ze to otrzymasz i ta prawda tyczy sie zarówno kobiet jak i mężczyzn . Dopóki tego nie zrozumiesz to jesteś w ciemnej koziej d>pie .

Nie da się pogodzić nienawiści do kobiet z pragnieniem związania się z jedną z nich, tak jak nie da się pogodzić cukrzycy z opychaniem się słodyczami .

PS leczysz się ? Bo powinieneś

 

[Dodane po edycji:]

 

ok, mam prawo do jakiejs przyjemnosci od plci kobiecej, wejde na czat, napisze ze szukam dziewczyny z fajnym samochodem - mam prawo - i prawo osiagnac swoj cel

 

- tak mam to rozumiecc?

 

Ty myślisz ,że wszystko ci się należy bez wysiłku ,chłopie przestań bujać w obłokach i zaczyni stać twardo na ziemi . Bez wysiłku możesz sobie zafundować jedynie profesjonalistkę .

Wytłumacz mi czemu myślisz ,że należy Ci się bonus od życia w zamian za nic ????????

 

Łopatologicznie -dzieci w afryce mają prawo do wody i jedzenia ,mieszkańcy Hiroszimy mieli prawo do życia etc . Posiadanie prawa do czegokolwiek nie jest gwarantem ,spełnienia oczekiwań ...jarzysz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×