Skocz do zawartości
Nerwica.com

co zrobic 'po' ?


mmar

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem co o tym wszystkim myśleć. Ciągle powtarzam sobie, że to moja wina, po co tam poszłaś, dlaczego wzięłaś następny kieliszek.. To była impreza 18stkowa na działce u znajomego. W sumie połowę osób znałam, drugiej połowy nie... Przyjechałam, wszystko fajnie, fajnie, zabawa. Pierwszy kieliszek, drugi... Jak na moje warunki, mało. Piłam tyle co koleżanka. Później już na 2 razy po czystej. Jej nic nie było. Ja poczułam się tragicznie. Zaczęłam się chwiać. Wyszłam za domek. On za mną. Nie znałam go wcześniej. Spytał sie tylko 'jak się czujesz', powiedziałam chyba, że źle. Powiedział, że czas mnie położyć, wtedy chyba straciłam przytomność. Później obudziłam się w domku, prawie bez niczego na sobie..Podobno przenosił mnie. Najgorsze jest to, że kilka osób widziało co robił, nic nie zrobiło. Teraz już całe moje miasto wie, że mnie zaliczył. A ja nawet nie mogłam powiedzieć 'nie'. Nic nie mówiłam, zapaść. Czuję się teraz jak gówno, nie moge spać, nie wiem co ze sobą zrobić, wszyscy mają mnie teraz za jakąś szmatę, śmieją się. Przyjaciele, którzy teraz mają mnie gdzieś, uważają, że to moja wina, mówią z pogardą o mnie. A ten co mi zrobił to? Tylko się z tego śmieje i jest z tego dumny.. Nie wiem co robić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co wykrywa ta obdukcja? Boję się o wszystkim powiedzieć rodzicom, bo wyjdzie na to że piłam, a wcześniej, kilka dni przez tym, zapaliłam. To i tak mało jak na towarzystwo w moim mieście w moim wieku.
i to Ciebie tak strasznie martwi? Ja mam taką inną radę. Zamknij oczy.. wyobraź sobie,że masz dziecko- coreczkę w Twoim wieku.. przychodzi do Ciebie i opowiada Ci taką samą historię. Co byś zrobiła?

 

[Dodane po edycji:]

 

Byłaś wcześniej dziewicą?;>

 

[Dodane po edycji:]

 

Jeśli byłaś to może idź do ginekologa

i się przebadaj hm?

 

[Dodane po edycji:]

 

A opisz dokładnie jak się zachowujesz od czasu tamtego zdarzenia? Jak z rodzicami się np. porozumiewasz? Skąd wiesz,że już wszyscy o tym wiedzą? o której godzinie wróciłaś po tym zdarzeniu do domu? Rodzice wiedzieli gdzie i z kim idziesz? najlepiej to napisz wszystko od czasu jak wyszłaś z domu do dziś..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej. Mam podobny problem, i jesli moge Ci cos doradzic, to zgłoś to na policje.

 

Mi ponad rok temu przydarzyło sie coś podobnego: bylam na domówce jak rano sie obudzilam to nie podejrzewalam ze cokolwiek złego mogłoby sie stac (myslałam ze poprostu urwał mi sie film bo za duzo wypiłam, czy cos) a jakis tydzien potem zadzwonila do mnie kolezanka i powiedziala mi ze co ja odwliłam - ze widziala filmik, ze zdziwieniem niewiedząc o co chodzi obejrzałam go i niemoglam uwierzyc w to co widziałam... Sie okazalo ze nie dosc ze takie cos zrobili to jeszcze to nagrali. Miesiac później dowiedziała sie o tym policja bo ktos ich wezwał jak zobaczył filmik, który juz miało cale osiedle. Wezwali mnie, gadali ze oni pujda siedziec, ze mozliwe ze mi wsypali GHB a nie ze sie upilam itp, a ja nie załozylam sprawy z tego wzgl ze : po pierwsze jak ty, myslałam ze to moja wina itd, a po drugie niestety jak sie o tym dowiedzialam co sie stalo na tej imprezie postanowilam sama wymierzyc spawiedliwosc i pojechalam tam ze znajomymi...

 

Teraz minął rok i jest coraz gorzej: poza szkołą prawie nie wychodze z domu (juz nie wspomne o imprezach), co prawda znajomi sie ode mnie nie odwrócili, ale ja z nimi przestałam trzymać kontakt, poza tym ciagle o tym mysle, i o tym co moglam zrobic, a czego nie zrobilam (czyli zalozyc sprawe w sądzie) Jedyne co przez to wydarzenie zyskałam to inne parzenie na świat. Mam teraz inne priorytety w zyciu.

 

Pytanie czemu to pisze ? Dlatego ze ja stacilam szanse na to by ten chlopak odpowiedzial za to, co zrobił a ty jeszcze taka szanse masz i wez to do siebie, bo kiedys moze byc za pózno. Jesli mieszkasz w małym miescie na pewno jest ci gorzej tymbardziej ze znajomi sie od Ciebie odwrócili, ale na pewno jest ktos kto Cie zrozumie i pomoze przez to przejść.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiktoria1993.17, a pomagasz sobie w jakiś sposób po tym zajściu? Leczysz się?

 

 

Nie, mam czesto takie chwile ze mowie: "Umówie sie na wizyte u lekarza" ale nie chce martwić rodziców, a sama nie uzbieram tyle kasy na leczenie ( bo to zapewne nie 1 wizyta). Moja mama jest na prawde wporzadku, bardzo mnie kocha, ale ona nigdy nie widziała moich problemów, wiec teraz tez nie widzi. Jak sie pyta czemu juz sie tak nie widuje ze znajomymi, czemu niemam chlopaka to mowie ze mam teraz tyle nauki, ze niemam czasu, a ona w to wierzy, mysli ze jest ok, albo udaje ze tak mysli ( bo wszyscy oprócz niej wiedza ze jest nie tak jak powinno byc) Poprost dla niej, to co sie stalo bylo kiedys, mysli ze mnie to nie dreczy i jest dawno po temacie. A ja kazdego dnia, cokolwiek robie , gdziekolwiek jestem - mysle o tym.

Jednak najdziwniejsze z tego jest to , ze ja kiedys taka nie bylam, ja to sie stalo, przejełam sie ale potem sama niewiem czemu przestalam o tym myslec. Nawet chlopaka mialam. A mniej wiecej w maju br. znowu wszystko wrócilo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piłam tyle co koleżanka. Później już na 2 razy po czystej. Jej nic nie było. Ja poczułam się tragicznie. Zaczęłam się chwiać. Wyszłam za domek. On za mną. (...) Powiedział, że czas mnie położyć, wtedy chyba straciłam przytomność. Później obudziłam się w domku, prawie bez niczego na sobie.)

Wezwali mnie, gadali ze oni pójda siedziec, ze mozliwe ze mi wsypali GHB a nie ze sie upilam itp

 

Panie i Panowie,

Z racji tego, że trochę eksperymentowałam z substancjami psychoaktywnymi przybliżę trochę problem GHB, a ściślej ogólnodostępnego GBL.

 

GHB to popularna tabletka gwałtu. GHB bierze się z jakiś tam chemicznych przeróbek GBL. GBL to zwyczajny płyn do mycia felg. Można go kupić bez problemu przez internet. Nie trzeba robić żadnych syntez i transformować tego w tabletki. Żeby kogoś uśpić wystarczy karta płatnicza i tyle. 1,5 - 2,5ml - fajna euforia i lekkie działanie nasenno-uspokajające. Już koło 4ml gwałtowna senność, imprezowy 'zgon'. I panienka zaliczona. :roll:

 

Piszę to nie po to, żeby - nie daj Boże - rozpowszechniać sposoby na gwałt, tylko po to, żeby wam trochę uświadomić jak bardzo łatwo jest do tego doprowadzić. Zanim sama sobie nie zamówiłam GBL ze względów rekreacyjnych i zanim sobie o tym trochę nie poczytałam, tabletki gwałtu to było dla mnie jakieś science-fiction. A to takie banalne...

 

Zgłoś tego bydlaka na policję! Takich drani powinno się kastrować :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie trzeba robić żadnych syntez i transformować tego w tabletki.

 

Hej, zaciekawiłas mnie, tym co napisalaś. Pierwszy raz o tym slysze. Mam takie pytanie , wlasciwie 2: Czy te GBL jest również niewykrywalny po tych 24h , jak GHB ? Teraz to juz w moim wypadku nic nie zmieni, ale moze innej dziewczynie kiedys pomoże taka informacja. I wyczytałam ze to GLB to "Oleista bezbarwna ciecz o ostrym zapachu i smaku" , wiec można ją odróznic od wódki, czy da się jakos ten smak i zapach "zamaskowac" w "domowy sposób" ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc GBL, które ja zażywałam wcale nie było oleiste. Konsystencja była wodna. Może ten płyn się rozcieńcza - nie wiem. Smak i zapach jest taki jakby chemiczny. Ale jak na mój gust jeśli zmieszasz z wódką to wódka zabije smak i zapach tegoż. Ja wlewałam 1,5ml do szklanki soku kaktusowego i jakbym nie wiedziała, że to tam jest to bym się w życiu nie domyśliła. Tyle, że potrzeba tego więcej, żeby kogoś uśpić, więc jakby komuś wlali z 5ml to chyba by poczuł. Tylko wiadomo - człowiek na imprezie wstawiony, wódkę pije się szybko i GBL ląduje w brzuchu. Co do wykrywalności to nie mam pojęcia, bo się tym nie interesowałam. Zawsze można spytać na forum Hyperreal (to takie popularne forum o wszelakich używkach, narkotykach etc). Myślę, że tam będą wiedzieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×