Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Trójmiasto] (Gdańsk, Sopot, Gdynia) + okolice


KOREK

Rekomendowane odpowiedzi

Do parku oliwskiego tez czasem podjezdzam z corka , nie mamy daleko ;) mala sie pluska w rzeczce a ja sobie siedze na kocyku - mozna fajnie sie tam porozkladac ;) tylko zeby pogoda znowu dopisala , a jesli chodzi o knajpy to znam tylko jedna i to jeszcze z teorii::D olimp? chyba jakos tak, ta w tym wiezowcu kolo manchatanu we wrzeszczu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie park oliwski mógłby być ,już kilka dobrych lat tam nie byłem.

Ta knajpa to olimp zgadza się , a raczej nowy olimp. W starym byłem jeszcze jako dziecko z rodzicami , po reaktywacji tz. teraz jeszcze tam nie byłem może dlatego ,że mam lęk wysokości i mnie to peszy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cześć - widzę, że jakieś spotkanko się szykuje w Trójmieście. Ja jestem z Gdańska - witajcie. To mam dla was pewną propozycję - taką alternatywę na wakacje ;) Może najlepiej jak podam wam linka, a tam już dowiecie się o co mi chodzi. Napiszcie co o tym myślicie ok? Pozdrawiam

oto link: http://ogloszenia.trojmiasto.pl/spotkajmy-sie/normalka-ogl2859363.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ok , tylko ze my po prostu mamy ochote i chcemy sie spotkac zeby wlasnie sie spotkac, w jakims fajnym miejscu , gdzie spokojnie bedzie mozna usiasc i sobie pogadac ;) a jesli ktos chce posprzatac to niech sobie sprzata ;) zreszta mam swojej roboty w domu dosc sporo i szczerze mowiac nie mam ochoty ganiac jeszcze za jakimis smieciami ktore zostawiaja syfiarze w Trojmiescie :P

Dzis bede w poblizu tej knajpki Olymp wiec lukne jak to tam wyglada, piszcie czy wam to miejsce pasuje np. bo pogoda na posiadowke w parku jak na razie malo ciekawa:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tam pewnie pełno zdrowych, prężnych samców i samic by się spotkało, a ja póki co nie nadążam za takimi ludźmi i wiem , że oni zanim załapią , że z chorobą jest się mniej aktywnym to mija trochę czasu. Dlatego wolę spotkać osoby z tego forum, bo wiem że zaakceptują i zrozumieją chwile słabości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to już trójka ;)

czego tu się bać? ;)

 

[Dodane po edycji:]

 

Może to i dobry pomysł to spotkanie , od czasu kiedy to mnie dopadło to praktycznie nie mam znajomych.Mam tylko dwójkę znajomych ,zresztą ich też unikam bo się wstydze przyznać ,że mam nerwicę i chodzę do psychiatry.A tu przynajmiej wszyscy by się jakoś rozumieli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moi drodzy ja w tym tygodniu nistety nie będę mógł być, właśnie wróciółem ze szpitala moj ojciec miał zator tętnicy i jest operowany właśnie. W przyszłym tygodniu bardzo chętnie się z Wami spotkam zapraszam na kawę lub piwo co kto lubi.No niestety siła wyższa .

Pozdrawiam Was ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak w ogóle lepiej będzie z tygodniowym wyprzedzeniem ustalić konkrety żeby każdy miał czas sobie odpowiednio plan dostosować. Nie chcę nic narzucać, ale z racji niedyspozycji Andrzeja proponuję spotkanie za tydzień w sobotę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×