Skocz do zawartości
Nerwica.com

test na osobowość


Paranoja

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem Perfekcyjnym melancholikiem- 26 pkt.

Więc chyba nie ma żadnych wątpliwości, lubię takie testy, dzięki nim mogę się dowiedzieć kim jestem- sam tego nie czuje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lili-ana albo w drugą stronę - może jest jej następstwem?

Też o tym pomyślałam. Kurde, a psychologowie mówią, że rodzimy się już z danym temperamentem - a teraz widać, że to nieprawda! Obaliłam teorię :!::lol:

Wynika z tego, że temperament nie jest jednak wrodzony! Tylko tak jak charakter nabywamy go w wyniku doświadczeń w dzieciństwie i młodości. Czyli wygląda na to, że nie ma temperamentu i charakteru oddzielnie, tylko to jedno i to samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też o tym pomyślałam. Kurde, a psychologowie mówią, że rodzimy się już z danym temperamentem - a teraz widać, że to nieprawda! Obaliłam teorię :!::lol:

Wynika z tego, że temperament nie jest jednak wrodzony! Tylko tak jak charakter nabywamy go w wyniku doświadczeń w dzieciństwie i młodości. Czyli wygląda na to, że nie ma temperamentu i charakteru oddzielnie, tylko to jedno i to samo.

 

ekhm... obaliłyśmy 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mocnych stron najwięcej z energicznego choleryka, słabości najwięcej w perfekcyjnym melancholiku. Razem najwięcej pktów dla: perfekcyjny melancholik. W ogóle na słabości ciężko było mi się zdecydować, bo miałam wrażenie, że większość do mnie pasuje i jak tu wybrać jedną w wierszu. A za to mocnych stron prawie wcale chyba nie mam, rzadko które do mnie pasowały, musiałam wybierać je na wyrost..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×