Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

oooooooooooo, mozesz brac paracetamol,ibuprom,bez zadnych skutkow ubocznych w ilosciach takich ,jakie masz wytyczne na ulotce. ;)

kac poszedl sobie 8) przede mnà bardzo pracowity tydzien,az mi siè nie chce. :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie chyba przez te wczorajsze balety dzisiaj tak lęki mecza

a w ogole to na zuzlu mi sie wkrecila piosenka Funky Polak - Pamietaj synu (Adamek przy niej wchodzi na ring)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzisiejszy dzień w nowym mieszkaniu ze starym chłopakiem zaczął się porannym spacerem z psem w deszczu :roll: i ze tak codziennie ? :D i tak mi tu dobrze.. tylko przyjaźni mi brak.. :cry: źle jest nie mieć żadnej koleżanki/ kolegi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój dzisiejszy dzień zapowiada sie ujowo.

Mam dziś wizyte u psychologa i psychiatry. Wczoraj znowu odstawiłam cyrk, napad agresji .... pamiętam to jak przez mgłe, dzień wyciety z życiorysu, wycięte rownierz arcydzieło sztuki kretynistycznej, wywołałam wilka z lasu ..... a obiecywałam, że już nie, nigdy nie....

Jak zobaczy to lekarka to napewno skieruje mnie do szpitala na odział ..... zastanawiam się czy to nie byłby dobry pomysł, skoro sama już nie daję rady to może w szpitalu mnie naprostują ?

Jestem tak beznadziejna, tak okrutnie do niczego ... że zastanawiam sie czy ja wogóle żyje? Niby tętno jest, ale reszta? Czegoś mi brakuje, coś zniknęło .... nadzieja....

 

Gdzie jest puszekokruszek??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szaro, ponuro i zimno-jeeeah ;)

Dzis 17 dzień na wenlafaksynie, 2 tabsy rano-jest ok, lęków prawie nie ma ale nie czuję żadnej "aktywizacji", poprawa nastroju minimalna może i jest. Wczoraj zaczęłam trochę jeść bo wcześniej jeden banan na cały dzień wystarczył-zero apetytu ale waga nawet nie drgnęła :? W sobotę sobie zacznę finlepsin choć boję sie trochę.

A dziś jako że pada to mam pretekst żeby się polenić, znaczy się i tak mam roboty od groma w domu, zakupy muszę zrobić, dzieciowi jakis obiad,pranie...no dobra, może i się nie polenię ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oooooooooooo, nie Kochanie,zwariować to nie bardzo ;) A stracić przytomność możęsz,ale co najwyżej z nerwów-nadal taka niespokojna jestes?Wiem,że początki są ohydne.Ja jutro też zaczynam lek,z ktorym mialam problemy,więc będziemy razem świrować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Shadowmere, dziekuje Ci bardzo za wsparcie,nawet nie wiesz jakie to dla mnie wazne,odsypalam dzis polowe kapsulki i troszke lepiej sie czuje ale noc mialam koszmarną.wzielam 10mg hydroxizinum i usnelam tylko na 4 godziny,a jak wstalam to czulam sie jakbym byla konkretnie nawalona :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oooooooooooo, niestety będzie się to utrzymywać przynajmniej do dwoch tygodni-ale z czasem na szczescie będzie slablo i będziesz sie czula coraz lepiej.Uszka do góry ;) Dobrze,że odsypalas trochę tych kuleczek,organizm się przyzwyczai,bo pelna dawka to szok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzisiejszy dzień cieżki... nie ma słońca... deszcz i pochmurno... samopoczucie nie najlepsze...

wczoraj się dowiedziałem że nawet korzystając z nfz i tak będę długo czekać na wizyte u terapeuty więc strata czasu...

spotkania co miesiąc dwa nic nie pomogą mi na pewno.

zastanawiam sie gdzie mogę jeszcze pracować, jak mogę pracować żeby wytrzymać w jednym miejscu dłużej

niż 3 miesiące...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×