Skocz do zawartości
Nerwica.com

Derealizacja. Depersonalizacja.


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

całe to pitu pitu na forum jest bez sensu. Jakiś czas temu obawiałem się zapalić fajki wodnej. Stwierdziłem, że mam to w dupsku i że co mi tam, spróbuję ! Zapaliłem i... nic się nie stało. Teraz mam ochotę zapalić cygaro bo... nigdy tego nie robiłem, a mam ochotę to zrobić :). Po prostu trzeba Żyć, a nie klepać biedę, że tamto, że sramto i owamto. Nie ważne czy to nerwica, kurwica czy inne schorzenie. To wszystko jest w głowie. Wyzbędziesz się tego. Pójdzie bokiem i będzie cacy. Trudne ? Nikt nie mówił, że będzie łatwo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wszystko jest w głowie. Wyzbędziesz się tego. Pójdzie bokiem i będzie cacy. Trudne ? Nikt nie mówił, że będzie łatwo.

 

To żeś dopiero nowość wniósł do tematu....Eureka!

To ma sens....

 

Właśnie bardzo ważne jest jakie masz zaburzenie i na co cierpisz i jak cierpisz. Skoro twoim zdaniem to nie ma znaczenia to nasuwa się prosty wniosek...

 

[Dodane po edycji:]

 

I jeszcze pytanie mam do Monika1974 czy ty kiedykolwiek miałas do czynienia z derealizacją czy depersonalizacją??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze wnoszę wiele. Ostatnio przyniosłem 0,5 l, wyniosłem około 0,25 w innej postaci. Na początku było spoko, ale później w tych spazmach...

 

Podsumowują

 

Nie ma co robić z igły widły, skoro ktoś da radę wgramolić się na forum to znaczy, że nie jest z nim aż tak tragicznie. Jest pro społeczny ! Da rade, tylko trza mu skołować dobre towarzystwo live !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie czy ma ktos podobne problemy ze wzrokiem?mianowicie snieg optyczny,jakies czarne punkcicki ktore sie pojawiaja podczas mrugania,jak skupiam wzrok ja jedej rzeczy nie mrugajac to ich nie ma tych czarnych kropeczek bardzo prosze o odpowiedz bo juz mam schize co to moze byc..

podrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

śnieg optyczny mam :P większość ludzi ma. Moim zdaniem dereralizacja jest chyba najgorszym zaburzeniem :) chociaż bardzo powszechnym.

Utrudnia życie strasznie. Najgorsze są te myśli derelkowe jak ja to nazywam. Polegają one na tym że pytam w myślach sam siebie co ja tu robię?

Macie tak ? Jeśli ktoś chce pogadac o d/d to zapraszam na priva :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oooooooooooo

też to mam, szczegolnie denerwuje mnie czasami taka mala czarna kropka ktora rusza sie wraz z ruchem gałek ocznych jednak jak pytalem znajomych to tez takie cos czasami maja.

 

Margaryna9

 

Jesli chodzi o te mysli typu "Co ja tu robie, przeciez to mi sie sni itp" to wiekszosc ludzi podczas derealizacji je miewa, mi one nie przeszkadzaja ale i tak chce sie tego pozbyc, moze terapia pomoze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

martu, powiem Ci ze zazylam pierwsza tabletke i jest dramat,mdlosci,i serce mi tak bije ze chyba zaraz wyskoczy,czy to normalne ze po pierwszej tabl.mam takie jazdy??

 

[Dodane po edycji:]

 

no chyba ze to kolejny wkret spowodowany sama podswiadomoscia zazywania lekow,sama nie wiem co mam myslec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze dni zazywania lekow takie sa, organizm musi sie przyzwyczaic, ja pamietam jak zazylem pierwsza tabletke paroxetyny, balem sie zasnac bo myslalem ze sie nie obudze. A teraz? Teraz biore tabletke i zapominam o tym, zadnych skutkow ubocznych, tylko pierwsze dni byly kiepskie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiecie odsypałam dzis pare ziarenek z tabletki bo tak sie boje ze bedzie tak jak wczoraj nie wiem czy zrobialam dobrze,chyba jednak nie.co wy na to mozna tak robic?chialam jeszcze zapytac zy mozna brac przy takich tabletkach leki na zwolnienie akcji sersca typu jakis acard bo mi sersce jak dzwon wali to tych tabletkach albo moze jaks hydroxyzka?

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×