Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Poznań] Poznań...okolice...


drań

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy w dobrym miejscu piszę, ale mam pytanie własnie do osób z Poznania. Chcę zacząć psychoterapie i zastanawiam sie nad poradnią KATHARSIS na Kórnickiej ( bo tam mam najbliżej). Czy uważacie że to dobry pomysł, dobrzy tam sa psycholodzy ? ktos tam się leczył z nerwicy? A może polecicie mi innego psychologa, ale tylko w ramach NFZ.

Pozdrawiam ;*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Guaranka ja mogę jeno polecić prywatną terapeutkę, z NFZ nikogo nie znam.

A co do spotkania, pogoda już nie szaleje, można się spokojnie spotkać w ciągu dnia A jak wrócą upały, to można się spotkać wieczorem, np. w kinie letnim nad Maltą lub w Starym Browarze. Seanse zaczynają się koło 22, co Wy na to?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to git :smile: W środę w Browarze będzie "Różowa Pantera", a w Kinie Letnim na Malcie ( na lądzie)- "Rudo i Cursi". W czwartek na Malce "Wojna domowa", w piątek - "Wrota do piekieł" (odradzam, prawie jak gore :? ) , w sobotę - "Ostatnie zlecenie". W kinie letnim na wodzie (bo na Malcie są dwa kina) w piątek będzie film "Pozdrowienia z Paryża" a w sobotę "Pułapka - The Box". Wszystkie seanse zaczynają się o 22. Czy ktoś reflektuje na konkretny film?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nie widziałam żadnego, prócz nieszczęsnych "Wrót do piekieł". "Różowa pantera" jakaś stara, w Browarze leci teraz klasyka. Jak nic się nie spodoba, to za tydzień w środę będzie Broken Flowers, dla film znakomity i chętnie obejrzę jeszcze raz :smile: A osobiście dla mnie nie ważne jaki film (byle nie Wrota do piekieł :nono: ), ja szukam pretekstu do spotykania się :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może spotkamy się chwile wcześniej przed seansem na jakiś soczek, piwo integracyjne? :smile: Ciesz się, że tylu z Was wyraziło chęć przyjścia :smile: Swoją drogą, film wart obejrzenia :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, a nie moglibyśmy się spotkać w piątek lub sobotę? Niektórzy pracują w ciągu tygodnia, ja akurat nie, ale w środę mi nie pasuje, a chciałabym się spotkać. Chyba nie będziemy ustalać daty spotkania wg. tytułu filmu? Chodzi o spotkanie integracyjne, a nie gapienie się w ekran. Dobrze mówię? Jak nie to poprawcie. :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, a nie moglibyśmy się spotkać w piątek lub sobotę? Niektórzy pracują w ciągu tygodnia, ja akurat nie, ale w środę mi nie pasuje, a chciałabym się spotkać. Chyba nie będziemy ustalać daty spotkania wg. tytułu filmu? Chodzi o spotkanie integracyjne, a nie gapienie się w ekran. Dobrze mówię? Jak nie to poprawcie. :bezradny:

 

A w piatek albo sobotę jest jakiś fajny film? Jak nie to proponuję obejrzeć film a dyskusja kiedy wolicie. Bo przyznam się ze mi tez zależy na filmie ale na dobrym a nie obejrzec tylko po to zeby sie "gapic w ekran".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym był za środą bo w weekend to nie wiem.Może spotkajmy się wcześniej ok 20 -tej żeby dla pracujących nie było za późno a potem kto będzie chciał pójdzie na film na 22 kto nie to nie.ja mogę iść.

Piszcie co myślicie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam jutro terapię indywidualną, jak zwykle o niej zapomniałam; objaw nerwicowy, tak świetnie się tam bawię :twisted: ja kończę o 20, mogę do Was dotrzeć jakoś koło 20.30

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×