Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Ojciec zaczął na mnie drzeć ryja bez powodu. Nie ogarniam tego, dostał szału bez racjonalnej przyczyny... Poniżył mnie, i teraz czuję się absolutnie beznadziejnie. Kiedyś pozapierdalamy się nawzajem, mówię to wam. Nobody cares, ale co tam. Musiałem to gdzieś powiedzieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

zycze udanego dnia-ja wsiadam na rowerek i pędze ku swej udręce hihihh -zartuje dzis będzie dobry dzien

 

"Nie traćcie głowy! Życie chce Was po niej pogłaskać."

 

pozdrawiam :papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Ja też lubie mroczną pogodę. Czuje sie bardziej bezpiecznie jak jest chlodno. Co do mdlości, wystarczy ze wyjde z domu już mi niedobrze. Pozdraiwam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurka wodna...ale mi się podobał wczorajszy wieczór... normalnie jak za dawnych czasów...spotkanie z kumplami osiedlowymi i ploteczki...pewnie szybko to się nie powtórzy, ale miło spędzony czas już utkwił w mojej głowie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój dzisiejszy dzień?

Poranny stres, lęk i bóle brzucha były jak to często bywa. Jednak z myślą, że będę już wracał do mieszkania, gdzie mam spokój i jestem bezpieczny, lęk i boleści brzucha mijały.

Teraz właśnie siedzę sobie sam w mieszkaniu, i jestem spokojny.

Ach te moje zawirowania poranne.

To w dużym stopniu wynika z mojego niestabilnego/zaniżonego poczucia wartości. Ech. :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj dzień wolny, chciałem odpocząć i się spotkać na zdjęcia z bardzo fajną dziewczyną,

dobrze nam sie rozmawiało więc chciałem z nią dzisiaj spędzić ten dzień, w sumie mam tylko jej zrobić zdjęcia ale to mi musi wystarczyć...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej! Dzis kolejny dzien swira i swistaka w jednym.Takze swietnie;/

Od paru dni mam rowiez bole zoladka,niewem dlaczego ,moze od pramolanu.Do tego zaparcia i zblizajaca sie miesiaczka.Nastroj oczywiscie wczorajszy.Ciagle ogladam fotki,zdjecia ulubionych miejsc i zyje wspomnieniami.Planuje juz przyszloroczny urlop,marze sobie co bede robic i inne takie...Mam nadzieje,ze tyko z kasa krucho nie bedzie bo ostatnio godziny mi odeszly w pracy;/ Cudownie na tym Swiecie sie robi.Apokalipsa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzień niezły, pracy dużo, ale idzie gładko... cholera, ręka mnie boli po wczorajszym wypadku, łokieć i całe ramię, łokieć pocharatany, wyglądam jak dziecko wojny :mrgreen:

nawet się cieszę na niedzielny wyjazd do Wawki, coś się będzie działo, będzie tydzień ostrej jazdy bez trzymanki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co za huśtawki pogodowe- dzisiaj znowu temperatura w cieniu- 39 stopni :shock: a zapowiadają gwałtowne ochłodzenie.Dobrze ,ze w pracy klima już działa przynajmniej idzie jakoś wysiedzieć :) Ogólnie przez tą pogodę chyba coś nerwowa jestem ostatnio :? mężowi się dostaje za byle błahostkę :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wrazliwy, wyjazd służbowy :)

 

Co do zdrowia to mam ograniczone ruchy ramieniem... hm, mam nadzieję, że to tylko stłuczenie i samo przejdzie.

 

Magdaa, u mnie jest tak gorąco, że nie ma czym dychać. Ja nawet nie tyle mam problemy z głową (tzn. z głową jako taką mam, ale nie z bólami), co jakby ze skaczącym ciśnieniem - tak mi w głowie buzuje na przemian z zawrotami :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rano wstaję pełna optymizmu...dam radę,dam radę,dam radę....watpliwości przychodza wieczorem...najgosze są noce...widzę jego postać za oknem...boje się...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×