Skocz do zawartości
Nerwica.com

Jak opanować nerwice


skorpius

Rekomendowane odpowiedzi

Joasia a czego tu się bać ? Że przyłozysz sobie ręce do głowy?Nie rozumiem skąd ten lęk?
Hmmm... sama niewiem ale boje się takich rzeczy jak np.: czytałam biblie albo jak czytałam w gazecie ze na jakimś pniu drzewa objawiła się twarz matki boskiej lub słyszałam w telewizji ze się zdarzył jakiś cud to tez odczuwałam wielki lęk sama niewiem dlaczego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj cos bardzo podobnego.

Ta metoda leczy sie min.lęki oraz przede wszystkim wszelkie zaburzenia emocji.

 

http://www.emofree.com/articles/installing-behavior.htm

 

Mozna sciagnac instukcje w pdf.Jest jak ksiazka,ale warto.

Metoda dziala,moge sam potwierdzic.

Jedyny minu to ,ze jest po angielsku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WItam ponownie troszke mnie tu nie było.Metoda BSM nie BDSM jak tu ktos napisał.Jest to metoda ktora nie wylczy człowieka od razu i bedzie wszystko ok.Akurat w przypadku nerwicy lękowej trzeba ją stosować kiedy ma sie tylko czas nie tak jak w przypadku innych chorób 3 razy po 30min dziennie,tylko możliwie jak naj dłużej.Ludzie spróbujcie i uwierzcie w siebie życie jest tylko jedna a koszt książki to tylko 10zł.Ja gdyby nie ta metoda to bym dawno juz sie zabił.jakies 1,5 roku temu miałem takie skurcze mięśni przez nerwice ze prawie nie mogłem chodzić, a blady byłem jak sciana. Morze ktos miał tez mocne skórcze mięśni i wiecznie miał spitą głowe .Prosze pisać.Oczywiście jest dużo przeciwskazań do tej metody.POZDRAWIAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Słyszałam o BSM, ale podobno nie można stosować tej metody razem z ziołami uspokajającymi i wogóle wszelkim ziołami. Ja mam napady lękowe i postanowiłam sobie pomóc mieszanka ziołową, a jednocześnie szukam innych sposobów. Czy ktoś ma jakieś doświadczenia ze stosowaniem obu metod: ziół uspokajających oraz BSM? Nie wiem czy mogę stosować to i to. :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podstawowe założenie to nie łączyć z farmokologią.
A jakie są przeciwskazania do tej metody?
podobno nie można stosować tej metody razem z ziołami uspokajającymi i wogóle wszelkim ziołami

 

-nie wolno metody B.S.M. łączyć z pobieraniem leków, w tym ziół (poza lekami budulcowymi i hormonalnymi).

-nie wolno metody B.S.M. łączyć z innymi metodami lecznia, takimi jak np. bioenergoterapia czy fizykoterapia.

 

 

Robsonhwdp, zdradzisz genezę swojego nicka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wchodzicie na www.samoleczeniebsm.pl i tam jest najtansza a nie przez allegro.A jezeli chodzi o przeciwskazania to wszystko jest w ksiazce juz nie pamietam teraz wszystkich ale nie sa one jakies trudne do stosowania.POZDRO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

 

Think about the WaY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

[ Dodano: Wto Lip 18, 2006 1:48 pm ]

Wchodzicie na stronke www.samoleczeniebsm.pl i tam sie wszystkiego dowiecie i tam jest najtansza ksiazka a nie przez allegro.

 

[ Dodano: Wto Lip 18, 2006 1:52 pm ]

Wchodzicie na stronke www.samoleczeniebsm.pl i tam sie wszystkiego dowiecie jak i rowniez tam jest ksiazka najtansza.

 

[ Dodano: Wto Lip 18, 2006 4:29 pm ]

www.samoleczeniebsm.pl

 

[ Dodano: Wto Lip 18, 2006 4:32 pm ]

U i widze ze pan Piotr Lewandowski tutaj cos napisł!!!!!!!!1POZDRAWIAM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za twoją namową zaczęłąm stosować tę metodę, odstawiłam ziółka i narazie spox, ale podczas nakładania rąk czuje dziwne pieczenie i kłucie w głowie, więc na początku troszkę się przestraszyłam, ale teraz już olewam, bo jest lepiej :lol:

Stosuję bsm od 10 dni, zasypiam normalnie co jest wielkim sukcesem dla mnie :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

W tym czasie miałam tylko 2 napady, ale bardzo krótkie choć nasilone.

Będę nadal to stosować i zobaczymy... Może nie wróci???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

robsonhwdp nie chcialbym zebys zle odebral to co napisze , ale wyjasnij prosze jak to mozliwe by stosowanie technik polegajacych na przykladaniu rąk do glowy moglo wyleczyc nerwice w 100% - ach :?: jak wiadomo nerwica ma swoje podloza w nierozwiazanych konfliktach emocjonalnych tkwiacych gleboko w psychice czlowieka a z tego co mi wiadomo dotykanie swojej glowy nie przenosi do swiadomosci ani nie rozwiazuje owych konfliktow

moim zdaniem tego rodzaju metody moga byc skuteczne co najwyzej w lekkich bolach glowy

nic poza tym

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×