Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

Boje sie dzisiejszego dnia... juz dawno nie bałąm sie isc na terapię, a dzis po 4 dniach przerwy boje sie... :( i do tego podobno na grupie jest nowa pacjentka... A jesli jej sie nie spodobam...??:( i znów mój wewnętrzny krytyk się odzywa:/ Trzymajcie za mnie kciuki pliisss...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie mogę spać. ostatnio przed zaśnięciem strasznie dużo rozkminiam. tzn rozmyślam o tym, co zrobić dalej ze sobą, żeby moje życie i samopoczucie się polepszyło. zwykle wpadam na mnóstwo pomysłów i jestem nimi bardzo nakręcona.

potem przychodzi dzień, a ostatnio każdy jest denno-nerwicowo-depresyjny, że nawet nie jestem w stanie myśleć o podstawowych czynnościach.

w nocy znowu rozkminka. pomysły. szał szarych komórek... może amfy teraz dodają do imovane? :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dominika92, góry czy może? :smile:

 

Przed chwilą strzeliła mi jakaś głupawa ale już mi przechodzi.

 

[Dodane po edycji:]

 

dominika92, dasz radę. Na wszelki wypadek zaopatrz się w jakieś benzo.

Ja w tym roku nigdzie nie wyjeżdżam...a miała być Rumunia :? Za to nareszcie się stąd wyprowadzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się zaraz kładę. Mój mózg z wolna przestaje pracować. Jutro- w sumie dzisiaj- mam gości, więc powinnam się wyspać.

Dobranoc wszystkim :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde,chyba przypadkiem wlazłem na wątek dla wampirów...

Przepraszam i zmykam :D

 

Człowiek czasem pochłepcze trochę juchy ... i wampir ..nie lepiej smakosz ? :D

 

lete spaciiiu

jeszcze tylko posłucham piosenki,odzwierciedlającej moje samopoczucie i kima

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem nienormalna. to oficjalne.

 

nie moge spać, mimo że zasnęłam późno, nie śpię od 4.00. telepie mnie jak cholera, wzięłam już 1,5 mg xanaxu. zwykle to mnie uspokaja, bądź zasypiam. a ja w zamian otworzyłam laptopa i wysyłam maile do współpracowników, z planami co mają dzisiaj zrobić. jest mi tak niedobrze i słabo, a jednocześnie umysł mi zaraz wybuchnie od kombinowania. totalne fiksum dyrdum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam tak dzisiaj. przeklęte bóle i przeklęta nerwica. nawet nie mam ibupromu a do sklepu boję się pójść..chociaż to już tak boli że chyba zaraz nie wyrobię..ciekawe jak dzisiaj mam sprzątać jak nie spałam całą noc..

 

[Dodane po edycji:]

 

juhuu zodbyłam ibuprom. chyba mam gorączkę. :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomału zabieram się za sen...na szczęście ciut chłodniej się zrobiło...a więc dobranoc wszystkim :)

 

[Dodane po edycji:]

 

To, żem se pospała :mrgreen: no nic, 4h snu muszą wystarczyć;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×