Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

Wkurzają mnie kolesie na parkingu koło mojego domu. parkują tam i na full podkręcają muzykę tak że w promieniu 200 metrów wszyscy słyszą. czy naprawdę wszyscy muszą wiedzieć czego oni słuchają! przez nich nawet nie słyszę własnej muzyki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkurza mnie lato oraz bezpośrednio związany z nim fakt, że nie mogę praktycznie nigdzie ruszyć się z domu. Nie cierpię sytuacji kiedy już po kilkudziesięciu minutach jestem cały mokry, choć zupełnie niedawno zafundowałem sobie prysznic. Irytuje mnie również to, że nie mam możliwości założyć na siebie niczego konkretnego jeśli już zdecyduję się dokądś udać. Nie należę do gości paradujących bez zażenowania po mieście w sandałkach i krótkich spodenkach, więc zwykle mam na sobie coś więcej ;) Nie jest to jednak ciągle strój pozwalający czuć mi się w pełni komfortowo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka rzeczy mnie wkurza:) Wkurza mnie głupie ludzkie gadanie, które do niczego nie prowadzi, marudzenie, użalanie się nad sobą. Wkurza mnie ludzki egoizm, wykorzystywanie innych, wkurza mnie iluzoryczność naszego świata, cała ta gra, nasze role. Wkurza mnie to, że choć próbuje się wyzbyć tego uczucia wciąż nie potrafię zaakceptować tego wszystkiego, ponieważ samo wkurzanie się w niczym nie pomaga :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wkurza, hm, bardziej męczy - mnie ten przeokrutny upał:/ parę dni temu zaczęłam brać seronil (na noc stilnox i anty) i jak nie wychodziłam z domu to było jako tako, ale jak dzisiaj spędziłam pół dnia na dworze, czułam się, jakbym miała zejść (kręciło mi się w głowie i mroczyło przed oczami, mam dziury w pamięci..:/) nie mam pojęcia czemu tak jest..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

julie skądś jednak biorą się stereotypy, że polak złodziej.

 

Mnie wkurzają te mendy z tv z konkursów sms-owych, zapomniałem, że konkurs jest dla innej sieci (pomińmy moją chwilową nieuwagę)już dałem się nabrać wysyłając 5 sms-ów, mimo to dostawałem kolejne (mendy), tak jakbym normalnie mógł brać udział w losowaniu (mimo, że ona nie jest dla mojej sieci, więc czegoś tu nie kapuję). Jednym słowem ZŁODZIEJSTWO I ZDZIERSTWO :evil: ... Poszedłbym i napluł im wszystkim na twarze tym sukinsynom (sorry za określenie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×