Skocz do zawartości
Nerwica.com

Gdzie jest dawny użytkownik tego forum?


lula

Rekomendowane odpowiedzi

Zdesper, daruj sobie te złośliwe uwagi... Masz może jakieś kompleksy i w ten sposób je leczysz? To Ty kiedyś byłeś na tym forum jako zdesperowany1, prawda? W takim razie znowu dam dowód swojej niesamowitej pamięci i przypomnę Ci, że kiedyś napisałeś, że chłopak Magdy nie jest zbyt urodziwy. Po co to robisz?

 

Nie wiem..szyję mam krótszą:))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

;) Powinnas troche wyluzowac.Jezeli rusza Cie to ze ktos moglby sie poczuc urazony komentarzem na swoj temat(aczkolwiek to z pewnoscia nie bylo jego foto:P) to dostrzegam duzy problem.

 

Hiiiszpania!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba nic nie trzeba tłumaczyć, ani kim jestem, oczywiście nie trzeba się zastanawiać po co znowu.

Witaj Hipokrytów!

Tak, większość z was nimi jest i żyjecie w paranoi- tym forum, które zastępuje wam prawdziwe życie i później narzekania, że jesteście samotni.

Przez internet nie ma relacji, powiem więcej jest jedna wielka patologia- ktoś nadał na mnie, że spamuje.

Fakt nie miał miejsca, dlatego zapewne mógłbym się zarejestrować.

Lecz nie wiedzę, takiej potrzeby gdyż najpierw pewne osoby mówią do mnie "bracie", później nie ma nawet e-maila.

Tylko, wiadomość że jak odejdę to będę "gówniarzem"-yes, I'm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hahaha co za dyskusja :lol:

 

Po 1- dlaczego piszecie o moim chłopaku? :lol:Zdesper, przyznaj się że chcesz mi go odbić :roll:

Po 2- Vasques, czemu właściwie skasowałeś konto na obu forach??? Szczerze, nie jestem w temacie. Czytałam tylko gdzieś, że odszedłeś na własne życzenie, więc nie drążyłam tematu. Zresztą, pamiętasz jak Cię namawiałam abyś wyszedł z domu choć na chwilę, bo to zdrowsze niż relacje internetowe? Nie chciałeś. A teraz nas nazywasz hipokrytami. Tu nie ma logiki.

Po 3- gdzie jest Rid?!

Po 4- gdzie jest Joasia?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Magdaa,

Po pierwsze : użytkownik zdesper z przyczyn niewiadomych lubi najwyrazniej kontemplowac męską urodę.I jak pewnie większosc facetow tutaj chcialby byc na miejscu Twojego M.

Po drugie:co sie w ogole stalo z użytkownikiem Vasques??

Po trzecie: nie wiem

Po czwarte: dowiem sie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, może Zdesper to taki Jacyków, co? :mrgreen:;) Tylko czemu zawsze komentuje facetów, a nie kobiety? ;):P heh Ponadto myślę, że nie chciałby być na miejscu mojego M.- ocipiałby po tygodniu :lol:;)

 

Nie wiem co się stało z Vasquesem. Nie miałam wtedy przez dłuższy czas internetu i po prostu jak wróciłam to jego nie było. Chętnie sama się dowiem jak to było w końcu. Myślałam, że Vas dobrowolnie odszedł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po 2- Vasques, czemu właściwie skasowałeś konto na obu forach??? Szczerze, nie jestem w temacie. Czytałam tylko gdzieś, że odszedłeś na własne życzenie, więc nie drążyłam tematu. Zresztą, pamiętasz jak Cię namawiałam abyś wyszedł z domu choć na chwilę, bo to zdrowsze niż relacje internetowe? Nie chciałeś. A teraz nas nazywasz hipokrytami. Tu nie ma logiki.

Osoby VasqueS`a nie komentuje już bo szkoda mi klawiatury.

 

Po 3- gdzie jest Rid?!

Zapewnia, że wszystko jest w porządku. Wróci. :)

 

Po 4- gdzie jest Joasia?!

Wczoraj poprosiła mnie o skasowanie konta. Szczegółów nie podam bo nie wiem czy by sobie tego życzyła. W każdym razie wszystko jest w porządku, po prostu chce oddzielić życie od forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×