Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Trójmiasto] (Gdańsk, Sopot, Gdynia) + okolice


KOREK

Rekomendowane odpowiedzi

z podobno mylnym wrażeniem że jestem normalna

 

p.s. mam znajomych ale czuję że jestem po drugiej stronie i nienawidzę przechodzić przez ulice jak stoją auta .to jest jakaś masakra i wogóle kiedyś byłam inna a teraz. wstyd mi że jestem taka jakaś dziwna czy jakoś tak. najfajniej jest siedzieć samemu w domu :)

 

[Dodane po edycji:]

 

aha i jeszcze nie umiem być czuła dla innych i nie umiem im okazać troski dlatego chyba nie będę dobrym kompanem,boję się bliskości

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mi siedzieć samej w domu jest właśnie skrajnie niefajnie, może dlatego, że ciagle tak mam, kaego dnia i głupiję do reszty bo zaczynam gadać ze ścianami, które niekiedy nawet mi odpowiadają, dla mnie samotność jest udręką; z drugiej strony nie miałam nigdy żadnego doświadczenia, żeby być z kimś i nic nie wiem o bliskości, także przypuszczam, że także się tego boję, bo sytuacja w której miałabym mieć bliską osobę byłaby zbyt delikanta i za bardzo bałabym się to zepsuć, albo, że otworzę oczy i cała sytuacja zniknie, z drugiej strony myśl o bliskiej osobie to moje jedyne marzenie, ale tylko chciałbym być z osobą, która kojarzyłaby mi się z bezpieczeństwem i spokojem, kwadratowe koło, te moje myśli tworzą, stach się bać; co do samochodów ja boję się nimi jeździć, bo nie mam prawo jazdy, a nie mam zaufania do innych osób kierujących; może w Twoim przypadku miałaś jakieś złe doświadczenia z samochodami albo coś, wypadek itp. powinnaś myślę poszukać przyczyny tej sytuacji i spróbować porozmawiać z jakimś psychiatrą, czy psychologiem o tym, że się boisz, może Ci coś pomogą; pozdrawiam serdecznie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w takim razie może powinnaś więcej poruszać się smochodem, albo przeprowadzić się do mniejszczego miasta, gdzie na ulicach jest mniejszy ruch; ja nie mam żadnych zamrtwień związanych z motoryzacją, ani samochodu, ani prawka, jak wielu rzeczy na świcie, ale przynajmniej nigdy mam nadzieję nie spowoduję wypadku, pieszo maksymalnie rozwijam prędkość 10 km/h a droga hamowania jest krótsza niż myśl; pozdrawiam serdecznie :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

desdemon, Skąd jestem?:)to trudne pytanie,bo jestem stąd i stamtąd:)

Pierwotnie z Pułaskiego,następnie z Winieckiego.

Obecnie do konca miesiąca przebywam na Marca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×