Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Warszawa] Nasza Stolica


Don Pablo

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, od kilkunastu miesięcy leczę się u psychiatry. Teraz jest o wiele lepiej niż dawniej. Dobrze dobrane leki działają. Postanowiłam skorzystać też z psychoterapii. Jednak nie stać mnie na indywidualną, poza tym mój lekarz powiedział, że lepiej bym się odnalazła w grupie. No i w Przychodni, w której się leczę, ma powstać grupa terapeutyczna. Mój lekarz powiedział, że to może potrwać zanim zbiorą się chętni. No więc postanowiłam, że napisze tutaj: może ktoś chciałby do nas dołączyć? Już poznałam jednego chętnego chłopaka, który tez czeka aż się ta grupa utworzy. Chodzi o osoby z problemami emocjonalnymi, które czują się zagubione, nieszczęśliwe, cierpią na depresję, nerwicę, bezsenność, albo CHAD. Jeśli kogoś to interesuje, to podam stronę tej Przychodni (na Żoliborzu): http://www.in-altum.pl Poznałam tam już dwóch lekarzy psychiatrów (jeden mnie leczy, a do drugiego raz poszłam, jak ten mój był na wakacjach) i rozmawiałam z jedną panią psycholog - fajnie mi się z nią rozmawiało. Ci lekarze też są fajni. Polecam. I ładnie jest w tej Przychodni.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ta psychoterapia bedzie bezpłatna??? Bo ja może byłbym chętny na takie coś, ale troche się boje czy się tam odnajdę wsród tych nowych ludzi... Ile musi być osób? I kiedy by sie to zaczelo? Jak czesto? I po ile minut?

 

Zacznie się, jak się zbierze 10 osób. To jest płatne, ale mniej, niż za psychoterapię indywidualną, nie wiem, ile, ale nie sądzę, żeby dużo. Spotkania maja być raz w tygodniu i mają trwać 90 minut. Pewnie wszyscy, którzy tam przyjdziemy, będziemy się trochę bać. Choć przyznam, że ja myślę, że taka grupa terapeutyczna może być bardzo fajna, Wszyscy będziemy mieli jakieś problemy, może okaże się, że podobne. Jeżeli Cię to interesuje, to zadzwoń: 602 356 253, albo 22-897 60 33 i zapytaj, ile będzie kosztowało i jak Ci będzie pasowało, to się zapisz. Może niedługo się spotkamy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to jest nieodpowiedni dział do tego tematu. Warszawscy terapeuci mają swój własne wątek....

Uważam, że dział jest odpowiedni.

 

A tak poza tym, to spotykamy się w weekend? (Chińczyk)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dopiero zobaczylam, takze trudno :mhm: Mam nadzieje, ze sie dobrze bawiliscie, a ja poszlam dzis z kolezanka na Stare Miasto, bylysmy w knajpce, zjadlysmy po :105::105: lodziku :mrgreen::mrgreen: i posiedzialysmy pod Kolumna Zygmusia. Teraz jade do Gdanska na wakacje tzn na dwa tygodnie, a pozniej w gory. Takze bede w Warszawie dopiero we wrzesniu ! Do zobaczenia :papa::papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to dawaj Justi numer gg. Mój numer jest w moim profilu. Zawsze chętnie pogadam. Sama jestem na lekach i wychodzę z depresji. Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na razie odpadam; jestem w trakcie remontu i nie wiem ile potrwa. Generalnie spotykamy się co dwa tygodnie w weekend. Często jest ktoś nowy na takim spotkaniu. Niestety w wakacje zapanowało rozluźnienie i nie spotykamy się regularnie. Ale może ktoś jeszcze będzie miał ochotę? Chłopcy, wy chyba siedzicie na razie w domu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spotkanie w jakiejś kawiarni i rozmowy ;) Przyjdź, można poznać fajnych ludzi i się pożalić otwarcie, można zjeść coś dobrego w miłym towarzystwie i pogadać 'o niczym'. Zimą jak pogoda nie dopisywała spotykaliśmy sie na kręgielni, latem chodzimy do parku lub ogródka kawiarnianego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×