Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witam wszystkich !!! Mój debiut


nietoperz

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry wszystkim . Jestem tutaj pierwszy raz , ale będę wpadał na to forum często , ponieważ tutaj dowiedziałem się bardzo dużo o mojej chorobie . Na nerwicę lękową zachorowałem na początku roku . Oczywiście na początku nie wiedziałem , że to nerwica . Objawy typowe : kołatanie serca , wysoki puls , zawroty głowy , uczucie że zaraz coś złego mi się stanie , zawał , że zaraz zemdleję . Robiłem wszystkie możliwe badania , oczywiście wszystko wyszło OK . Lekarze widząć mój stan delikatnie dawali mi do zrozumienia żebym poszedł do psychiatry . Tak też zrobiłem , szybko postawił diagnozę : nerwica lękowa . Jestem w trakcie leczenia , czuję się fatalnie , przeważnie rano , ale jestem pełen optymizmu czego i Wam życzę :D . Czytając Wasze wypowiedzi odrazu mi lepiej , bo wiem , że nie jestem sam , że to choroba na którą choruje dużo ludzi i wierzę że WSZYSCY ją pokonamy . Pozdrawiam Was .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez witam wszystkich nie zakladam nowego tematu bo juz napisalem pare postow w ktorych sie z wami witałem :) na poczatku bylem zdziwiony ze istnieje wogóle takie forum :o a teraz sie ciesze ze moge tu byc z wami :) i podzielic sie moimi problemami :)

 

 

pozdrawiam wszystkich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×