Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wybory Prezydenckie + II tura


Gość Magdaa

Na którego kandydata oddasz swój głos w II turze wyborów prezydenckich:  

54 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Na którego kandydata oddasz swój głos w II turze wyborów prezydenckich:

    • nie wybieram się na II turę wyborów
      15
    • Jarosław Kaczyński
      17
    • Bronisław Komorowski
      22


Rekomendowane odpowiedzi

Nie od dzis wiadomo,że PiS to faworyci moherowych beretow i rolnikow,a Platforma elity intelektualnej.

Nawet ostatnio sie z moim Adasiem w aucie usmialismy-w audycji radiowej podawano,że do kampani wyborczej PiS przylaczyl sie zespol Boys,Halinka Frackowiak i Krzysztof Krawczyk :smile: .Natomiast Bronka reprezentowano zgola inaczej-Andrzej Wajda,Jadwiga Staniszkis,Wislawa Szymborska.

Możecie mowic co chcecie-róznice widac golym okiem :mrgreen:

 

[Dodane po edycji:]

 

Zgadzam sie-wiele różnych wybitnych uczonych,rownież Matka mojego narzeczonego,u ktorej w domu zbieraly sie zebrania Solidarności w czasie Stanu Wojennego.Przyjaznila sie ze zmarlym Lechem K.I tak go lubila,że usilowala nas wczoraj przekupic,bysmy tylko zaglosowali na jego braciszka :P

Dane,ktore mam dotyczące artystycznego elektoratu,pochodzą z radia.Możliwe,że w radiu pracują kłamcy-nie do weryfikacji.

 

[Dodane po edycji:]

 

Zenonku,cóż to?Skasowales swoj post?Czemuż? :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Shadowmere, zenek tak już ma to chyba drugi post który w tym temacie wykasował...... ;)

No ale tak to jest, oglądając sondaże, kto jak głosował ze względu na wykształcenie, wraz z jego wzrostem poparcie na pis spada....to nie może być przypadek...nie ujmując nic ludziom o wykształceniu podstawowym, gimnazjalnym.......

 

Sorrow, a jak premier & prezydent byli z jednej partii PIS, a do tego bracia, w jednym czasie, nie martwiłeś się? :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie Linka, to jest zajebiste :lol:

Jak Lech był prezydentem a Jarek premierem (obydwoje z jednej partii) to jakoś nie było to dla nich problemem. Nagle przychodzi do kampanii gdzie startuje Jarek i Jarek przemawia do ludzi, że władza jednej partii jest zła bla bla bla i żeby nie pozwolili na to, aby tak się stało w Polsce :roll: No halo? Co za hipokryzja...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haha, znajoma dzisiaj usłyszała taką rozmowę w autobusie:

 

- No i co teraz z nami będzie...? Ja ci powiem, że mnie to przeraża...

- Mnie też, ale ciągle czekam na ten dzień, kiedy Tusk stanie z zawiązanymi oczami przed Trybunałem Stanu i go rozstrzelają za zniszczenie Polski...

- Eeee tam, nie rozstrzelają go - to jest taki szczwany lis, że się wywinie od egzekucji.

- Nooo... Też mi demokracja, że zdrajcy i łotra, i oszusta nie można legalnie rozstrzelać!

 

Zgroza, jaki ten elektorat PiS potrafi być prymitywny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety jak cię widzą tak cię piszą, za dużo elektoracie PISu fanatykó i oszołomów, żeby mogli walczyć o miano kulturalnych...proszzzzz:

 

[videoyoutube=Ium2jGWdcGs][/videoyoutube]

Smutne...i wiem, że ludziom z PISu jest wstyd za takich wyborców...ale taką grupę docelową zainteresowali swoją polityką.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak samo by się działo za kulisami jakby wygrał Jarek. Dlatego nie chciałam iść na wybory, ale po przemyśleniu wszystkiego poszłam. Dla mnie żaden z nich nie jest na 100% dobry, ale Bronek u mnie zaplusował tym że przyjechał do Rewala i że zachęca ludzi aby tutaj przyjeżdżali a nie jezdzili do Egiptu, jak to robi Jarek.

 

No właśnie, co Wy- Pisowcy- macie z tymi szatańskimi mediami? :shock: To zakrawa na jakąś obsesję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam w dupie kto głosuje na mojego kandydata, ja chcę, żeby mi się żyło ok, mam gdzieś bandę prymitywów, których sporo w szeregach wyborcow Jarka, nie zmieniłbym przez nich decyzji o wyborze na kogo głosować (jakby co jestem 100 % miastowy i co) :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miedzy Bogiem a prawdą to od 20 lat mamy do czynienia z krążeniem władzy wśród liderów tych samych ugrupowań pod różnymi szyldami... im czesciej zmienia sie szyld tego samego ugrupowania jak miało to miejsce np. w przypadku PIS czy PO tym słusznie ugruntowuje sie przekonanie ze ludzie którzy stoją za takimi fortelami sie niesprawdzili a nowa nazwa partii przechrzczona pod przygrywką potrzeby tworzenia "nowoczesnego kraju" czy "czasu na zmiany" to sposób na uciewczke od czegoś co sie nie spradziło...co odrzuciło społeczeństwo ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie kiedy zostało założone PC i dlaczego? Pis to nie elektorat LPR, tylko 20 lat ciężkiej pracy...a każda większa partia kogoś wchłania.

 

Swoją drogą czeka nas 500 dni spokoju i polityki miłości, ciekawe co zrobią dla regionów, dla Państwa - dobry obserwator areny politycznej zauważyłby jaki jest odbiór Pana B. za granicą - komentarze, że przeprowadzi szybko reformy dla sfer biznesu, wprowadzenie euro itp. czy jest tu coś dla biednej co najmniej średniej klasy ? Nie, priorytetem będzie umorzenie śledztwa w sprawie katastrofy smoleńskiej, ręka rękę myję a WSI nadal trzyma swoje łapy na aparacie władzy. (Bronek glosował jako jedyny za ich nierozwiązaniem

- czyżby miał u nich dług? )

Poczytajcie biografię, zastanówcie się trochę, wybraliście - dobrą marionetką Ruska (Tuska).

 

Tylko co na to PSL - którego praktycznie już nie ma, coś mi sie wydaje, że koalicja się rozpadnie a PO nie będzie miało większości, czeka nas niemiła niespodzianka.

 

Zgoda buduje - posłuchajcie dzisiejsze wypowiedzi Palikota.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mocca JEst nawet gorzej.

 

Wprowadzenie Euro rowniez dramatycznie pogorszy sytuacje zdecydowanej wiekszosci osob bogatych i bardzo bogatych.

 

Powiedzmy te kilkanascie tysiecy osob w Polsce zarabiajacych od 10 tys/netto do powiedzmy 100 tys/miech (czyli male srednie i srednio duze firmy , ktore wedlug ekonomistow sa sila napedowa kazdej gospodarki, bo placa wysokie podatki, nakrecaja konsumpcje i daja zatrudnienie)

 

Dobrze bedzie tylko osobom absurdalnie bogatym, ktore i tak nie placa podatkow przewaznie w Polsce tylko w rajach podatkowych.

A to sa ludzie, ktorzy kase robia dla zabawy i wladzy, bo juz 100 lat temu bylo ich stac na najabardziej astronomiczne zachcianki.

 

Euro to po prostu tragedia dla Polski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale tak to jest, oglądając sondaże, kto jak głosował ze względu na wykształcenie, wraz z jego wzrostem poparcie na pis spada....to nie może być przypadek...

 

ależ Linko oczywiście, że nie przypadek - to spisek, matactwo tudzież zbiorowe otumanienie :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popatrz na wykresy jakie są różnice - niewielkie, "wykształciuchy" i matołki prof. Bartoszewskiego, który jest po średniej szkole (mogłby chociaż nie nadużywać tego określenia), wybrały Bronka, znam wiele osób wykształconych co zagłosowały inaczej. Nie przesadzajmy z tą

inteligencją.

Skoro jest taki mocny to dlaczego nie wygrał w Stanach Zjednoczonych?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co byscie tu nie mówili to zwykle Ci na "dole" jak my własnie bez wzgledu na sympatie polityczne i zaangazowanie sa najbardziej poszkodowani bez wzgledu na to kto rzadzi... oni zawsze moga tłumaczyc wasze połozenie (i swoje) prawami natury w kategoriach my jestesmy teraz zwyciezcami i niezamierzamy tego nie wykorzystac na swoją modłe...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MOCca, bo tam gdzie wygrał (np w okręgu Los Angeles i Washington wygrał Komorowski - tam gdzie mieszka większość młodych Polaków) siedzi stara

Polonia, od 30 lat nie mają pojęcia co się tak naprawdę w kraju dzieje i jak się żyje, głosują na tego do kogo czują sympatię bo zadeklarował się, że jest tak ogromnym patriotą jak oni.....

Dlaczego przegrał na zachodzie Europy to w końcu W Belgii, Szkocji, Irlandii Płn. i Czechach zwyciężył Komorowski. Tam gdzie ludzie są bliżej znają realia wybierają tak a nie inaczej.....

 

Mo i nie pisz mi, że to nie są duże różnice:

Sondaż SMG na stronie wp.pl:

Wykształcenie wyższe:

Komorowski 66,2%

Kaczyński 33,8%

 

Możesz znać wiele osób które głosowały na PIS i są wykształcone, ale w skali kraju tak to niestety wygląda........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tadeusz Mazowiecki też nie?

 

[Dodane po edycji:]

 

Dla mnie Bartoszewski nigdy nie był i nie będzie autorytetem..a na szacunek trzeba sobie zasłuzyc... zreszta kazdy ma swojego Guru ..

 

właśnie o to chodzi, że guru to mają PiSiorki. jesteście ślepi na wszystko co poza światem PiSu i Kaczyńskiego. wszystkie inne autorytety uległy dewaluacji, bo pojawił się Kaczyński.

jedno dokonać wyboru, drugie to stracić w tym wyborze zdolność trzeźwego myślenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×