Skocz do zawartości
Nerwica.com

nerwica i arytmia serca


Marzenna

Rekomendowane odpowiedzi

moja nerwica zaczela sie pol roku temu po smierci mojej mamy . przez dwa tygonie lezalam w lozku i nikt nie wiedzial co mi jest. Lekarze mnie badali i stwierdzili arytmie komorowa serca na ktora lecze sie 6 lat a stan byl tragiczny.Zadzwonilam o21 godz do neurologa imnie przyjal przepisal lerivon ,bralam 2miesiace zle sie czulam i przerwalam . przez caly dzien zle sie czuje mierze cisnienie i biore tabletki a w upaly to tragedia . caly czas jestem opoddenerwowana i serce mi wali jak mlot.psychiatra napisal mi xanax i asentre alle asentry nie biore bo schudlam 10 kg moze mi pomozecie jestem nowa ,co mam robic nie mam duzo czasu ale sie strasznie zle czuje i biore xanax ale chyba malo w dzien 0 25 a na noc 0 5 mg :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestes podenerwowana, ciągle sprawdzasz puls i cisnienie,podejrzewam że dokładnie słyszysz bicie swojego serca (przynajmniej ja tak mam) i to cię jeszcze bardziej denerwuje jak w takich warunkach masz być zdrowa?Trzeba sie uspokoić wyluzować ,rozpocząc natyralne metody leczenia i psychoterapię . Oczywiście jeżeli jesteś zdrowa fizycznie ale ztego co napisałaś to problemy z sercem były już wcześniej i co na to lekarze ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od 6lat stwierdzono mi po badaniu holterem ze mam arytmie komorowa serca,ale od bardzo dawna jestem wrazliwa wszystkim sie przejmuje i nerwus . od 6 miesiecy stwierzono u mnie nerwice .bylam u psychiatry i dala mi xanax i cos jeszcze . czasami cala sie w srodku trzese ,czuje niepokoj i przez caly dzien jestem poddenerwowana ,lecze sie jeszcze na nadcisnienie biore prestarium,mysle ze to tez z nerw. cisnienie badam z8 razy na dzien i mysle ze mi sie cos stanie. mam zawroty w glowie ale lekarz powiedzial ze to na tle nerwowym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Cię Marzenno! Moim skromnym zdaniem powinnaś się koniecznie wybrać do psychologa! Skoro masz chore serduszko a do tego jeszcze nerwicę, to ona napewno tylko wzmaga objawy Twojej arytmii. Napisałaś, że problemy nerwowe zaczęły się po śmierci Twojej mamy. Śmierć bliskiej osoby bardzo często jest przyczyną pojawienia się objawów nerwicy lękowej. Psycholog napewno pomoże Tobie przejść przez okres żałoby, który jest bardzo ważny!! I pomoże opanować Twoje lęki i obawy. POWODZENIA!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na początek zwykłe leki na uspokojenie mogą być bardzo pomocne, pod warunkiem, że lekarz ci jakieś pomorze wybrać. Przy arytmi lepiej uważac. I przede wszystkim należy nie myśleć za dużo!!! A raczej relaksować się, położyć się i posłuchać ulubionej muzyki myśląc o czymś najmilszym dla nas! Ja do tej pory tak się relaksuje. Bo jak nie to zaczynam myśleć, że tam mnie akuło tam zaswędziało. To nie jest takie trudne jak się na początku wydaje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tez tak uwazam ale zeby wyjsc z dolka to trzeba sobie pomoc lekami bo sama nie dam rady a znajomi tego nie zrozumia . arytmie podleczylam ,mialam juz 7 razy holtra ,ostatnio wyszedl nawet nienajgorzej ale serce ciagle boli i ciesze sie ze moge porozmawiac na ten temat .Biore tych lekow bo nie moge spac w nocy .cala noc bije mi serce jak oszalale

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj ja miałam bardzo silną nerwicę lekową ,duzo by było opowiadać ale wszystko sie zaczęlo już dawno właśnie od problemów z sercem (mam tzw wypadanie płatka) później doszły inne czynniki aż zakończyło się takim lękiem że nie mogłam wyjść z domu a leczyłam się sama naturalnymi sposobami ziołami na uspokojenie,magnez+witaminy,miód gryczany ,non stop meliska żeby zasnąć! Do tego afirmacje ,pokonywanie lęków drobnymi kroczkami,pozytywne myślenie.Jeszcze masz do wyboru metode Schulza, homeopatię, jogę, akupunkturę,bsm i dużo innych omawianych na forum wystarczy poszukać powodzenia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciesze sie ze mi chcesz pomoc ale musze brac leki choc krotko ale mam taka potrzebe bo sama nie dam rady chcialabym znac jakies dobre ziola lub tabletki ziolowe ale nie znam zadnych ja mam zla sytuacje w domu i dlatego nie moge sobie poradzic

 

[ Dodano: Sro Lip 19, 2006 6:54 pm ]

:cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz tabletek ziołowych i ziół jest dużo ale ty musisz w tym wszystkim uważać bo skoro bierzesz leki na serce i psychotropy a jeszcze chcesz brac zioła to nie wiem czy aby nie za dużo?Trzeba sie na coś zdecydować bo co w nadmiarze to szkodzi pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem ze xanax uzaleznia ale co mam zrobic jak mnie telepie w srodku czy bralas kiedys B L W to lek uspakajajacy w szpitalach

 

[ Dodano: Sro Lip 19, 2006 8:13 pm ]

wiem ale podaj mi konkretny lek na uspokojenie i nerwice i spanie ja chetnie bede brala a teraz mnie telepie i cisnienie skacze a puls ja chodze do zielarskiej apteki bo mam tam znajoma

 

[ Dodano: Sro Lip 19, 2006 8:16 pm ]

chce sie leczyc ziolami ale nie znam konkretnych bralam kilka ale krotko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez tak mam że mnie telepie :cry::cry: cholerna nerwica :twisted::twisted:

łapska mi latają :roll::roll: też brałam xanax , dosyc długo , fakt jest dobry, chciałam go brac codziennie ale mój lekarz mi po dwóch miesiącach kazał powoli odstawiac teraz biorę odpowiednik xanaxu- alprox (też dobry) ale biorę go tylko w awaryjnych sytuacjach

też chętnie przeszłąbym na ziólka , chyba porozmawiam z moim lekarzem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:roll: dlaczego sie nie odzywasz .U mnie byl wczoraj lekarz i powiedzial ze cisnienie dobre zapomnial ze biore leki na cisnienie i stwierdzil nerwice lekowa ,powiedzial zebym sie nie przejnowala i przepisal mi B L W czyli brom luminal i waleriane to lek robiony ale co to za lek. ja go mialam to wycisza ale chyba nie leczy nerwicy, moze znalazlas jakis lek dla mnie ziolowy ,a Kalms co to za lek mam dzieci i musze byc zdrowa i wychowac je aja jestem ciagle chora

 

[ Dodano: Czw Lip 20, 2006 5:58 pm ]

:cry: ja sie bardzo zle czuje bola mnie plecy i klatka piersiowa jest mi zle a nie mam zadnego leku

 

[ Dodano: Czw Lip 20, 2006 6:00 pm ]

:cry: bardzo sie zle czuje wszystko mnie boli i w mostku i w plecach

 

[ Dodano: Czw Lip 20, 2006 6:01 pm ]

wiem ze xanax uzaleznia ale co mam zrobic jak mnie telepie w srodku czy bralas kiedys B L W to lek uspakajajacy w szpitalach

 

[ Dodano: Sro Lip 19, 2006 8:13 pm ]

wiem ale podaj mi konkretny lek na uspokojenie i nerwice i spanie ja chetnie bede brala a teraz mnie telepie i cisnienie skacze a puls ja chodze do zielarskiej apteki bo mam tam znajoma

 

[ Dodano: Sro Lip 19, 2006 8:16 pm ]

chce sie leczyc ziolami ale nie znam konkretnych bralam kilka ale krotko

 

:cry:

 

[ Dodano: Czw Lip 20, 2006 6:08 pm ]

leczy mnie kilku lekarzy i nie wiem ktorego sluchac mam cala apteke w domu i nie wiem ktory lek brac jest mi zle i sie zle czuje czy bralas BLW to lek robiony tj, brom luminal i waleriana mam dosc chemi i lekarzy ale jak ich widze to mi lepiej i chodze co 2 dzien

 

[ Dodano: Czw Lip 20, 2006 6:23 pm ]

leczy mnie kilku lekarzy i nie wiem ktorego sluchac mam cala apteke w domu i nie wiem ktory lek brac jest mi zle i sie zle czuje czy bralas BLW to lek robiony tj, brom luminal i waleriana mam dosc chemi i lekarzy ale jak ich widze to mi lepiej i chodze co 2 dzien

 

[ Dodano: Czw Lip 20, 2006 6:25 pm ]

:cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marzenno skąd ja to znam bóle w klatce piersiowej i bolące plecy, kiedy budziłam się rano czułam sie jakbym tonę węgla przerzuciła.Brałam jakieś ziółka, ale to mi nie pomagało. Tez miałam różne leki ale pomógł mi dopiero efektin. Bóle w klatce ustały(myślałam że mam coś z sercem, ten okropny ból i drętwienie lewej ręki) Myślę że musisz natrafic na lek odpowiedni dla siebie.Ziółka mam zamiar pic kiedy już będzie lepiej, kiedy odstawię leki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marzena niestety nie kazdemu pomaga to samo mnie pomogły ziółka melisa i mieszanka ziolowa neuroflos z tego co wiem bardzo dobre są krople bacha więcej wiadomości o nich znajdziesz na forum (wejdz w opcje szukaj) niestety leczenie ziołami wymaga czasu i cierpliwosci a nie kazdemu jej starcza.Według mnie nie powinnaś wszystkich lekarstw razem mieszac tylko zdecydować sie na jakąś konkretną drogę leczenia chodzisz na terapię?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×