Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Poznań] Poznań...okolice...


drań

Rekomendowane odpowiedzi

Możemy zrobić tak,że gdy pogoda dopisze, to jedziemy nad Rusałkę. W przeciwnym razie jakiś pub na mieście (znowu Farma?).

Co do pierwszej opcji proponuję miejsce spotkania przy skrzyżowaniu Nad Wierzbakiem/Małopolska (dojeżdżają tam tramwaje 9 i 11 z Teatralki). Sam Park Sołacki jest już miejscówką z klimatem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do pierwszej opcji proponuję miejsce spotkania przy skrzyżowaniu Nad Wierzbakiem/Małopolska (dojeżdżają tam tramwaje 9 i 11 z Teatralki). Sam Park Sołacki jest już miejscówką z klimatem.

Dokładnie tam się spotkamy ,zabrać napoje :smile: chłodzące godz 19:00 jak co kom do mnie znany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ano było spotkanie, ale wszystko przed Tobą Capria. :D

Co do pytania o to krematorium, które panuje na dworze to ja, jako osobnik zimnolubny dogorywam. Ale Wy powinniście być zadowoleni, wszak twierdziliście w piątek że lubicie lato. Proszę zatem nie narzekać. :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich :smile: Ja jestem zupełnie nowa na forum, w Poznaniu mieszkam od miesiąca i bardzo chcę Was poznać :smile: Póki co, nie poznałam jeszcze żadnego nerwicowca z miasta. Mam 27 lat, leczę się już chyba z 10, cierpię na zaburzenia lękowo-depresyjne. Chętnie podzielę się swoimi doświadczeniami :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zarąbiście :smile: Będę uważnie śledzić forum; będzie przewspaniale jak jakieś spotkanie odbędzie się jeszcze przed Woodstockiem. A czy ktoś z Was wybiera się może?

A awatar tęczowy, bo tęcza poprawia humor :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panel(Waldek to Ty?

Kochani,ja wyjeżdzam na wakacje, jak chcecie wykombinujcie spotkanie,ale upały nadal mają być.

Chawa woodstock mówisz 30.07-1.08 ja niestety nie wybieram się ,ale moze inni?

 

 

pozdrowionka

 

Kasia

 

a gdzie by zrobic to spotaknie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×