Skocz do zawartości
Nerwica.com

RPA 2010!


yans

Rekomendowane odpowiedzi

Z piwka i meczu- tym razem zadowolona :D

 

Holandia może sobie wygrać, byle tylko nie Niemcy! Nie cierpię, gdy brzydota futbolu triumfuje :evil:

 

Oczywiście najlepiej żeby wygrała Hiszpania! :105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka brzydota?Niemcy grają pięknie,strzelają bramki,ich zawodnicy spisują się wyśmienicie.Te ich kontry szybkie,coś pięknego,"he he he".

 

[Dodane po edycji:]

 

Człowiek nerwica, nie podzielam Twojego zdania. Nie lubię takiej gry. Bramki owszem strzelają ... pod koniec meczu :roll:

Raczej na początku meczu....,a Hiszpanie kiedy strzelają?...:-)

Niemcy nie są już tą drużyną która jeszcze w 2004 roku grała jak to mawiają tzw."eksperci z TVP" - antyfutbol.Od Mistrzostw Świata w Niemczech grają naprawdę ładnie i muszę to przyznać niestety...niestety,bo też nie lubię Niemców ale trzeba docenić ich zmianę stylu gry,zresztą zmiana ta przyniosła im wymierne korzyści w postaci 3 miejsca w 2006,finału w 2008,i jak na razie półfinału w 2010 roku.

Poza tym porównując grę Hiszpanii do Niemiec - obiektywnie Niemcy grają zdecydowanie lepiej.I tu znów niestety.

 

aa sorry Natascha-zobacz pw ode mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

człowiek nerwica, bardzo obawiam się meczu Hiszpania- Niemcy.

Hiszpanom kibicuję przede wszystkim z prywatnych powodów. Z przykrością stwierdzam, ze obecnej Hiszpanii sporo brakuje do tej z przed 2 lat ... ale to i tak świetna drużyna ... trzymam za nich kciuki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczorajszy mecz Hiszpanii... Zacznijmy od tego, że było 1:0 dla Paragwaju w pierwszej połowie. Czy tu trzeba coś komentować?

 

Tyle dobrego, że Niemcy mają utytułowanego przeciwnika do pokonania.

Wąsikom należy się solidny łomot za postawę na tym turnieju.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Linka, czepiasz się ;)

 

Wiecie co? Chyba jednak wygrają dzisiaj Hiszpanie. Wiele by na to wskazywało, i nie mówię tu wcale o Paulu-ośmiornicy:) Prawdopodobnie zobaczymy wyraźnie inną Hiszpanię niż dotychczas. Niemcy natomiast... Chciałbym, żeby utrzymali impet, ale nie dałbym głowy. Oby wszystko zagrało jak trzeba. Duet Opole-Gliwice do boju ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle dobrego, że Niemcy mają utytułowanego przeciwnika do pokonania.

Wąsikom należy się solidny łomot za postawę na tym turnieju.

 

No i co Krzysiu, łyso Ci!? :P

 

Gdyby jeszcze Niemcy przegrali mecz o trzecie miejsce...wynagrodziłoby mi to brak Argentyny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle dobrego, że Niemcy mają utytułowanego przeciwnika do pokonania.

Wąsikom należy się solidny łomot za postawę na tym turnieju.

 

No i co Krzysiu, łyso Ci!? :P

 

Gdyby jeszcze Niemcy przegrali mecz o trzecie miejsce...wynagrodziłoby mi to brak Argentyny.

 

Hahahahaha... mi też. Nawet bym się cieszyła, jakby Urugwaj zdobył brązowy medal. :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie przepadam za Hiszpanią, ale muszę przyznać, że należało jej się wczoraj zwycięstwo. Grali wysoko, cisnęli, cisnęli i wycisnęli. Co prawda dostali pole w prezencie od Niemców, no ale jeśli ktoś oddaje pole...

 

Rola faworytów przytłoczyła młodych zawodników niemieckich, chłopcy podeszli ze zbyt dużym respektem do rywali. Cofnęli się do defensywy, a Hiszpanie mogli sobie bardzo śmiało poczynać, jak wszyscy widzieliśmy. Nie ma co się zachwycać nad ich kontrolą piłki i skutecznością podań. Nikt ich nie cisnął, to mogli sobie pograć.

 

Mecz finałowy... W sumie jest mi raczej obojętny. Nie ma za bardzo komu kibicować. Chociaż na dzień dzisiejszy chyba nawet wolałbym wąsików na mistrzów. Do Holandii nie jestem przekonany. Widziałem ich trzy ostatnie mecze, i baardzo daleko mi do zachwytów. Nuda chwilami wręcz do obrzygania. Natomiast Hiszpanie pokazali wczoraj dobry pressing na silnej obronie niemieckiej, i tutaj mają jakiegoś plusa.

 

p.s. a te Wasze okrzyki "Viva Espana!!!" to strasznie prymitywny kicz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hiszpania grala wczoraj zadziwiajaco precyzyjnie. Cos niesamowitego.

 

Niemcy w pierwszej polowie swietnie kryli dobrze atakujacych Hiszpanow. Pomimo swietnych i dokladnych podan.

 

Jednak bylo kwestia czasu kiedy przy takiej grze cos wcisna naszym sasiadom.

 

Niemcom tez trza oddac, ze mogli kropnac tez ze dwa razy gola - jednak kiedys musial przyjsc na nich "pech" - bo wczesniej wchodzilo im niemal wszystko.

 

Aczkolwiek final raczej nie budzi takich emocji (przynajmniej u mnie).

 

Najbardziej emocjonujace spotkania wedlug mnie to :

 

- Anglia : Niemcy

- Niemcy : Argentyna

- Niemcy : Hiszpania

 

A wedlug Was?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×