Skocz do zawartości
Nerwica.com

RPA 2010!


yans

Rekomendowane odpowiedzi

Nie no, to jest jakiś koszmar.... Kto kibicował Ghanie, kto widział to wszystko na własne oczy, ten wie o co chodzi... Piłka nożna kompletnie nie jest na moje nerwy, od jutra przestaję się angażować w jakiekolwiek kibicowanie. Pierdo.le!

 

:? :? :?

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak ja się ciesze ,że nie jestem kibicem :D:D

 

[Dodane po edycji:]

 

kiedy jakaś impreza piłkarska na Jamajce ..kibice gotowi do dopingu

 

 

1277744714_by_Dajmosek_500.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda Gany :(

 

Wielka szkoda... Gdyby udało im się strzelić karnego...

 

BTW - moim zdaniem za takie zagranie ręką, jakiego dopuścił się Urugwajczyk, powinno być automatyczne przyznanie przeciwnikowi gola, albo samym Urugwajczykom bramki samobójczej.

 

Trzymam kciuki za Argentynę!!! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Goldie, patrzę i się wkurzam! Nie tylko na szwabów, też na komentatora :?

Typowo niemiecka piłka- strzelić jednego, farciarskiego gola i bronić sie całą drużyną :evil: Boze chyba nie ma brzydszej piłki niz niemiecka!

 

Mam nadzieję, ze Argentyna się weźmie w garść i pokaże co potrafi!

 

[Dodane po edycji:]

 

Qrwa! Dalej nie patrzę na ten gówniany mecz! :evil:

 

Mierda completa! :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Natascha - co to był za mecz... Maskara jakaś... Argentyna przegrywa z Niemcami 0:4.

 

Też nie lubię stylu gry Niemców... Bo w mojej opinii, to wcale nie jest aż tak dobra drużyna, za jaką się ich uważa... Nie porywają swoją grą... Poza tym - fart i jeszcze raz fart - i tak od lat...

 

Mam nadzieję, że nie wygrają tego turnieju... Oby zwyciężyła Hiszpania albo Holandia. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta, chcielibyście.

 

Jest sprawiedliwość na tym świecie, jest Bóg. Zlitował się nade mną dając znak, że jednak warto angażować się emocjonalnie w piłkę nożną:) I wyrównał mi z nawiązką wczorajszą traumę po przegranej Ghany ;)

 

Tak tak... "Farciarskie gole", "obrona całą drużyną", "brzydka niemiecka piłka"... Czasem jak niektórzy pier.dolną, to aż ręce opadają. Ale rozumiem dobrze, że to z frustracji. Bez ironii. No, może z maleńką drobinką :smile:

 

Trafił się porządny przeciwnik i słabości Argentyny wypłynęły na wierch jak gówno ze ścieku. Adios Diego! Fajny z ciebie koleś, zabawny, sympatyczny i w ogóle, ale trenerem być nie umiesz.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak tak... "Farciarskie gole", "obrona całą drużyną", "brzydka niemiecka piłka"... Czasem jak niektórzy pier.dolną, to aż ręce opadają. Ale rozumiem dobrze, że to z frustracji. Bez ironii. No, może z maleńką drobinką :smile:

 

No bo prawda jest taka, że pięknej piłki to Niemcy nie grają. Nie powiem, że nie są skuteczni, ale farta, to oni nie raz już mieli.

 

Na opadające ręce polecam ćwiczenia. :P:mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×