Skocz do zawartości
Nerwica.com

Kicz i kiepski gust


Gość Natascha

Rekomendowane odpowiedzi

linka zgadzam się, panienki chodzące na obcasach, jak na szczudłach, wyglądają żałośnie. Po co zakładać buty, w których nie umie się chodzić?

 

ALEKS takie pięćdziesięcioletnie ''mulatki'' z włosami w kolorze jajecznicy to chyba jakiś rodzaj subkultury. :mrgreen: Ja mam co najmniej trzy takie panie w swojej okolicy. Z drugiej strony wesoło z takimi ludźmi. :mrgreen:

 

Z cekinkami czy brylancikami akurat nie do końca się zgadzam. To kicz, który w rozsądnych ilościach akceptuję. Cekiny są świetne w klubie- fajnie odbijają światła.

 

Jako dziecko byłam wielka miłośniczką kiczowatych ozdóbek i wszelkiej maści jarmarków. Pamiętacie takie pierścioneczki z podwójnym oczkiem, dla 5/7letnich dziewczynek? Ja miałam wszystkie kolory :great::mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie (choc wiem,że to poczytny "pisarz",i domyslam sie,że mi sie za to dostanie) kiczem i grafomanią są dziela Paula Coelho-melodramatyczne i powtarzalne.

:pirate:

Kalwi i Remi

muzyka techno

pseudotechno i inne podroby

polski rap oprocz Kalibra,Ostrego,może Łony.

filmy,w ktorych wystepują sami piękni ludzie

:lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I kolejne kicze mi się przypominają odnośnie nk - dawanie po katastrofie samolotu 10 kwietna zdjęć Kaczyńskiego i jego żony na czarnym tle ze świeczką. Oczywiście 90 % niewiele o nich wiedziało, albo wcześniej na nich bluzgało... każdy chce pokazać jaki to on jest "poruszony" po śmierci... tu moim zdaniem wychodzi ludzka tępota umysłowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie cierpię kiczu!

Za kicz uważam:

-białe kozaczki

-opaleniznę

-za ciemny fluid

-za dużo tapety na twarzy

-za krótkie mini

-złote i srebrne buty/torebki

-obrazy z jeleniami na ścianach

-wystrój domu a la lata '80...

-pasemka na włosach

-za długie tipsy

-kino Bollywood

-podróbki znanych marek np D&G, CC itd itp

-disco polo i muza typu 'Doda, Andrzejewicz'

-fotka.pl

-robienie dziubków do zdjęć

-robienie sobie samemu fotek telefonem

-pozowanie na starszego/ą niż się jest

-babcie ubrane wyzywająco

 

A szpilki kocham, ale ja jestem dorosła :P:mrgreen::yeah:

 

...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

krasnale ogrodowe,wozy drabiniaste,sztuczne studnie typu -żuraw,różowe pelikany ..i pudelek miniaturka który tego wszystkiego ..niby pilnuje .Mowa o ogrodach .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

opaleniznę

Rozumiem, że chodzisz ubrana jak beduin na pustyni, skoro zwykła opalenizna dla ciebie to kicz... chyba, że masz na myśli tą z solarium ;)

 

Rzadko wystawiam się na słońce, a jak już to smaruję się dobrym filtrem. Nigdy nie opalam twarzy, nie chcę mieć zmarszczek. Może dlatego, że sama z siebie mam cerę taką oliwkową i nie muszę jej opalać, nie wyglądam jak mąka. Poza tym opalenizna jest passe.

Zwykła i nie przesadzona opalenizna tzw. letnia, nie jest dla mnie absolutnie kiczem, jeśli komuś pasuje to jestem jak najbardziej na tak, taka opalenizna jest seksowna. Sama czasem lubię się poopalać na plaży (wyłączając twarz), ale chodzi mi o taką przesadzoną opaleniznę albo taką wywodzącą się z solarium lub z samoopalacza. Przykład poniżej. Koszmar.

doda.jpg.d5b1844cef98582fd2e150a6831806d9.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śliczna,naturalna dziewczyna.Aż milo popatrzec :lol:

 

Uwierzcie z naturalną opalenizną też można przegiąć.Masa czerwonych,napuchniętych kobiet z odchodzącą skórą i śmierdzących z oddali spalenizną na Monciaku w lato wywoluje już z daleka odruch wymiotny :!: Ale one sądzą,że są sexy :angel:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam jak w liceum kumple namawiali mnie i nie tylko mnie, żebym poszedł na solara... mimo, że nie byłem biały jak pergamin, u mnie prawie wszyscy chodzili, skąd takie zapędy to ja nie wiem :shock:

Albo pamiętam jak dziewczyny przed studniówką się kilka dni przed na chama opalały w solarium... przyszły takie do szkoły z całymi czerwonymi, napuchniętymi twarzami, że nie dało się na to patrzeć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×