Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nie mogę znaleźć chłopaka/dziewczyny


peace-b

Rekomendowane odpowiedzi

Bo prawda jest taka, że to kobieta w 90 % przypadków wybiera partnera. Większość facetów, nawet tych najbardziej asertywnych i inteligentnych nie będzie wybrzydzać, gdy będzie do niego startowała ładna, mająca coś w głowie, interesująca panna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A moim zdaniem najlepszym sposobem, żeby znaleźć, jest przestać szukać.

Zgadzam się.

 

Nie zgadzam się z tym, że kobiecie jest łatwiej znaleźć - szanse są równe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę znaleźć, bo po I siedząc w domu jak ja i nie obracając się wśród ludzi się nie znajdzie, po II blokuje mnie poza tym tylko nn, nie żadna nieśmiałość, głównie po prostu pieprzona nerwica. Margaryna9Niestety wiadomo, że kobiecie z zaburzeniami łatwiej znaleźć chłopa, niż chłopakowi z zaburzeniami dziewczynę.

 

Nie powiedziałabym... Kobiety niestety też blokuje choroba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam co rozumiecie przez szukanie kogoś?Ja rozumiem to jako nastawianie się tylko i wyłącznie na uczucia wyższe w kontaktach z kobietami....przez co te relacje są jeszcze gorsze.Przez szukanie rozumiem również buszowanie po portalach spolecznościowych i randkowych w wiadomym celu.

 

Czy kobiecie jest łatwiej znależć? Nie sądzę. Szanse są 50/50 .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

człowiek nerwica:

" Tak się zastanawiam co rozumiecie przez szukanie kogoś?Ja rozumiem to jako nastawianie się tylko i wyłącznie na uczucia wyższe w kontaktach z kobietami...."

 

Hmm. Ciekawe. Naprawdę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Refren,mogła byś rozszerzyć swoją wypowiedż,a nie pisać w 3 słowach.

Odpowiedziała byś na moje wcześniejsze pytanie w poprzednim poście...

 

No ale dobra,nie wymagajmy zbyt wiele od ludzi po 22...

 

Chodziło mi o to,że bardziej faceci/kobiety wtedy wg mnie,szukają w kobietach/facetach tylko i wyłącznie miłości,przez co...jej nie znajdują.

Oczywiście poprzez szukanie rozumiem także głupie łażenie po dyskotekach,pubach,i innych takich miejscach,na siłe podchodzenie do kobiety i próby podrywu..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Człowieku nerwico, zastanowiło mnie stwierdzenie o uczuciach "wyższych", takie zagadkowe trochę dla mnie, ale już rozumiem. Ogólnie się zgadzam z Tobą, miałam coś podobnego na myśli wcześniej, po prostu to subiektywne co jest wyższym uczuciem a co niższym i czy coś w ogóle jest, bo można to różnie rozumieć. A jeśli ja bym miała tak wartościować, to według mnie mężczyźni szukając kobiety raczej są nastawieni na uczucia "niższe", bo patrzą przez pryzmat seksualny, ale dobrze, że ktoś uważa tak jak Ty. Tylko się zdziwiłam, że ktoś to tak ujmuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:why:

 

 

Nie wiem czy to pocieszające czy nie ? Zasadniczo ,że brzydka nie jesteś(niby) to ja nie wiem ...ale jesteś fajna

 

tak jak każdą potwora znajdzie swego amatora ,tak każda paranoja znajdzie swego doctora :D:great: :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę znaleźć, bo po I siedząc w domu jak ja i nie obracając się wśród ludzi się nie znajdzie, po II blokuje mnie poza tym tylko nn, nie żadna nieśmiałość, głównie po prostu pieprzona nerwica. Margaryna9Niestety wiadomo, że kobiecie z zaburzeniami łatwiej znaleźć chłopa, niż chłopakowi z zaburzeniami dziewczynę.

Znowu kobiety z zaburzeniami mają czasami skłonności do dziwnych związków z dziwnymi facetami. Takimi z bardzo niefajnymi zaburzeniami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A moim zdaniem najlepszym sposobem, żeby znaleźć, jest przestać szukać.

Zgadzam się.

 

Nie zgadzam się z tym, że kobiecie jest łatwiej znaleźć - szanse są równe.

 

Pff, możesz się nie zgadzać, ale fakty są jakie są. Rozejrzyj się wkoło, na tym forum chociażby. Około 90% tutejszych bywalczyń było/jest w jakichś związkach. Nierzadko dorobiły się już potomków. Popatrz sobie na mężczyzn - mniej więcej połowa to prawiczki absolutne.

 

Mógłbym się w ch**j długo rozwodzić dlaczego tak jest, ale po prostu powiem - oczywiście, że kobietom jest łatwiej znaleźć - i kiedy słyszę coś innego, i mam akurat gorszy nastrój, to siekiera się w kieszeni otwiera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stany depresyjno - irracjonalne są moim znakiem rozpoznawawczych, heh nie wiem czy to nie gorzej, zrobić pierwsze wrażenie a potem lipa. Depresja to jest wabik, jak wypowiadam tylko to słowo i widzę żar w oczach, to jest to dobry znak. ;) Jak grymasi, niech spada na bambus.

 

Poleciałam sobie. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A moim zdaniem najlepszym sposobem, żeby znaleźć, jest przestać szukać.

Zgadzam się.

 

Nie zgadzam się z tym, że kobiecie jest łatwiej znaleźć - szanse są równe.

 

Pff, możesz się nie zgadzać, ale fakty są jakie są. Rozejrzyj się wkoło, na tym forum chociażby. Około 90% tutejszych bywalczyń było/jest w jakichś związkach. Nierzadko dorobiły się już potomków. Popatrz sobie na mężczyzn - mniej więcej połowa to prawiczki absolutne.

 

Mógłbym się w ch**j długo rozwodzić dlaczego tak jest, ale po prostu powiem - oczywiście, że kobietom jest łatwiej znaleźć - i kiedy słyszę coś innego, i mam akurat gorszy nastrój, to siekiera się w kieszeni otwiera.

chłopaki, każdy ma prawo mieć swoje zdanie, nie trzeba od razu z siekierą pod kluby latać :mrgreen::lol:

punkt widzenia zależy od punktu siedzenia, pamiętajcie. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czlowiek nerwica , niedawno przyszlem do domu spocony i plama na plecach byla wielkosci pilki do ręcznej i byla wyraznie widoczna. i nie da sie z tym nic zrobic poza zdjeciem tylko tej koszulki no ale to bylby pomysl chybiony przy slabej budowie ciala i jeszcze by sie dziewczyna sploszyla :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby dramatyczna historia i wogóle ale jakoś nie robi na mnie najmniejszego wrażenia. Cholera, zawsze tak było odkąd pamiętam (nie powiem, bo sam się w ten sposób pozbyłem jedynej miłości w moim życiu).

Facet ma troche inne podjeście do tych spraw. Będąc w związku czuje się ubezwłasnowolniony, a mówiąc prościej uwięziony. Gdy koledzy zabawiaja się codziennie z inną laską, tamtego trafia szlag bo też by chciał. W końcu dochodzi do próby i okazuje się, że to jest zajebiste. Na początku myśli, że nic złego nie robi bo zdradził tylko raz, ale to jest jak nałóg. Mało znam ludzi, którzy poważnie podchodzą do związku. Mój kolega tydzień po ślubie zdradził swoją żone na pewnej imprezie.

Nie ma się co dziwić. Faceci się lubią bawić kobietami i vice versa. peace-b, wybacz, że ci to powiem ale całkiem możliwe, że zdradzał cię wcześniej.

yo...

Jak to przeczytałam to mi się niedobrze zrobiło... Jesli Ty i Twoi kumple mają takie podejście i wykazują się zerowym szacunkiem w stosunku do kobiet traktując je jak "towar" do zrobienia sobie dobrze to jest mi was żal. A mając takie podejście gwarantuje Ci że nigdy nie znajdziesz kobiety z którą stworzyłbys stały związek w którym nie czuł byś sie (jak to ciekawie sformułowałeś) "ubezwłasnowolniony, a mówiąc prościej uwięziony", i jesli uważasz że wszyscy mężczyźni tak właśnie podchodzą do zwiazku to widać że mało wiesz o otaczającej Cię rzeczywistości

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×