Skocz do zawartości
Nerwica.com

Powalający lęk w trakcie zasypiania


Zoltan

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Czy zdarzyło się wam,dostać chwilowego,ogromnego lęku w trakcie zasypiania? Jak już wasz umysł powoli znajduje się w fazie snu? Ja właśnie dopiero wstałem,przerażony. Zasypiałem sobie,i nagle dostałem piorunojącego lęku,który trwał z jakies 4-5 sek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ktoś nie śpi tak,jak ja.To był zdaje się atak paniki.Ataki paniki są z reguły krótkie i intensywne.Często największe dolegliwości nerwicowe "przylatują" do nas wieczorem i w nocy.Mnie zdarzało się przed snem czuć niepokój.Natomiast było tak,że zrywały mnie ze snu gwałtowne i silne ataki paniki,które z reguły ustępowały po max 20 minutach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi również. Wyglądało to tak, że nie mogłam w ogóle przełknąć i miałam wrażenie że się duszę i mimo tego, że byłam senna bałam się zasnąć drugi raz, bo wydawało mi się, że tylko kiedy jestem świadoma tego co robię, oddycham. No a jeśli popadam w stan nieświadomości, taki jak sen, to nie będę mogła kontrolować oddychania i się uduszę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzies na forum... moze to tu znalazlem wypasione cwiczenie na odciaganie mysli natretnych, czy jak je kto zwie.

Chodzi o to, zeby nie myslec przez minute.... potem przez dwie (za jakis czas, nastepnego dnia)... potem trzy... itd. itd.

Kiedys to chyba ustepuje ;) Tak pisala osoba, ktora to stosuje ;) Ja zaczalem to stosowac. Powoli dziala...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×