Skocz do zawartości
Nerwica.com

"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!


magdasz

Rekomendowane odpowiedzi

,i do jej rodziców uwarza za swoich bo sie tak do nich zwraca mam i tata jak to słysze żygac mi

każdy chce mieć takich ludzi ...Tobie też zycze ,żebys kiedyś znalazł takich . Dla mnie rodzićelstwo to nie sprawa biologiczna ,tylko emocjonalna .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a psychoterapłęta nie lepszy bo ktoś na forum mi go proponował,samotny i zdołowany to mało powiedziane odechciewa mi się życ ,całe życie zaprzepaszczam bo nie mam sił o nic walczyc ni motywacji nigdy nie pomyslałem że bęe tak żył ,że że z dnia na dzień się będe bardziej dołował i tracił dzień oraz go marnował......zwariuje w smutku samotności nie mam przyjaciuł wszyscy się odwrucili, sam sobie nie poradze a nie chce wracać do aktów desperacji leki nasene i ine lek typy ibuprom i inne i alkochol bo to mi nie pomoże a może zaszkodzić,ale czasami mam ochote tak zrobić.... rozumiecie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Psychoterapeuta to właśnie psycholog...psychoterapia to zazwyczaj ,trudna i bolesna rozmowa ...czasem kilka sesji czasem kilka miesiąc lub lat . Ale to dobra droga ku poprawie własnego losu .

 

Acha ..to właśnie psycholog wybiera Ci rodzaj psychoterapii ..po zdiagnozowaniu

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ghost73, nijak nie jestem wstanie ocenić ,zbyt mało wiem ..nie jestem specjalistą . Czy te rozmowy dają jakiś rezultat ...zmuszają Cie do działania...do przemyśleń ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Psychoterapeuta to właśnie psycholog...

Uuu, nie nie nie......nie wprowadzaj w błąd....psychologiem to jest każdy kto kończy studia psychologiczne......a tym osobom nie dałabym do poprowadzenia nawet terapii na chomikach uzależnionych od kołowrotka :mrgreen:

 

Terapeuta to człowiek który poza mgr. psychologii skończył szkołę podyplomową w kierunku prowadzenia terapii,. a także zwykle doszkalał się na wielu wielu kursach.ma licencję Polskiego Towarzystwa Psychoterapeutycznego:http://www.ptp.org.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=53

Oczywiście, nie znaczy to, że inni terapeuci nie mogą być dobrzy.....ale trzeba odróżnić twardo terapeutów od psychologów.

 

Ghost na Boga ZAINSTALUJ SOBIE PRZEGLĄDARKĘ Z AUTOMATYCZNĄ KOREKTĄ PISOWNI!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wcale dostałemzadanie opisac swuj dzień w sczegułach,juz to zrobiłem nie wiem czy jakiś psychoterapełta mi pomoże mam nadzieje że będzie lepiej jak nowego znajde może będzie bardziej podchodził do swojej pracy bo ten psycholo to taki sobie.... jutro mam spotkanie z nią....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziękuje linka za sprostowanie,dalej nie wiem co dalej będzie z moim życiem psychiką i poglądem na świat i ludzi ,chyba juz całkowicie się zamkne w sobie i koniec tak chyba jest najlepiej będe samotny i nie potrzebny nikomu i koniec .....obawiam się ze zwariuje ......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziękuje linka za sprostowanie,dalej nie wiem co dalej będzie z moim życiem psychiką i poglądem na świat i ludzi ,chyba juz całkowicie się zamkne w sobie i koniec tak chyba jest najlepiej będe samotny i nie potrzebny nikomu i koniec .....obawiam się ze zwariuje ......

 

Moim zdaniem ..właśnie to jest najprostsza droga do zwariowania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co z tego jak np jak jade pociągiem do pracy i wysiadam z pociągu to odrazu wymijam ludzi bo czuje się żle jak jestm za nimi jak bym był na końcu i zawsze ich wyprzedzam patrzą się jak na debila że tak szybko chodze ale mam to w nosie ,a mam takie pytanie ,bo tydzień tremu skończyłem egzaminy i w czasie egzaminów nie mogłem zasnąc bo do 2 lub 3 sie uczyłem i po egazminach jak wracałem by się wysapac brałem SENOMAG i biore do teraz już od 2 tygodni sądzicie że mogę się od tego uzależnic i czy ma to jakieś skutki negatywne znacie może ten produkt?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ghost73, weź zanim zadasz kolejne pytania retoryczne użyj googli i sprawdź sobie trochę informacji samemu... Nawet forum nie chce Ci się przeglądać - a tutaj większość przypadłości, problemów jest już opisanych, wystarczy tylko swoje "dopasować".

PS. nie radzę przedawkowywać Ibupromu... Skończy się na płukaniu żołądka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co sądzicie o tym że słysze głosy rozmowy wieczorem i dreszcz mnie przechodzi jak otwieram dżwi a tam nikogo ,czasami boje się swojej psychiki...?

 

Masz nerwy w strzępach ,musisz nad tym popracować z fachowcem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale niby czemu nerwy w strzępkach dlatego że myśle o śmierci za pomocą leków nasenych czy dla tego że nie umiem żyć i nie wiem co zrobić by nie zwariowac na tym śiwecie ktury uwarzam za nie powiem jaki ale nie wiem wariuje już to wiem napewno i gadam do siebie sam nieżle co nie psychika mi zwariowała i oszalała :cry:

 

[Dodane po edycji:]

 

ale niby czemu nerwy w strzępkach dlatego że myśle o śmierci za pomocą leków nasenych czy dla tego że nie umiem żyć i nie wiem co zrobić by nie zwariowac na tym śiwecie ktury uwarzam za nie powiem jaki ale nie wiem wariuje już to wiem napewno i gadam do siebie sam nieżle co nie psychika mi zwariowała i oszalała :cry:

 

[Dodane po edycji:]

 

sory dwa razy mi się skopiowało to samo ,czuje się wariatem ktury nie powinien byc na tymświecie bo się niszcze coraz bardziej moja psychika już dawno zwariowałą,Eminem Rap USA daje mi chwile uciechy jak słucham i pisze texty swoje....?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie temu ...myślisz o śmierci ,prawdopodobnie z powodu depresji .Walcz z tym .Da się wygrać .

Próbowałem się zabić kilka razy ...teraz próbuje żyć ...bo czemu nie ? I tobie też polecam walkę ...nie ma co poddawać się bez walki .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×