Skocz do zawartości
Nerwica.com

RPA 2010!


yans

Rekomendowane odpowiedzi

12?Ja doliczyłem się 11,no chyba,że miałeś na myśli kibiców w roli przysłowiowego 12 zawodnika :P

2 cytaty z Jacka Gmocha:

 

"Stare polskie porzekadło mówi yyy że yyy ooooo tu właśnie mamy składy w bramce Cesar yyy wygrał Champion League yy..." :mrgreen:

 

"Popatrzcie na te ręce, jak skrzydła. Huknął tak że aż mózg staje HE HE HE HE :mrgreen:"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Człowiek nerwica a sędzia!? Kto przyznaje czerwoną kartkę za coś takiego!? :shock:

 

A z tymi Koreańczykami to rzeczywiście. Dzisiaj rozmawiałam z mamą, mówiła, ze oglądała gdzieś, ze grozi im coś na kształt łagrów :shock::zonk: ... KOSZMAR! Mam nadzieje, że to nieprawda!

Aż mi głupio, że się cieszyłam ze zwycięstwa Portugalii...brrrr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie, po pierwszej połowie Anglia prowadzi 1:O! No nareszcie się chłopaki pozbierały. Nawet lepiej, wreszcie grają, jak na nich przystało. :mrgreen: Właściwie powinno być 3:0.

 

Bravo dla Defoe! Rooney i Milner też świetnie. Oby tak dalej. Dobra spadam na drugą połowę. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ładnie się pokazuje. Kiedyś to była moja drużyna nr 1, ale to było za czasów Alana Shearera... to był świetny piłkarz i żadna późniejsza gwiazda angielskiej piłki do pięt mu nie dorastała... I w dodatku nie był brzydki :mrgreen:

 

Jak tak patrzę na ten meczyk, to włączył mi się mój angielski sentyment...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Magdaa, ło matko, cóżeś nam tutaj zafundowała :mrgreen: Jadłem sobie akurat kanapeczki, i nie mogłem patrzeć na te kłaki :mrgreen:

 

 

Dzień piłkarsko przeszedł pomyślnie przez duże P. Angole wygrały, i zwłaszcza Szkopy, pokazując nawet jakąś tam klasę. Całkiem sympatyczna i niezła Ghana awansowała dalej mimo porażki, a serbskie karaluchy odpadły. Szafa gra, sialala.

 

Uch, się ucieszyłem, że to właśnie Oezil strzelił bramkę... W zasadzie, nie przypominam sobie, żebym kiedykolwiek bardziej przeżywał jakiś mecz. Gest Marcinkiewicza poszedł w ruch :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Francuzi wracali z lotniska pod eskortą policji :P

 

[Dodane po edycji:]

 

Ale jazda, Słowacy prowadzą 1:0! Gdyby wyeliminowali Włochów zmartwiłabym się ... nie bardzo :P

 

[Dodane po edycji:]

 

ALE JAJA, Słowacy wysłali Włochów do domu! :mrgreen:

 

[Dodane po edycji:]

 

Mundial tak pięknie się układa :D ... a temat umarł :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzisz Goldie mówiłam, ze Angole wyjdą! :D

 

Bardzo mnie to cieszy Natascha. :mrgreen: Tylko, że teraz czeka ich bardzo ciężki mecz z Niemcami.

 

Co do faworytów - to, w mojej opinii, najbardziej będą się liczyć - Argentyna, Holandia, Brazylia i Paragwaj.

 

Jednak mundialowe zmagania i ich wynik, zresztą jak już to pokazał turniej w RPA, są nieprzewidywalne. Zatem Anglików nie ma co, na ten moment skreślać... Być może powtórzą sukces z 1966. :D

 

Francuzi i Włosi do domu - w sumie, to im się należało. ;)

 

[Dodane po edycji:]

 

PS: Magda - ładne fotki - wzbogaciły temat. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Goldie, ja w mistrzostwach idę, ze tak powiem, za głosem serca ;). Od początku kibicuje Hiszpanii i Argentynie bo mam tam znajomych i kocham obie nacje :105: ... a że przy okazji mają świetne drużyny :D - tym lepiej! :P

Co do faworytów? Np. Brazylia zawsze jest faworytem- a ja nigdy jej nie kibicuję.

 

Na razie mistrzostwa idą po mojej myśli. Wkurzyło mnie tylko wyjście z grupy USA :x ale mam nadzieję, ze dzisiaj odpadną( chociaż raczej nie obejrzę całego meczu bo mam inne plany na wieczór :twisted:) Nawet nie denerwują mnie Niemcy odkąd maja Łukasza Podolskiego. :105:

 

[Dodane po edycji:]

 

Aha , w meczu Anglia- Niemcy jestem oczywiście za Anglią! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Natascha - Ghana skopie tyłki USA! ;) Bardzo na to liczę. :mrgreen:

 

Argentyńczycy, czy Hiszpanie - wiadomo gorąca krew. Też przepadam za południowcami. :mrgreen::D Pomimo tego, że pałam sympatią do ekipy Canarinhos, to mają już tyle tytułów mistrzowskich, że tym razem mógłby wygrać ktoś inny. ;)

 

[Dodane po edycji:]

 

Ghana wygrała!!! Miałam rację. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Argentyńczycy, czy Hiszpanie - wiadomo gorąca krew. Też przepadam za południowcami. :mrgreen::D

 

Haha, tak sobie czasami myślę, gdy trafiam na deklaracje takie jak wyżej - jakim cudem Wy, fanki południowców, możecie w ogóle patrzeć na te wszystkie słowiańskie pokraki wokół siebie? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Argentyńczycy, czy Hiszpanie - wiadomo gorąca krew. Też przepadam za południowcami. :mrgreen::D

 

Haha, tak sobie czasami myślę, gdy trafiam na deklaracje takie jak wyżej - jakim cudem Wy, fanki południowców, możecie w ogóle patrzeć na te wszystkie słowiańskie pokraki wokół siebie? ;)

 

Słowianie, to bynajmniej nie żadne pokraki. :P A tak poza tym, to nie możemy zachwycać się latynosami? Przecież to takie fajne chłopaki. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słowianie, to bynajmniej nie żadne pokraki. :P A tak poza tym, to nie możemy zachwycać się latynosami? Przecież to takie fajne chłopaki. :mrgreen:

 

Jeśli chodzi o Argentyńczyków to miałam na myśli dziewczynę ;)- koleżankę poznaną w Hiszpanii, która jakiś czas temu była odwiedzić nas w Polsce. Bardzo podobała jej się Polska, nakupowała hurtowe ilości oscypka i chałwy :mrgreen: i prawdopodobnie przyjedzie po wakacjach, w odwiedziny :D .

 

Co do słowiańskich pokrak? Owszem, uważam, ze występuje takie zjawisko. Są to np. wyjeżdżający do Holandii Polacy, którzy ledwo zarobią tam parę euro i juz robia się bardziej holenderscy niż Holandia :? , opluwają kraj- z którego pochodzą i obrabiają dupę rodakom :evil: . Myślą chyba, że w ten sposób zyskają sympatię tych Holendrów, Niemców czy Anglików- tymczasem grubo się mylą...w żadnym kraju nie lubią takich ludzi!

Na dodatek inni Polacy muszą świecić oczami za takie kur...wo.

 

Goldie dzisiaj mecz Anglików! :D Mam nadzieję, ze poślą Niemców do domu ... chociaż bardzo lubię Łukasza Podolskiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słowianie, to bynajmniej nie żadne pokraki. :P A tak poza tym, to nie możemy zachwycać się latynosami? Przecież to takie fajne chłopaki. :mrgreen:

 

Jeśli chodzi o Argentyńczyków to miałam na myśli dziewczynę ;)- koleżankę poznaną w Hiszpanii, która jakiś czas temu była odwiedzić nas w Polsce. Bardzo podobała jej się Polska, nakupowała hurtowe ilości oscypka i chałwy :mrgreen: i prawdopodobnie przyjedzie po wakacjach, w odwiedziny :D .

 

Co do słowiańskich pokrak? Owszem, uważam, ze występuje takie zjawisko. Są to np. wyjeżdżający do Holandii Polacy, którzy ledwo zarobią tam parę euro i juz robia się bardziej holenderscy niż Holandia :? , opluwają kraj- z którego pochodzą i obrabiają dupę rodakom :evil: . Myślą chyba, że w ten sposób zyskają sympatię tych Holendrów, Niemców czy Anglików- tymczasem grubo się mylą...w żadnym kraju nie lubią takich ludzi!

Na dodatek inni Polacy muszą świecić oczami za takie kur...wo.

 

Goldie dzisiaj mecz Anglików! :D Mam nadzieję, ze poślą Niemców do domu ... chociaż bardzo lubię Łukasza Podolskiego.

 

Natascha - nie dziwię się tej koleżance, bo kto raz spróbuje polskiego jedzenia... :mrgreen:

 

Z tymi Polakami, którzy potrafią się przenarodowić w 5 sekund... Strasznie wqrwia mnie mentalność takich ludzi i szczerze mówiąc bohaterowie narodowi się przez nich (przepraszam za to określenie) w grobach przewracają... Bo za co walczyli?! Za to, żeby jakiś gówniarz opluwał polską flagę... Dla mnie to też jest k*restwo.

 

Ja też mam nadzieje, że Anglia pokona Niemcy! Go England! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×