Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wybory Prezydenckie + II tura


Gość Magdaa

Na którego kandydata oddasz swój głos w II turze wyborów prezydenckich:  

54 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Na którego kandydata oddasz swój głos w II turze wyborów prezydenckich:

    • nie wybieram się na II turę wyborów
      15
    • Jarosław Kaczyński
      17
    • Bronisław Komorowski
      22


Rekomendowane odpowiedzi

I teraz mam w dupie czy wygra Bronek czy Jarek- dla mnie to to samo zło. Nie będzie mnie nikt zmuszał do głosowania.

 

Jeśli dla Ciebie Bronek i Kaczyński = to samo, to może i faktycznie zostań tego dnia w domciu. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Natascha, nie będzie niczego :lol::lol::lol:

Taak to mi zawsze poprawia nastrój ;)

 

[Dodane po edycji:]

 

Rozśmiesza mnie też Jarosław K., jeszcze kilka miesięcy temu SLD było cytuję" Organizacją przestępczą" którą powinno sie było rozwiązać, a teraz tak ślicznie płaszczy się, żeby "oddali" mu swoich wyborców i nie nazywa ich nawet już postkomunistami tylko grzecznie "lewicą" 8)

 

Wczoraj w Angorze czytałam "Złote myśli kampanii wyborczej" wszystkich kandydató i popłakałam się ze śmiechu - jak to dobrze, że przyszli przywódcy naszego kraju dbają o nasz nastrój :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

linka dzięki, ze mi Konona przypomniałaś! :mrgreen:

Jego postulaty powinno się spisać dla potomnych:

- żeby starsi ludzie mogli przejść

- żeby była granica między Polska i Białorusią

- zabronić kierowcom pić, palić i wszystkiego

:lol::lol::lol:

Jeszcze przypomniał mi się cytat z Leppera: ,, Wystąpiliście tutaj w pięciu i zatańczyliście bred-gensa...taniec na głowie, jak ktoś nie wie!'' :lol::lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czas na odKomarzanie... premier PO i prezydent z PO.. nie ma gorszej alternatywy dla Polski jak własnie taki Status Quo... Nadzieja w Jarku by ten zgubny dla naszego narodu węzeł przeciąć ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prezydent może trochę, na pewno mniej niż rząd, ale jak dojdzie do tego, że Bronek o pięciu twarzach obejmie władzę, to będzie wielki krok dla wspólnego rządzenia PO w kraju. A jak działa PO widać - żeby (koleżkom z partii) żyło się lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka super debata, a Wy nic. Dopiero mnie wypadło podbić temat, dziw, dziw...

 

Komorowski zniszczył Kaczyńskiego i ja jestem z tego bardzo zadowolony.

 

[Dodane po edycji:]

 

A tak konkretniej:

 

Komorowski, w odróżnieniu od Kaczyńskiego, wypowiadał się gładko, czytelnie, z energią i pewnością siebie. Poza kilkoma błędami, jak te wyskoki nie na temat, wypadł wręcz zaskakująco dobrze.

 

Kaczyński rozpoczął spięty. Według mnie, popełnił istotny błąd zwracając się bezpośrednio do kamery. Nie od dziś wiadomo, że w tv korzystniej wypada się w ujęciach z ukosa. Aby patrzeć bezpośrednio w kamerę, najlepiej mieć predyspozycje i warunki prezentera; Kaczyński takowych z pewnością nie posiada.

 

Ogólnie, J.K. plątał się zeznaniach, rzadziej niż Bronek mówił merytorycznie i składnie. I cóż... Nie mógł w ten sposób wygrać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oj tak w kategorii bucowatosci zdecydowanie wygral komor :mrgreen::P

dawno sie tak na jego temat nie usmialam jak dzis

nie dosc ze prawie rozp.. debate to ewidentnie szukal guza

rozemocjonowal sie nie ma co

nie wspominajac o tej jego manierze ktora nie pozwala mi nic zapamietac z jego wypowiedzi

jarkacz mi sie podobal - zdystansowany i spokojny

a skoro juz sie doszukujemy szczegolow wizualnych to bronkowi przynajmniej jeden kosmyk wlosow stanal deba ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ci co glosuja na Kaczynskiego nie glosowali jeszcze, bo chocby ci co glosowali na JKM w wiekszosci mowili, ze na Kacz beda dawac.

 

A może wypowiadaj się TYLKO za siebie a nie za resztę tych co "jeszcze nie głosowali" a z tego co wiem większość głosujących na JKM wcale nie ma w zamiarach głosować na Kaczyńskiego.......... to raz, a dwa liczy się to co jest na ankiecie a nie to co by było.

Poza tym, wiesz, ci którzy głosowali na Napieralskiego raczej będą głosować na Komorowskiego - więc jakby nie patrzeć.....no klops..... :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Linka No nie wiem. Program Kacz jest bardziej lewicowy niz PO. Ci dla ktorych najwazniejszy jest swiatopoglad lewicowy beda glosowali na Komora, ale ci ktorym chodzi o program moga poprzec Kaczynskiego.

 

Dodatkowo tak sie cieszysz z takiej dramatycznej sytuacji ? No to ladnie :P.

Bedzie "wspaniale" w Polsce za monowladztwa jedynej slusznej partii - toz to powrot do PRL-u mamy tragedia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie dramatyczna by była gdyby wygrał Kaczyński, do czego mam nadzieję nie dojdzie....poza tym wiesz co, śmieszy mnie to tak nagle PIS jest taki lewicowy, że z tego wchodzenia tej organizacji przestępczej i postkomunistom w pupki to na wymioty mi się zbiera.

Nikt kogo znam, a wielu moich znajomych głosowało na Napieralskiego - nie ma zamiaru popierać Kaczyńskiego....poza tym, z tego co wiem, lewica ma zamiar oficjalnie poprzeć Komorowskiego więc chyba twoje przewidywania nie są zgodne z prawdą......

 

[Dodane po edycji:]

 

Zenonek, a jak premier i prezydent jednocześnie byli z PISu - to co? Było tak zajebiście? I wtedy nie było problemu? I to, ze byli braćmi też było nieważne....... :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×