Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Poznań] Poznań...okolice...


drań

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ,Aneto moja propozycja jest następujaca- spotkać się w piątek nad Maltą o zwykłej porze 18:30-19:00,pospacerujemy,usiądziemy gdzieś,porozmawiamy,pośmiejemy się tak na spontanie.

Aneto,Krzyśku napiszcie mi na pw swoje numery gg jak i numery kom.

Co reszta na to?

 

pozdrowionka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:mrgreen:

Życzę dobrej rozrywki. Ja po pierwsze nie interesuję się piłką, zwłaszcza polską, a po drugie idę na Depeche Mode Party do klubu IQ w sobotę. Może po meczu przyjdziecie? :yeah:

A w IQ to nie ma samych nastolatków?

 

Nie wiem. A Ty coś wiesz, byłeś tam? Byłam na koncercie DM i nastolatków żadnych nie było, średnia wieku 30 lat. Może w klubie będą małolaty.... to się zmyję, bo też nie lubię czegoś takiego.

A Ty Stien kim jesteś? Byłeś na naszym spotkaniu, znam Cię? Może jesteś dziewczynką, to sorry za to "eś". :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem. A Ty coś wiesz, byłeś tam? Byłam na koncercie DM i nastolatków żadnych nie było, średnia wieku 30 lat. Może w klubie będą małolaty.... to się zmyję, bo też nie lubię czegoś takiego.

A Ty Stien kim jesteś? Byłeś na naszym spotkaniu, znam Cię? Może jesteś dziewczynką, to sorry za to "eś". :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

Nie bylem na koncercie tylko normalnie i byli raczej ze szkoly sredniej i poczatkowych lat studiow. Ale jak bylas na koncercie to wiesz lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Matnia udanej imprezki życze:)

Pozdro!

 

Dzięki. Wam również ciekawego meczu życzę. A może jednak wpadniecie po meczu do IQ? Na imprezie DM Party nie ma nastolatków, albo jest ich mało, bo to muza, która istnieje od 1980 roku, więc fani też są starsi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×