Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

linka,

fobia,

 

Już,Uwielbiam Was obie :)

 

Czuć ,cokolwiek czuć ..radość ,rozkosz ,smutek ,rozpacz a nawet ból ..jeśli czujesz ,nic ,zupełnie nic .żaden gadget ,żaden samochód czy ciuch ..nie przebije tego ..czuć znaczy żyć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też z reguły mam podobne problemy z weekendami. Zapieprzam do tej cholernej roboty przez cały pieprzony tydzień i kiedy w końcu wydaje mi się, że odpocznę, zregeneruję siły, dotrę znanymi sobie sposobami do źródeł pozytywnej energii, moje początkowe zamierzenia ulegają rozbiciu za sprawą jakichś zupełnie przyziemnych głupot. Próbuję się wyciszyć i gdziekolwiek się nie ruszę ludzie, z którymi zupełnie nie odczuwam potrzeby kontaktu włażą mi w drogę. Potrzebuję spokoju, którego chyba nie dane mi jest zaznać. Nic dziwnego, że wraz z początkiem kolejnego tygodnia budzę się kompletnie rozbity, przygnębiony i gdzieś tam we wnętrzu nawet wściekły:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh.Ponoć przyjmuję niewłaściwą postawę w stosunku do choroby.Akceptacja,afirmacja,medytacja,sracja...To przecież jest tak,jakbym oszukiwała samą siebie."Akceptuję i z miłością przyjmuję..."

Ale zaraz.Przecież to nieprawda!Mnie już na to wszystko ręce opadają...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z racji tego, że nie należy w sobie tłumić złych emocji, w ramach mini-pseudo-terapii zakładam temat w którym można pisać o tym co nas wkurza generalnie lub o tym co nas wkurzyło dziś. Począwszy od globalnego ocieplenia po panią w sklepie czy muchy. :twisted:

 

 

Wkurza mnie już to, że muszę wieczorami wojować w pokoju z wstrętnymi komarami, ledwo się położę już toto bzyczy mi nad uchem. Jestem tak leniwa, że nie chce mi się wybrać w rajd po mieście w poszukiwaniu moskitiery, albo jakiegoś środka na owady.....a najgorsze jest to, że te małe gówienka mają ponoć przypuścić w związku z powodziami jakiś zmasowany atak na ludziów.....nienawidzę tego robactwa..... :evil:

Mnie wkurza remont w domu. Najpierw szafy , kląłem , bo mam krzywe ściany. Teraz czeka mnie malowanie pokoju. Syf totalny po gładzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×