Skocz do zawartości
Nerwica.com

4 problemy psychiczne


rcez

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, to znowu ja... Wiem, że opisywałem jeden albo dwa z tych problemów, ale chciałbym jeszcze raz je napisać wraz z dwoma innymi

 

1. Myśli samobójcze, żyletka...

 

Chodzi o to , że 5,6 i 9 czerwca miałem potworne myśli samobójcze. Do tego miałem doła okropnego z któego nie dało sie wyjść Cierpiałem okropnie pociąłem się nawet... Nie wiem co mam robić, bo ciągle myślę o tych tabletkach...

 

2. Po prostu jakiś problem...

 

Otóż jak coś robie w kuchni czy wgl w domu albo jak siedze przed komputerem to mam czasami takie coś, że zapominam gdzie jestem (wyłączam się, ale troche inaczej niż to się zdarza zdrowym ludziom) i nie wiem co robie ale jednak to robię. Chodzi mi o to, że potem jak już zrobiłem kiedy TO trwało to wydaje mi się, że to zrobił czy powiedział ktoś inny we mnie. To tak trwa z 3 sekundy ale dość często się zdarza. Inaczej tego nie mogłem wyjaśnić. Co to może być?

 

3. Problem z niską samooceną...

 

W gimnazjum byłęm mocno gnębiony, czasami aż do płaczu z powodu wyglądu... I może właśnie to spowodowało uraz w mojej psychice. Otóż oceniam się w skali 2/10 z wyglądu, Wgl uważam, że jestem ohydny, odpychający, nienawidze siebie i uważam, że na każdym zdjęciu jakie zrobie wychodzę idiotycznie i obrzydliwie... Wstydzę się wychodzić do ludzi... Nie wiem co mam z tym zrobić...

 

4. Ten problem jest chyba najmniej istotny... Mania prześladowcza?

 

Za każdym razem jak jestem na mieście czy gdzieś indziej wydaje mi się, że wszyscy się na mnie gapią, wytykają palcami, śmieją się ze mnie, rozmawiają tylko o mnie i wgl... To tyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×