Skocz do zawartości
Nerwica.com

nerwica?


edka86

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Zarejestrowałam się na tym forum ponieważ jak śmieje się moja koleżanka leczę się przez internet. Od jakiegoś czasu w zasadzie od kąd podjęłam nową pracę 7 miesięcy temu czuję się tak jakbym była innym człowiekiem. Zacznę od początku wszyscy moi znajomi a jest ich sporo uważają mnie za osobę zawsze uśmiechniętą i taką której trzeba włożyć knebel do ust żeby tyle nie mówiła. W listopadzie zaczęłam pracę i nie mogłam zintegrować się z ludżmi z działu nie miałam się do kogo odezwac przez ponad 4 miesiące. W zasadzie to miałam tylko po czasie zauważyłam ze to ja jestem temu winna. Łatwiej było mi ślepo patrzeć w komputer niż się odezwać i tak siedziałam 8h milczac. Ze strachem i niechęcią chodziłam do pracy. Wydawało mi się że wszyscy o mnie gadają albo się ze mnie śmieją. Póżniej moje problemy przełożyły się na relacje z innymi ludźmi nie tylko z pracy. Coraz częściej boje się odezwac a nawet jeśli z kimś rozmawiam to przyjmuję pozycję słuchacza bo wydaje mi sie ze nie potrafię kontynuowac rozmowy.Czuję jakąś wewnętrzną blokade. Czuję się przybita. Co więcej od jakiegoś czasu wieczorem przed zaśnięciem mam jakieś napady bezdechu albo szczękościsk, mam wrażenie jakby zaraz miało mi coś pęknąć w głowie. Tak przyzwyczaiłam się do roli cichej myszki że boję się zmian. A nawet myślę że nie potrafiłabym nic zmienic. W lipcu zmieniam pracę i chcę znowu być taką osobą jak z przed roku nie chcę być tą nie umiejącą nic powiedzieć i unikającą wzroku innych osobą. Nie wiem czy wybrałam dobry temat nie wiem też co mi dolega. Nigdy nie przejmowałam się tym co mysla o mnie inni, w zasadzie dalej się tym nie przejmuje, ale boje się ze moje życiowe plany i wogole moje życie podąza nie tak jak chciałam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×