Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wybory Prezydenckie + II tura


Gość Magdaa

Na którego kandydata oddasz swój głos w II turze wyborów prezydenckich:  

54 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Na którego kandydata oddasz swój głos w II turze wyborów prezydenckich:

    • nie wybieram się na II turę wyborów
      15
    • Jarosław Kaczyński
      17
    • Bronisław Komorowski
      22


Rekomendowane odpowiedzi

A ja wcześniej pisałam, że na wybory się nie wybieram, a jednak zdecydowałam, że pójdę zagłosować na Korwina ;)

Nie podoba mi się tylko to, że jest szowinistą :evil: ale inne jego poglądy mi odpowiadają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy na Korwina ;)

 

Mi się nie podoba, że chce wprowadzić karę śmierci ale nikt nie jest idealny.

Ważne by miał wizję zrobienia czegoś, a nie wzięcia pieniędzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też na JKM głosuję. Nie zgadzam się z nim w 100%, ale podoba mi się to, że facet mówi co myśli i w większości poglądów się zgadzamy.

Jeśli w drugiej turze będzie Bronek i Jarek to nie zagłosuję.

 

A co powiecie na to?:

''11.12.2009 marszalek Sejmu Bronislaw Komorowski i prezydent Izraela Szimon Peres

spotkali sie w Jerozolimie. Bronislaw Komorowski powiedzial, ze polski rzad

przygotuje ustawe rekompensacyjna. Stanowilaby ona podstawe do wyplaty

'odszkodowania' za pozostawione w Polsce w okresie II wojny swiatowej mienie

zydowskie. Komorowski nadmienil, ze rozmowa z prezydentem Izraela czesciowo

miala charakter prywatny. W trakcie rozmowy z prezydentem Izraela Szimonem

Peresem marszalek Komorowski zaznaczyl, ze faktyczny zwrot mienia pozostawionego

w wyniku wojny bylby raczej trudny, wskazal jednak na mozliwosc wyplaty

rekompensat w wysokosci az okolo 25 proc. Wartosci mienia!!! Jak podkreslil,

mialyby byc one wyplacane w czesciach. W przeciwnym wypadku wiazaloby sie to z

kompletnym zrujnowaniem budzetu Panstwa Polskiego. Po tym spotkaniu prasa

zydowska napisala, ze Polska zaplaci odszkodowania 'po zmianie rezimu w Polsce'!

To próba wyprowadzenia grubych miliardów z kraju, potencjalna katastrofa

finansowa. Polska - ofiara II wojny swiatowej, która sama rekompensat nie

otrzymala, mialaby placic odszkodowania za mienie bylych obywateli II RP

organizacja nie reprezentujacym potomków tych obywateli. Art. 129. kodeksu

karnego glosi, co nastepuje: Kto, bedac upowazniony do wystepowania w imieniu

Rzeczypospolitej Polskiej w stosunkach z rzadem obcego panstwa lub zagraniczna

organizacja, dziala na szkode Rzeczypospolitej Polskiej, podlega karze

pozbawienia wolnosci od roku do lat 10 .- Wklejajcie ta wiadomosc na fora, bo

ludzie nie wiedza

o tych fatalnych i niszczących dla Polski deklaracjach

Komorowskiego. ''

 

żródło- http://wiadomosci.wp.pl/kat ,1017099,title,Komorowski-spotkal-sie-z-prezydentem-Izra ela,wid,11767439,wiadomosc.html?ticaid=1a5cf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TO jest Faszystowskie państwo, które powstaje na naszych oczach !

Tylko JKM a będziemy wolni i liberalni !

 

[Dodane po edycji:]

 

http://www.youtube.com/watch?v=cLQ9Xe2751A&feature=related !

 

[Dodane po edycji:]

 

[videoyoutube=?]http://www.youtube.com/watch?v=cLQ9Xe2751A[/videoyoutube]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko JKM a będziemy wolni i liberalni !

żebyś się nie zdziwił.....poza tym...chłopak, Ty nawet nie możesz głosować.....daruj sobie takie slogany....

 

Jeśli się zdziwię to się zdziwię, ty nie masz też pewności co do swojego kandydata.

JKM prezentuje te same poglądy od kilku lat, nie wierzę żeby oszukiwał.

 

Nie Dyskryminuj mnie z powodu tego, że nie mam głosu bo poczytałem trochę o nim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już mam dość tych cholernych, telewizyjnych sondaży! Nikt z moich znajomych nie był nigdy pytany, a tyle ich jest!

Wiadomo jak to ludzie- świadomie czy nieświadomie ale zwracają na to uwagę. Szczególnie ci, którzy idą na wybory 'na odwal się'.

A te sondaże są przekłamane! :evil:

W internecie wszędzie czytam, że wiele osób chce na JKM głosować- na jakie forum nie wejdę, gdziekolwiek - wszędzie ludzie piszą że na JKM będą głosować. A wg sondażu TVN Mikke ma MINUS DWA (-2 !) procent poparcia!!! Jak w ogóle można mieć minusowe poparcie???

 

To jest normalne?

Po ch* są te sondaże? Wg mnie to ściema, po to aby nakierować ludzi na swoich kandydatów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj ludziska - co u niektórych za dużo jadu - żmijki. :P Mam wrażenie, że kilka osób wypowiadających się w tym temacie, zmusiłaby forumową opozycję, do zmiany zdania, baaa a nawet poglądów.

 

Więcej luzu proponuję. :mrgreen:

 

[Dodane po edycji:]

 

Już mam dość tych cholernych, telewizyjnych sondaży! Nikt z moich znajomych nie był nigdy pytany, a tyle ich jest!

Wiadomo jak to ludzie- świadomie czy nieświadomie ale zwracają na to uwagę. Szczególnie ci, którzy idą na wybory 'na odwal się'.

A te sondaże są przekłamane! :evil:

W internecie wszędzie czytam, że wiele osób chce na JKM głosować- na jakie forum nie wejdę, gdziekolwiek - wszędzie ludzie piszą że na JKM będą głosować. A wg sondażu TVN Mikke ma MINUS DWA (-2 !) procent poparcia!!! Jak w ogóle można mieć minusowe poparcie???

 

To jest normalne?

Po ch* są te sondaże? Wg mnie to ściema, po to aby nakierować ludzi na swoich kandydatów.

 

Ściema i to na maksa... TVN po prostu lansuje PO, a publiczna PiS.

 

A JKM, chociaż ciekawa z niego persona, to niestety wielkich szans na wygraną nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zauważcie że te wszystkie sondaże są zapewne robione w miastach a jak wiadomo Kaczor ma dość spore poparcie na wsiach. Boję się że może się powtórzyć sytuacja z poprzednich wyborów gdzie Tusk prowadził we wszystkich sondażach a i tak Kaczyński wygrał.

i teraz pytam ludzi którzy są za Kaczorem, co Wy w nim widzicie? :shock:

 

Zgadzam się z nim i tyle. Kaczyński musi wygrać bo jeśli nie on to wygra idiota- Komorowski. Kaczyński jest 5 razy mądrzejszy od wszystkich tych kandydatów razem wziętych i jest sprawiedliwy- a to najważniejsze. Będzie kontynuował politykę swojego brata - Lecha Kaczyńskiego- a to dla mnie bardzo ważne. Lech kaczyński był najlepszym polskim prezydentem.

A mówiąc najprościej : Kaczyński NIE będzie wchodził w dupę Rosji - a Bronek - TAK ;) !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Komorowskim nie widzę nic....ale za to w Kaczyńskim zagrożenie. Żaden z kandydatów, którzy prawdopodobnie wejdą do II tury mi nie pasuje, więc zamierzam w pierwszej turze głosować na własnego kandydata a w drugiej wybrać mniejsze zło.

Swoją drogą, gdyby do II tury wszedł Kaczyński i JKM .......................

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z nim i tyle. Kaczyński musi wygrać bo jeśli nie on to wygra idiota- Komorowski. Kaczyński jest 5 razy mądrzejszy od wszystkich tych kandydatów razem wziętych i jest sprawiedliwy- a to najważniejsze. Będzie kontynuował politykę swojego brata - Lecha Kaczyńskiego- a to dla mnie bardzo ważne. Lech kaczyński był najlepszym polskim prezydentem.

A mówiąc najprościej : Kaczyński NIE będzie wchodził w dupę Rosji - a Bronek - TAK ;) !

 

Troche za bardzo go koloryzujesz. To, ze nie bedzie wchodzil w dupe Rosji, to jeden z plusow - nielicznych plusow Jarka. Mimo wszystko i tak jak juz pisalem kilka razy, jest lepszy niz Bronek gafiarz. Kandydat, ktory nie chce zniesienia wiz, strzela wpadki jak cholera, jest prorosyjski jest totalnie niewidziany na stanowisku prezydenta. Wkurza mnie to, ze jak Jarek cos zarzuca PO, to od razu jest ostro krytykowany, a jak PO obrzuca Jarka to tak jakby to bylo normalnie. A co polityki L. Kaczyńskiego, to on w sumie nic wielkiego nie zrobil, nie oszukujmy sie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedno jest pewne te sondaze to sa naprawde malo warte - poza tym, ze wiemy kto bedzie w drugiej turze sa zwyczajna sciema.

 

Przez odpowieni dobor osob i pytan mozne dosyc latwo manewrowac wynikami - nawer jak sam sondaz nie jest falszowany.

 

Dodatkowo wyniki PO ZAWSZE beda sporo zawyzone (minum kilka %), poniewaz ludzi czesto tylko mowia, ze glosuja na PO , bo tak jest teraz trendy.

 

Dodatkowo wyniki PO zawyza tez fakt, ze jak pisal ktos wczesniej sondaze sa w 99% robione w duzych miastach.

 

Do konca nie bedzie wiadomo kto wygra. Wszystko sie rozstrzygnie w okresie po pierwszej turze.

 

Beda ladne emocje.

 

JEstem ciekaw jakie beda wyniki po pierwszej turze :P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, ciekawe właśnie - gdzie są ci wyborcy Kaczora, bo z kim rozmawiam - tak face to face - to jak Babcię kocham, nie słyszałam ani razu, żeby ktoś się przyznał, że głosuje na Kaczyńskiego, a o JKM nawet nikt nie wspomni.

No więc jaki jest wniosek z tego, jeśli ludzie głosują, a się nie przyznają? Wstydzą się? No to ładne mi poparcie :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzisz tutaj chodzi o nieco bardziej skomplikowany mechanizm.

 

Media roznego rodzaju od 2005 roku jechaly na Kaczyna i wysmiewaly ich elektorat - czyli dokonywaly po prostu podzialu spoleczenstwa.

Wypracowany zostal pewnien mechanizm, ze Kaczory sa fee i nie jest modnie glosowac na nich.

 

Wiele osob sie na to lapie i tylko dlatego glosuja na PO lub wlasnie nie przyznaja sie do glosowania na Jara.

 

Jak bedzie zobaczymy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego mowisz, ze moj antymedializm ?

 

Ja po prostu obserwuje scene polityczna i media.

 

Swoja droga nawet nie wiesz na kogo bede glosowal (bo Kaczyn to nie jest moj kandydat :D).

 

Kazdy posiada wlasny rozum tyle , ze w wielu przypadkach latwo tym rozumem maniupulowac przez odpowiednie bodzce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×