Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co to za objawy


HuBeRtoS

Rekomendowane odpowiedzi

Witam dokladnie 1.5 roku temu miałem dziwny atak w pracy wypilem 2 energaizery po czym pojechałem na impreze tam oczywiscie wódka , piwa . Wróciłem do domu jakby nigdy nic ... Połozyłem się i nagle nie mogłem złapać oddechu ... Jakby cos mi klate piersiową dusiło , oblewały mnie poty zimne , w glowie się kreciło ... Odpływałem normalnie ... Obudziłem wszystkich w domu , mówiłem że umieram ... dopiero nad ranem o 5 usnełem . Potem przez 3 dni miałem cięzki oddech i jakos sie unormowało . Potem pojawiły się bóle z prawej strony klatki a nastepnie z lewej kłucia co jakiś czas ten brak złapania głebszego oddechu wracał . Zrobiłem Ekg nic nie wyszło lekarz powiedział , że to nerwica a w ten dzien myslalem ze serce Mi wyskoczy . Uspokoiłem się mineło 2 , 3 miesiące i miałem cięzki dzień w pracy bylem wykonczony i nagle znów ciezki oddech i cos jakby Mi po lewej stronie w okolicach serca strzeliło . Przyszedłem do domu blady jak trup polozylem się wypiłem ziolka i znów mialem 2 ,3 miesiace spokoju . Potem pojawiły się problemy z głową czułem jakby cos mi z tyłu głowy chciało wyjsc a jak wzielem tabletki myslalem , że mi peknie zaczełem sobie wmawiać , że to guz albo rak trwalo to okolo 3 miesiecy ale zaczełem czytać , że to objaw nerwicy i ustapilo . Ale znów powrocily te objawy z sercem dziwne uczucie jakby ktos stał mi na nim a jak biore głebszy oddech to dusi mnie po lewej stronie .

 

 

Nigdy nie mialem problemów z sercem mam 22 lata gralem 8 lat w pilke . Nawet mnie nie ukuło do 20 roku zycia . Jedynie co wiem , ze moja siostra miala nerwice i wszystkie ciotki mocny stan nerwicy . Jedyne co pamietam to zdarzylo Mi się , ale to raz jak mialem z 13,14 lat , ze nie mogłem oddechu złapać , ale schyliłem się i jakoś było .

 

No , ale to zawsze powraca i wydaje mi się , że to cos nie tak 2 , 3 miesiace mam spokoj a 2,3 dni sciska Mi serce i nie moge powietrza łapac glebszego . Czasami nie spię a jak ukuje to aż skreca mnie .

 

Jeszcze mam objaw , że ciagle ziewam i chodze jak zamroczony jakby ktoś mi w łeb strzelił ...Tez pojawiła się ostatnio krew w nosie , ale to chyba z przemeczenia bo ostatnie dni mam bardzo ciezkie .

 

Od 3 dni mam takie uczucie jakby ktoś Mi na lewej stronie klatki stał ... Nie jest to ból , ale nie moge głebszego oddechu wziać i mysle pewnie zaraz zawał bede miał .

 

Napewno pomaga mi rozmowa ze znajomymi w ogole zapominam że coś Mi nie tak jest ... Bywało , ze mijało Mi po spotkaniu . Tak samo jak wypilem 2 piwka to pomagało Mi , ale ile moge sie alkoholem bronić .

 

 

Naprawde nie wiem co mi jest jak nie mysle o tym to wszystko ok , ale jak wracaja te klucia i ten ucisk to wraca.

 

Jak żyć z dnia na dzień z myslą , że kolejny dzień moze być moim ostatnim.

 

Boje się grać w pilke , biegać , że zaraz jakis atak dostane ... Nawet wychodzić na ulice zyc jak normlany człowiek . Specjalnie w pracy sprawdzałem się pod względem fizyczności robilem do wykonczenia i chciałem sprawdzić czy to ma jakis wplyw czy sobie wbijam tylko , że to po przemeczeniu te uciski i kłucia , ale było ok więc nie ma reguły .

Nie wiem co robić już nie chce rodziców martwić mają swoje problemy . Jak sobie wpajałem , że to nerwica , depresja to mialem pare miesiecy spokoj , ale to zawsze wraca i zaczynam szukac po forach .

 

W ogole przepraszam , że napisałem dużo i powtarzałem się... Chcialem opisac od początku jak to wyglądało/a u Mnie . Tylko nie nie myslcie , ze jakimś czubkiem jestem Po prostu to przewrócilo moje życie 360 stopni :? .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HuBeRtoS,

 

POlecam wizyte u psychoterapeuty. U mnie też zaczęło sie od oddechu. Do dzisiaj mam silne napiecia, które potrafią towarzyszyc mi przez cały dzień. Nie wspomnę już o obniżeniu nastroju, który często mi się przytrafia.

Za sobą mam dopiero 8 miesiecy terapii. Mam zamiar ją kontynuowaćdo skutku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy masz takie same objawy jak ja ? .... Po prostu jak chce wziąc głebszy oddech to polewej stronie aż mnie dusi i tak mam pare dni ... Jakby nie chcialo przejsc wtenczas aż lapie się za piers i na sile i przechodzi , ale boje się , ze coś strzeli i te kłucia . Nawet dzis jak przebierałem się i się schylilem ukuło mnie . Ja wiem , ze to przejdzie ... Zawsze przechodzi , ale czy to nerwica ... Teraz mam 22 lata i nie radze sobie a co będzie jak będe mial 40,50 .... Chyba ataku serca dostane .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×