Skocz do zawartości
Nerwica.com

AFOBAZOL (Afobazol) !Niedostępny w PL!


beheaded

Czy afobazol pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?  

10 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy afobazol pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      6
    • Nie
      2
    • Zaszkodził
      2


Rekomendowane odpowiedzi

Mnie też to wkurza, ale zauważyłem, że po miesiącu regularnego łykania 3x dziennie, te wejścia i zejścia nie są już tak odczuwalne. Musisz trochę tego zjeść:) Możesz spróbować brać go również podjęzykowo-zauważalnie lepiej działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobrze

Wprawdzie dzis mam troche "zjazd" , ale to pewnie spowodowane jest wczorajszym nadmiarem alkoholu. chociaż , jak na moje mozliwości to nie wypilem zbyt duzo. Afobazol powoduje słabszą głowę. To na pewno. I mam troche nerwowy , przerywany sen odkąd go biore.

Lecz poza tym jest niesamowity.

Lęk i napięcie zredukowane zostały do poziomu, ktory umożliwia mi normalne, jasne i precyzyjne myślenie. Nie jestem juz na samej granicy przepaści zwanej szaleństwem i D/D

Znakomicie uzupełnia się z koksem.

Martwi mnie jedno-co zrobię jak sie skończy??

Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jutro jutro

Ale powiem Wam, że afobazol tak działa, że jakoś nie widzę sensu jutrzejszej wizyty,hehehehe

Boje sie , że mnie zmasakruje kolejnymi mózgotrzepami.

Pozdrawiam

Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oczywiście

jesli jest światły ,to nie będzie miał z tym problemow (koksy, afobazol itd )jeżeli skostnialy, to mi nic nie pomoże-takich juz zaliczyłem kilku z wiadomym efektem

pozdrawiam

Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robert, najlepiej mu druknij stronkę z opisem działania leku, bo inaczej pewnie nie będzie kumał o co cho:)

 

Nawiasem mówiąc ile łykasz tego afobazolu? Dobrze słyszeć, że działa!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zainteresowaliście mnie tym lekiem.Też jestem ciekawy co powie Robertowi doktorek.Ja kiedyś raz wspomniałem 3 lekarzom o Lyrice (jest o niej na forum).Żaden z nich o czymś takim nie słyszał i nawet nie mieli pojęcia co to jest.Usłyszałem jedynie że na pewno nie używa się go w psychiatrii w Polsce.Każdemu z tych lekarzy mówiłem jaka jest substancja czynna,jakie ma właściwości,w jakim celu się go stosuje,jakie dawki itp.Nie prosiłem już nawet o recepte bo po ich wypowiedziach bylem pewien że mi tego nie przepiszą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Personalnie obstawiam, że powie Robertowi by go nie brał. Bo :

 

- nie zna leku

- bo to IMAO

- bo eseseraje są popularniejsze etc.

 

Lekarze są często niedouczeni niestety i nowości nie przepisują. Byłbym bardzo zaskoczony gdyby lekarz słyszał o tym leku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomyliłem sie -idę w czwartek , nie w środę

Musicie mi wybaczyć-choroba zrobiła ze mnie debila,heheheheheheh

Jeśli doktorek podważy moje dobre samopoczucie wywołane Afobazolem to go wyśmieje i raczej nie zapłacę za wizytę.

Moge zapłacić prawie każde pieniądze FACHOWCOWI ciagle rozwijającemu sie i otwartemu na wiedzę. Rzemieślnikom, jakich spotkalem dotychczas , ktorzy swoimi skostnialymi algorytmami leczenia doprowadzili mnie do psychiatrykow nie zapłacę ani grosza.

Robert

 

[Dodane po edycji:]

 

...tak się zastanawiam

czy aby Afobazol nie ma czegos wspólnego z fenelzyna, niestety wycofaną z wielu krajów, a ponoc mega skuteczną...

http://pl.wikipedia.org/wiki/Fenelzyna

 

poczytajcie....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na moje oko nie. Afobazol jest delikatnym i odwracalnym IMAO. Poza tym jak sam zauważyłeś , nie ma żadnych działań ubocznych. Z tego co ja zrozumiałam to naprawia GABA i to jest jego główne działanie . Nie znam się na chemii. ale zobacz wzór cząsteczki w tym linku :

 

http://resources.metapress.com/pdf-preview.axd?code=a77t677412552775&size=largest

 

 

, a wzór fenelezyny. Zupełnie co innego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak bierzesz od kilku dni to poczekaj jeszcze. Dopiero minęło kilka dni a Ty już z moklobemidem wyskakujesz-aleś cierpliwy:) Afobazol osiąga pełną moc po 4-6 tygodniach więc spokojnie.... Nie wiadomo czy to w ogóle bezpieczne - 2 mao naraz - niby jedno słabe, ale pewnie każdy lekarz by to odradzał. Z drugiej strony - ja biorę afo z selegiliną (5-10mg) i nic szczególnego się nie dzieje, no ale to MAO B.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla zainteresowanych Rosyjska strona promująca lek Afobazol http://afobazol.ru/

 

[Dodane po edycji:]

 

Oto tekst z powyzszej strony tłumaczony za pomocą google translator :mrgreen: ...

Historia Afobazol

Od końca lat 50-ych z 20 wieku z głównych sposobów leczenia zaburzeń lękowych uspokajające benzodiazepin. Leki te, wraz z przeciwlękowe efekt wywołała uspokojenie i miorelaxation, działania niepożądane - uzależnienia, zaburzenia pamięci, które łącznie doprowadziły do ograniczenia ich użycia. Dlatego też, w świecie nauki od końca lat 70-tych rozpoczął aktywne poszukiwanie selektywnych przeciwlękowe, który odnosi się do narkotyków, podobne do benzodiazepin nieruchomości protivotrevozhnym, ale bez ich skutków niepożądanych i niekorzystnych.

 

W Rosji tego typu badania przeprowadzone w Instytucie Farmakologii naukowców RAMS im.V.V.Zakusova z oddziału farmaceutycznego genetyki pod kierunkiem akademika RAMS VS Seredenin.

 

Opiera się na koncepcji genetycznej predyspozycji do niepokoju, pracowników działu stworzyli eksperymentalny model, który umożliwił zbadanie zmian neurochemicznych w stres w "pogrubiony" i podatne myszy wyraził reakcji strachu. Okazało się, że ostatnie stresu naruszenia pośrednictwem GABA neuromediator receptory zasadnicze znaczenie dla regulacji niepokoju. długoterminowym badaniu mechanizmów w celu określenia zmian w rezerwacji do wniosku, że aby zapobiec ich może stanowić selektywny przeciwlękowe efekt. W Instytucie Farmakologii im.V.V.Zakusova przeprowadzono wymagane skomplikowanych chemicznych, farmakologicznych, toksykologicznych i farmaceutycznych pracy, co doprowadziło do powstania afobazole.

 

Szczególne znaczenie miało badaniach klinicznych, przeprowadzonych pod kierunkiem prof.G.G.Neznamova, w tym selektywne działanie przeciwlękowe afobazole wykazały u pacjentów z zaburzeniami lękowymi. Wyniki dalszych badań klinicznych przeprowadzanych w najbardziej prestiżowych instytucji w kraju: w Centrum Zdrowia Psychicznego, RAMS, Instytut Psychiatrii Społecznej i Sądowej im.V.P.Serbskogo, w Moskiewskim Instytucie Psychiatrii i Instytut św psychicznego im.V.M.Behtereva St Petersburg potwierdziły doświadczalnych i klinicznych danych określonych w Instytucie Farmakologii RAMS im.V.V.Zakusova.

Dlaczego Afobazol?

Dotychczas ze wszystkich przygotowań, należy do grupy przeciwlękowe (protivotrevozhnyh fundusze) miały znaczące skutki uboczne. Co do zasady to:

 

trwałe zaburzenia pamięci,

koncentracji;

rozproszenie uwagi;

nadmiernego rozluźnienia mięśni;

senność w ciągu dnia;

wciągająca;

uzależnieniem od narkotyków;

zespół odstawienia.

Ogranicza to szeroki protivotrevozhnyh stosowania leków, zwłaszcza długo kursy. Tak więc problem leczenia stanów lękowych był i jest bardzo istotne. Przełom w rozwiązaniu tego problemu może być uznane za naukowe osiągnięcia rosyjscy naukowcy, którym udało się stworzyć skuteczny lek protivotrevozhnoe, który nie ma skutków ubocznych ich poprzednicy. Lek nazywa Afobazol - pokonać strach ("a" - przed "," Fobos "- strach).

 

Nie powoduje efektów ubocznych, Afobazol pozwala pacjentowi na właściwe reagowanie na zdarzenia bez zmiany stylu życia. Że jest angażowanie się w działalność pracy, jazdy, sport, podróże itp.

 

Afobazol - protivotrevozhny doskonałe przygotowanie do młodych aktywnych ludzi i dla ludzi starszych, którzy powierzchownie zaburzeń lękowych, jak również dla tych, których działalność zawodowa związana jest z ekstremalnych sytuacji. W warunkach stresu Afobazol pomóc spokój wszystko zważyć i godny wyjście z sytuacji.

 

Afobazol wydawane w aptekach bez recepty!

Co leczy Afobazol?

Dotychczas Ze przygotowań Wszystkich, należy do grupy przeciwlękowe (protivotrevozhnyh fundusze) miały znaczące skutki uboczne. Co zrobić Zasadach to:

 

trwałe zaburzenia Pamięci,

koncentracji;

rozproszenie samochodu sportowego;

nadmiernego rozluźnienia mięśni;

W senność Dnia ciągu;

wciągająca;

uzależnieniem OD narkotyków;

Zespół odstawienia.

Ogranicza się do stosowania Szeroki protivotrevozhnyh leków, zwłaszcza długo Kursy. Tak Wiec Leczenia problem stanów lękowych i żartem byl bardzo istotne. W rozwiązaniu problemu Przełom Tego Mozé być uznane za Naukowe naukowcy Rosyjscy osiągnięcia, którym udało Się stworzyć skuteczny protivotrevozhnoe lek, który ma skutków ubocznych hasła Ich poprzednicy. Lek nazywa Afobazol - pokonać Strach ("a" - PRZED "," Fobos "- Strach).

 

Hasła powoduje efektów ubocznych, Afobazol pozwala pacjentowi Na właściwe reagowanie Na Zdarzenia Bez zmiany Stylu Życia. Ze żartem Się angażowanie W Działalność Pracy, Jazdy, sport, Podróże itp.

 

Afobazol - protivotrevozhny doskonałe przygotowanie do Młodych Ludzi aktywnych DLA starszych i Ludzi, którzy powierzchownie zaburzeń lękowych, JAK DLA również Tych, których Działalność związana z żartem Zawodowej sytuacji ekstremalnych. W warunkach stresu Spokój POMOC Afobazol Wszystko zważyć i godny wyjście z sytuacji.

 

[Dodane po edycji:]

 

wskazania do stosowania :

Psychoemotional - obawy, lęk, drażliwość, płaczliwość, napięcie, bezsenność, złe przeczucia;

Wegetatywnego - suchość w ustach, pocenie się, zawroty głowy, drżenie, kołatanie serca, tachykardia, osłabienie uwagi, koncentracji, pamięci;

Napięcie Motor - niezdolność do relaksu, napięcie, awanturnictwo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ide o 18

...ale cholera nie mam ochoty bo sie nieźle czuję i mam obawy ,e doktorek widząc mnie w miarę niezlym stanie nie pojmie tego jak wyglądałem ostatnie 3 lata....

pomysli że przesadzam czy cuś...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak bedzie dobrym i odpowiedzialnym lekarzem to bedzie sluchal co do niego mowisz , a jak powiesz do niego to co pisales na forum to kolesiowi lysina zbieleje i bedzie musial sie zajac Toba na powaznie.

 

Dodatkowo przeciez powiesz mu, ze bierzesz Afobazol - mysle, ze koles nie bedzie przywieszony i zrozumie co i jak.

 

Moja lekarka nawet rozumie to, ze ludzie w takich stanach biora czasami i kokaine , wiec moze on tez bedzie ok lekarzem.

 

Trzymam kciuki - obys w koncu trwale odzyl dzieki odpowiedniej kuracji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ide o 18

...ale cholera nie mam ochoty bo sie nieźle czuję i mam obawy ,e doktorek widząc mnie w miarę niezlym stanie nie pojmie tego jak wyglądałem ostatnie 3 lata....

pomysli że przesadzam czy cuś...

 

 

Jeśli lekarz okaże się ignorantem to po prostu olej temat, kupuj afo przez neta (jak większość:)) i .... tyle! Jak coś Ci pomaga to po prostu bierz to na własną rękę - koniec kropka. Ja tak robię już od dłuższego czasu - zacząłem tak robić przy braniu agomelatyny - żaden z lekarzy nie znał leku, a część dowiedziała się na wizycie, że coś takiego istnieje (a lek już był w PL!). Jedna babka była uradowana, że cytuję "będę miała jako pierwsza wśród kolegów pacjenta co się leczy tym nowym lekiem". Tiaaa:) Jeszcze qrwa czego, będę królikiem doświadczalnym i podręcznikiem dla niedouczonych kmiotów. I płacił za wizytę 150 zł, kiedy oni nie potrafią nic doradzić w sprawie nowości bo za ch.a nie mają pojęcia o co chodzi, co najwyżej odradzają. Jedyny otwarty psychiatra jaki mi się trafił to młodsza ode mnie (:)) babeczka, która miała roczne doświadczenie i świeże spojrzenie plus wiedzę wykraczającą poza podręczniki. Była otwarta na tyle, że sama potrafiła przyznać, że nikomu nie przepisuje np. paroksetyny, " bo to syf", który uszkadza DNA spermy. Młody lekarz, nie jest jeszcze spaczony konowalstwem po prostu. Mógłbym tak jeszcze pisać i pisać, choruję np. na kandydozę i mnóstwo "fachowców" patrzyło z politowaniem jak na debila, że czegoś takiego nie ma, że problem jest w głowie. A ja znalazłem w końcu lekarza (unikat), który zna chorobę prowadzi leczenie i są rezultaty. Szkoda czasu na "lekarzy".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×